Program for Head Summer Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 12, 100m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 481 | Mylläri Anton | 2001 | ÖSMO SS | AB9501 | 25 m | 1:11.57 | |
2 | 144 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 1:12.47 | |
3 | 496 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 1:13.20 | |
4 | 374 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 1:14.64 | |
5 | 33 | Kozlik Juri | 2001 | TOP | 50 m | 1:15.00 | ||
6 | 32 | Arge Anders | 2001 | TOP | 50 m | 1:15.40 | ||
7 | 58 | Straume Brage | 2001 | VKS | 50 m | 1:15.47 | ||
8 | 49 | Hiiemaa Teodor Juko | 2001 | BRIIS | 50 m | 1:16.90 | ||
9 | 101 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 1:19.26 | |
10 | 274 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 1:19.98 | |
11 | 22 | Köök Mark | 2001 | AUDENTESE | 50 m | 1:20.65 | ||
12 | 110 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | GUSTAVSBER | AI3701 | 50 m | 1:21.52 | |
13 | 246 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 1:21.82 | |
14 | 230 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 50 m | 1:22.24 | |
15 | 439 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:22.46 | |
16 | 37 | Helde Kaspar | 2002 | TOP | 50 m | 1:24.40 | ||
17 | 565 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | POLISEN | AS7901 | 25 m | 1:24.56 | |
18 | 360 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 50 m | 1:24.77 | |
19 | 10 | Roosimaa Aleksander | 2001 | AUDENTESE | 50 m | 1:25.00 | ||
20 | 47 | Kaska Elmar | 2002 | BRIIS | 50 m | 1:25.50 | ||
21 | 575 | Stålmarck David | 2001 | POLISEN | AI4701 | 50 m | 1:26.73 | |
22 | 584 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | POLISEN | AH1902 | 50 m | 1:26.85 | |
23 | 163 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 1:27.33 | |
24 | 460 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 1:27.77 | |
25 | 223 | Flykt-Rosen Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 50 m | 1:28.62 | |
26 | 12 | Kask Gregory | 2002 | AUDENTESE | 50 m | 1:29.00 | ||
27 | 35 | Talts Erik | 2002 | TOP | 50 m | 1:29.50 | ||
28 | 389 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 50 m | 1:30.28 | |
29 | 152 | Jardfelt Olof | 2001 | SK NEPTUN | AS3701 | 25 m | 1:30.63 | |
30 | 574 | Sidorov Alexandr | 2002 | POLISEN | AN5702 | 25 m | 1:31.06 | |
31 | 211 | Lilja Axel | 2002 | SALTSJÖB | AE7702 | 50 m | 1:31.39 | |
32 | 93 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:31.76 | |
33 | 232 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 50 m | 1:31.86 | |
34 | 446 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 1:32.42 | |
35 | 165 | Mogard Linden Oscar | 2002 | SK NEPTUN | AS8702 | 25 m | 1:32.82 | |
36 | 17 | Saal Frederik | 2002 | AUDENTESE | 50 m | 1:33.09 | ||
37 | 409 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 1:33.93 | |
38 | 293 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 50 m | 1:35.54 | |
39 | 476 | Wahlin David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AQ4501 | 25 m | 1:35.73 | |
40 | 410 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | 1:36.03 | |
41 | 638 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 50 m | 1:37.48 | |
42 | 77 | Meeker Jakob | 2001 | ESKILSTUNA | AI5301 | 25 m | 1:42.12 | |
43 | 365 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 1:42.44 | |
44 | 209 | Kenning Max | 2001 | SALTSJÖB | AJ6101 | 50 m | 1:44.97 | |
45 | 245 | Berhanu Birke Jacob | 2002 | SPÅRVÄGEN | AS9102 | 25 m | 1:47.29 | |
46 | 270 | Lehtonen Hebert Alexander | 2002 | SPÅRVÄGEN | AO9102 | 50 m | 1:48.06 | |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 28 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 14:56 |