Program for Head Summer Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 6 | Kivirähk Kai Liis | 2003 | AUDENTESE | 50 m | 2:39.00 | ||
2 | 145 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SK NEPTUN | AB5203 | 50 m | 2:39.73 | |
3 | 8 | Zirk Heleri | 2004 | AUDENTESE | 50 m | 2:40.00 | ||
4 | 54 | Dale Henriette | 2003 | VKS | 50 m | 2:40.20 | ||
5 | 7 | Klamas Helena | 2003 | AUDENTESE | 25 m | 2:40.25 | ||
6 | 43 | Hansalu Katriin | 2003 | BRIIS | 50 m | 2:46.50 | ||
7 | 507 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 50 m | 2:54.51 | |
8 | 256 | Hedström Mikaela | 2003 | SPÅRVÄGEN | AK4403 | 50 m | 2:56.80 | |
9 | 4 | Lillepuu Laura | 2003 | AUDENTESE | 50 m | 2:57.59 | ||
10 | 207 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 3:01.37 | |
11 | 334 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 3:04.86 | |
12 | 347 | Tegelöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 50 m | 3:05.98 | |
13 | 322 | Öberg Emma | 2003 | SUNDSVALL | AH4603 | 50 m | 3:06.80 | |
14 | 287 | Westermark Eliane | 2003 | SPÅRVÄGEN | AX4603 | 50 m | 3:07.85 | |
15 | 105 | Wiker Alva | 2003 | FALUN | BC1403 | 25 m | 3:11.89 | |
16 | 29 | Pihela Lana | 2004 | TOP | 50 m | 3:20.40 | ||
17 | 78 | Pettersson Johanna | 2003 | ESKILSTUNA | AL9803 | 25 m | 3:21.24 | |
18 | 271 | Lythell Cornelia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC2603 | 25 m | 3:22.27 | |
19 | 218 | Bäckström Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 50 m | 3:23.32 | |
20 | 175 | Wallberg Hedda | 2003 | SK NEPTUN | AU9203 | 50 m | 3:26.32 | |
21 | 436 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 50 m | 3:28.19 | |
22 | 272 | Lythell Veronica | 2003 | SPÅRVÄGEN | BC0603 | 25 m | 3:33.55 | |
23 | 289 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 3:38.84 | |
24 | 285 | Torstensson Sara | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW3604 | 25 m | 3:41.62 | |
25 | 336 | Hellberg Aliette | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL5204 | 25 m | 3:52.30 | |
26 | 89 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 50 m | ||
27 | 108 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 50 m | ||
28 | 138 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 50 m | ||
29 | 146 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 50 m | ||
30 | 148 | Hillström Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 50 m | ||
31 | 167 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 50 m | ||
32 | 185 | Weidenberg Ellen | 2004 | RONNEBY SS | AD1704 | 50 m | ||
33 | 202 | Burmeister Mira | 2003 | SALTSJÖB | AD8803 | 50 m | ||
34 | 224 | Heinz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 50 m | ||
35 | 280 | Schei Elvira | 2003 | SPÅRVÄGEN | AZ4603 | 50 m | ||
36 | 292 | Ölund Elvira | 2004 | SPÅRVÄGEN | AW2604 | 50 m | ||
37 | 316 | Sahlin Hanna | 2003 | SUNDSVALL | AS5403 | 50 m | ||
38 | 320 | Worander Ebba | 2003 | SUNDSVALL | AS6403 | 50 m | ||
39 | 375 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 50 m | ||
40 | 428 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 50 m | ||
41 | 447 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 50 m | ||
42 | 454 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 50 m | ||
43 | 465 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 50 m | ||
44 | 561 | Mehari Hanna | 2003 | POLISEN | AJ0203 | 50 m | ||
45 | 621 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 50 m | ||
46 | 626 | Camal Cerrato Aysha | 2004 | SK NEPTUN | AP8604 | 50 m | ||
47 | 628 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 28 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 14:56 |