Ohjelma Head Summer Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
HEAD Summer Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm, Sweden |
|
Utskriftstid |
14:41 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
626 |
2 |
Aysha Camal Cerrato |
2004 |
AP8604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
241 |
3 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
50m |
|
285 |
4 |
Sara Torstensson |
2004 |
AW3604 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
618 |
5 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
|
620 |
6 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
105 |
7 |
Alva Wiker |
2003 |
BC1403 |
FALUN |
|
50m |
|
203 |
8 |
Alma Cyrus |
2003 |
AN4603 |
SALTSJÖB |
|
50m |
|
448 |
9 |
Moa Nyblom |
2005 |
AA5605 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
330 |
1 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
185 |
2 |
Ellen Weidenberg |
2004 |
AD1704 |
RONNEBY SS |
|
50m |
|
437 |
3 |
Alice Lagerholm |
2003 |
BA0803 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
480 |
4 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
50m |
1:58.45 |
138 |
5 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:54.18 |
277 |
6 |
Veronica Olsson |
2005 |
AG6805 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:57.20 |
224 |
7 |
Felicia Heinz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
50m |
|
162 |
8 |
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
AW5404 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
464 |
9 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
292 |
10 |
Elvira Ölund |
2004 |
AW2604 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
289 |
1 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:48.35 |
628 |
2 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:46.71 |
108 |
3 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
1:44.57 |
287 |
4 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:43.57 |
419 |
5 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:42.92 |
175 |
6 |
Hedda Wallberg |
2003 |
AU9203 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:43.51 |
28 |
7 |
Annalise Tamm |
2004 |
|
TOP |
|
50m |
1:44.50 |
444 |
8 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:44.58 |
218 |
9 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
50m |
1:46.86 |
89 |
10 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
25m |
1:53.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:40.81 |
561 |
2 |
Hanna Mehari |
2003 |
AJ0203 |
POLISEN |
|
50m |
1:40.40 |
426 |
3 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:38.72 |
148 |
4 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:37.79 |
271 |
5 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:37.69 |
320 |
6 |
Ebba Worander |
2003 |
AS6403 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:37.71 |
280 |
7 |
Elvira Schei |
2003 |
AZ4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:38.55 |
15 |
8 |
Emili Eskel |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
25m |
1:38.93 |
322 |
9 |
Emma Öberg |
2003 |
AH4603 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:40.73 |
16 |
10 |
Isabel Sarap |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
1:42.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
347 |
1 |
Isabel Tegelöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:35.63 |
44 |
2 |
Hanna Grete Hanvere |
2003 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:34.80 |
30 |
3 |
Gizela Gunin |
2004 |
|
TOP |
|
50m |
1:32.16 |
316 |
4 |
Hanna Sahlin |
2003 |
AS5403 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:30.72 |
334 |
5 |
Christina Floby |
2003 |
AK2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:29.96 |
4 |
6 |
Laura Lillepuu |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
1:30.70 |
436 |
7 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:31.34 |
492 |
8 |
Lisa Candelius |
2003 |
AT9803 |
SS04 |
|
50m |
1:33.24 |
167 |
9 |
Freja Nordeman |
2003 |
AU7203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:35.15 |
577 |
10 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
POLISEN |
|
25m |
1:37.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
447 |
1 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:27.94 |
375 |
2 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:26.86 |
54 |
3 |
Henriette Dale |
2003 |
|
VKS |
|
50m |
1:24.55 |
256 |
4 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.62 |
465 |
5 |
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:21.24 |
145 |
6 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:22.25 |
25 |
7 |
Hanna-Grete Vutt |
2003 |
|
TOP |
|
50m |
1:24.52 |
207 |
8 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
50m |
1:25.16 |
26 |
9 |
Elisa Tamm |
2003 |
|
TOP |
|
50m |
1:27.70 |
507 |
10 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
50m |
1:28.20 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
27 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF |
Utskriftstid |
14:41 |
|