Program för Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 64, 100m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 34 | Sovtsa Mark | 2001 | TOP | 50 m | 1:08.30 | ||
2 | 58 | Straume Brage | 2001 | VKS | 50 m | 1:14.94 | ||
3 | 144 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 1:15.48 | |
4 | 57 | Moen Olsen Tobias | 2002 | VKS | 50 m | 1:16.39 | ||
5 | 301 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | 1:19.42 | |
6 | 575 | Stålmarck David | 2001 | POLISEN | AI4701 | 25 m | 1:19.43 | |
7 | 374 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 1:19.78 | |
8 | 274 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 1:21.40 | |
9 | 565 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | POLISEN | AS7901 | 25 m | 1:22.62 | |
10 | 585 | Wirdby Myren Elias | 2002 | POLISEN | AH0902 | 50 m | 1:22.64 | |
11 | 305 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 25 m | 1:27.37 | |
12 | 49 | Hiiemaa Teodor Juko | 2001 | BRIIS | 50 m | 1:28.50 | ||
13 | 246 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 1:34.66 | |
14 | 420 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 50 m | 1:34.95 | |
15 | 11 | Otti Andre | 2002 | AUDENTESE | 50 m | 1:36.00 | ||
16 | 574 | Sidorov Alexandr | 2002 | POLISEN | AN5702 | 25 m | 1:37.26 | |
17 | 446 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 1:37.31 | |
18 | 460 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 50 m | 1:38.10 | |
19 | 584 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | POLISEN | AH1902 | 50 m | 1:41.29 | |
20 | 410 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 25 m | 1:48.39 | |
21 | 110 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | GUSTAVSBER | AI3701 | 50 m | ||
22 | 209 | Kenning Max | 2001 | SALTSJÖB | AJ6101 | 50 m | ||
23 | 212 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 50 m | ||
24 | 638 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 28 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 14:56 |