Program for Head Summer Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 44, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 156 | Johansson Sebastian | 2003 | SK NEPTUN | AD0903 | 25 m | 42.51 | |
2 | 318 | Svedin Ludwig | 2004 | SUNDSVALL | AD7104 | 25 m | 43.74 | |
3 | 559 | Lyrberg Tim | 2003 | POLISEN | AB6303 | 25 m | 43.86 | |
4 | 315 | Näsman Markus | 2003 | SUNDSVALL | AD6103 | 25 m | 45.06 | |
5 | 339 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 45.15 | |
6 | 313 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 45.30 | |
7 | 39 | Palvadre Christopher | 2003 | TOP | 50 m | 46.00 | ||
8 | 186 | Wrenne Hannes | 2004 | RONNEBY SS | AC4304 | 25 m | 47.09 | |
9 | 299 | Arvidsson Lundblom Imre | 2003 | SUNDSVALL | AA1303 | 50 m | 47.77 | |
10 | 40 | Tabler Artur | 2004 | TOP | 50 m | 48.00 | ||
11 | 557 | Lewander Axel | 2004 | POLISEN | AI7304 | 25 m | 48.74 | |
12 | 388 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 49.06 | |
13 | 567 | Niring Gustav | 2004 | POLISEN | AE6304 | 25 m | 49.24 | |
14 | 394 | Söderberg Malte | 2004 | SÖDERTÖRN | AL1904 | 25 m | 49.28 | |
15 | 555 | Kelkay Lukas | 2003 | POLISEN | AH9903 | 50 m | 50.01 | |
16 | 157 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 25 m | 50.21 | |
17 | 344 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 50.45 | |
18 | 470 | Vespertini Leonardo | 2003 | VÄSBY SS | AH9503 | 25 m | 50.53 | |
19 | 41 | Kuulpak Hans Mikk | 2004 | TOP | 50 m | 50.70 | ||
20 | 560 | Löwenberg Daniel | 2003 | POLISEN | AE1303 | 50 m | 50.78 | |
21 | 291 | Öberg Linus | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK1703 | 25 m | 51.98 | |
22 | 23 | Kulla Walner-Erich | 2004 | AUDENTESE | 50 m | 52.00 | ||
23 | 430 | Derantz Gabriel | 2003 | VÄSBY SS | AE4503 | 25 m | 53.17 | |
24 | 20 | Orav Patrick | 2004 | AUDENTESE | 25 m | 55.01 | ||
25 | 432 | Fabel Rikard | 2003 | VÄSBY SS | AE5903 | 25 m | 55.63 | |
26 | 578 | Trägårdh Victor | 2003 | POLISEN | AG4903 | 50 m | 55.75 | |
27 | 21 | Ulmas Artur | 2004 | AUDENTESE | 25 m | 55.86 | ||
28 | 260 | Holmström Jesper | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4903 | 25 m | 56.94 | |
29 | 369 | Hellman Kevin | 2005 | SÖDERTÖRN | AC6705 | 25 m | 57.22 | |
30 | 24 | Hellat Sten-Anders | 2004 | AUDENTESE | 50 m | 57.34 | ||
31 | 264 | Karlsson Karlström Milles | 2005 | SPÅRVÄGEN | AD0905 | 25 m | 57.88 | |
32 | 220 | Cerps Gustavs | 2004 | SKURU IK | AJ3704 | 25 m | 57.93 | |
33 | 19 | Veesaar Henry | 2004 | AUDENTESE | 25 m | 57.98 | ||
34 | 255 | Hansson Dylén Adam | 2003 | SPÅRVÄGEN | AP6103 | 25 m | 58.87 | |
35 | 612 | Anckarling Erik | 2004 | STRÄNGNÄS | AG4104 | 50 m | 1:03.10 | |
36 | 329 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 1:05.96 | |
37 | 423 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 50 m | ||
38 | 452 | Ovuka Anton | 2004 | VÄSBY SS | AL3904 | 50 m | ||
39 | 459 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 50 m | ||
40 | 494 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 50 m | ||
41 | 504 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | AM0903 | 50 m | ||
42 | 516 | Widehag Eskil | 2003 | SS04 | AR8103 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 28 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 14:56 |