Startliste for Head Summer Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Heatlista Gren 77
|
Tävling |
HEAD Summer Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm, Sweden |
|
Utskriftstid |
09:25 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 77, 50m Frisim Damer |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
503 |
1 |
Gabriella Klang Fornehed |
2003 |
BO2403 |
SS04 |
|
50m |
|
513 |
2 |
Alice Velden |
2005 |
AO2405 |
SS04 |
|
50m |
|
607 |
3 |
Alma Råström |
2005 |
|
POLISEN |
|
25m |
55.63 |
506 |
4 |
Emilia Long |
2004 |
AO0204 |
SS04 |
|
50m |
54.61 |
554 |
5 |
Amanda Kelkay |
2005 |
AK9805 |
POLISEN |
|
25m |
49.20 |
202 |
6 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
50m |
49.82 |
201 |
7 |
Isabella Björk |
2003 |
BL7203 |
SALTSJÖB |
|
25m |
54.65 |
330 |
8 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
55.93 |
626 |
9 |
Aysha Camal Cerrato |
2004 |
AP8604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
268 |
1 |
Malin Kullman |
2004 |
AW8404 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.72 |
241 |
2 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
47.12 |
229 |
3 |
Filippa Lindskog |
2004 |
AL6404 |
SKURU IK |
|
25m |
46.96 |
277 |
4 |
Veronica Olsson |
2005 |
AG6805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.71 |
89 |
5 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
25m |
45.96 |
523 |
6 |
Liv Asp Olsson |
2005 |
AH3205 |
POLISEN |
|
25m |
46.58 |
28 |
7 |
Annalise Tamm |
2004 |
|
TOP |
|
50m |
46.80 |
424 |
8 |
Diana Azarian |
2003 |
AV6803 |
VÄSBY SS |
|
25m |
47.05 |
535 |
9 |
Luna Estifanos |
2003 |
AU3803 |
POLISEN |
|
25m |
47.69 |
483 |
10 |
Freja Vesterlund |
2006 |
AA7606 |
ÖSMO SS |
|
25m |
48.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Lana Pihela |
2004 |
|
TOP |
|
50m |
45.50 |
480 |
2 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
44.56 |
548 |
3 |
Edith Hukkanen |
2003 |
BB1803 |
POLISEN |
|
25m |
44.23 |
419 |
4 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
43.93 |
437 |
5 |
Alice Lagerholm |
2003 |
BA0803 |
VÄSBY SS |
|
25m |
43.29 |
608 |
6 |
Linn Solehav |
2005 |
|
POLISEN |
|
50m |
43.71 |
138 |
7 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
44.07 |
292 |
8 |
Elvira Ölund |
2004 |
AW2604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
44.41 |
614 |
9 |
Louise Haglund |
2003 |
AY6803 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
45.46 |
336 |
10 |
Aliette Hellberg |
2004 |
AL5204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
45.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Anna Sundqvist |
2003 |
AS1803 |
SALTSJÖB |
|
50m |
43.08 |
148 |
2 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
50m |
42.54 |
224 |
3 |
Felicia Heinz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
42.04 |
356 |
4 |
Zeline Bengtson |
2003 |
BE8203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
41.64 |
122 |
5 |
Viktoria Denisenko |
2003 |
BN0803 |
KANAANS SS |
|
25m |
41.44 |
359 |
6 |
Olivia Bäckström |
2005 |
AM0205 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
41.58 |
95 |
7 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
41.82 |
448 |
8 |
Moa Nyblom |
2005 |
AA5605 |
VÄSBY SS |
|
25m |
42.05 |
207 |
9 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
50m |
42.85 |
618 |
10 |
Emilia Tshibanda |
2004 |
AL2404 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
43.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
272 |
1 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.13 |
269 |
2 |
Beata Kårén |
2003 |
AX1603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
40.55 |
203 |
3 |
Alma Cyrus |
2003 |
AN4603 |
SALTSJÖB |
|
25m |
40.27 |
129 |
4 |
Ester Pettersson |
2005 |
AD6405 |
KANAANS SS |
|
25m |
40.22 |
444 |
5 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.06 |
108 |
6 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
40.17 |
464 |
7 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
40.25 |
78 |
8 |
Johanna Pettersson |
2003 |
AL9803 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
40.51 |
289 |
9 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
40.63 |
628 |
10 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
41.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
39.35 |
285 |
2 |
Sara Torstensson |
2004 |
AW3604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
38.55 |
287 |
3 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
38.17 |
15 |
4 |
Emili Eskel |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
25m |
38.00 |
280 |
5 |
Elvira Schei |
2003 |
AZ4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
37.68 |
320 |
6 |
Ebba Worander |
2003 |
AS6403 |
SUNDSVALL |
|
50m |
37.88 |
185 |
7 |
Ellen Weidenberg |
2004 |
AD1704 |
RONNEBY SS |
|
25m |
38.09 |
27 |
8 |
Trinu Ress |
2004 |
|
TOP |
|
50m |
38.20 |
561 |
9 |
Hanna Mehari |
2003 |
AJ0203 |
POLISEN |
|
50m |
38.84 |
218 |
10 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
40.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
321 |
1 |
Alice Öberg |
2003 |
AN2803 |
SUNDSVALL |
|
50m |
37.43 |
426 |
2 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
37.28 |
577 |
3 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
POLISEN |
|
25m |
37.21 |
105 |
4 |
Alva Wiker |
2003 |
BC1403 |
FALUN |
|
25m |
36.77 |
146 |
5 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
36.63 |
379 |
6 |
Tindra Norling |
2003 |
BH7203 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.76 |
30 |
7 |
Gizela Gunin |
2004 |
|
TOP |
|
50m |
37.15 |
167 |
8 |
Freja Nordeman |
2003 |
AU7203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
37.23 |
467 |
9 |
Ioanna Tsirona |
2004 |
AE2404 |
VÄSBY SS |
|
25m |
37.33 |
347 |
10 |
Isabel Tegelöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
37.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
322 |
1 |
Emma Öberg |
2003 |
AH4603 |
SUNDSVALL |
|
25m |
36.10 |
334 |
2 |
Christina Floby |
2003 |
AK2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
35.45 |
447 |
3 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
50m |
35.05 |
455 |
4 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
34.92 |
54 |
5 |
Henriette Dale |
2003 |
|
VKS |
|
50m |
34.75 |
316 |
6 |
Hanna Sahlin |
2003 |
AS5403 |
SUNDSVALL |
|
25m |
34.90 |
465 |
7 |
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
34.93 |
26 |
8 |
Elisa Tamm |
2003 |
|
TOP |
|
50m |
35.10 |
5 |
9 |
Mena-Nelly Nurk |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
35.91 |
375 |
10 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
36.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
162 |
1 |
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
AW5404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
33.94 |
25 |
2 |
Hanna-Grete Vutt |
2003 |
|
TOP |
|
50m |
33.60 |
43 |
3 |
Katriin Hansalu |
2003 |
|
BRIIS |
|
50m |
33.31 |
8 |
4 |
Heleri Zirk |
2004 |
|
AUDENTESE |
|
25m |
32.97 |
454 |
5 |
Elin Peng |
2003 |
AJ7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
32.54 |
7 |
6 |
Helena Klamas |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
32.85 |
256 |
7 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
33.16 |
145 |
8 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
33.42 |
6 |
9 |
Kai Liis Kivirähk |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
33.60 |
436 |
10 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
50m |
34.44 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF |
Utskriftstid |
09:25 |
|