Program för Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 69
|
Tävling |
HEAD Summer Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm, Sweden |
|
Utskriftstid |
09:25 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 69, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
626 |
2 |
Aysha Camal Cerrato |
2004 |
AP8604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
162 |
3 |
Isa Lundgren Sonnergren |
2004 |
AW5404 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
241 |
4 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
50m |
|
467 |
5 |
Ioanna Tsirona |
2004 |
AE2404 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
268 |
6 |
Malin Kullman |
2004 |
AW8404 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
218 |
7 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
50m |
|
229 |
8 |
Filippa Lindskog |
2004 |
AL6404 |
SKURU IK |
|
50m |
|
620 |
9 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
224 |
1 |
Felicia Heinz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
50m |
|
202 |
2 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
50m |
2:19.38 |
292 |
3 |
Elvira Ölund |
2004 |
AW2604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:08.14 |
89 |
4 |
Emelie Ekvall |
2003 |
AF6803 |
FALUN |
|
25m |
2:02.86 |
148 |
5 |
Vendela Hillström |
2003 |
AW5803 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:58.87 |
628 |
6 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:01.53 |
336 |
7 |
Aliette Hellberg |
2004 |
AL5204 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:05.11 |
269 |
8 |
Beata Kårén |
2003 |
AX1603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:08.20 |
330 |
9 |
Moa Berg |
2006 |
AC7206 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:46.67 |
464 |
10 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VÄSBY SS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
356 |
1 |
Zeline Bengtson |
2003 |
BE8203 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:56.56 |
16 |
2 |
Isabel Sarap |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
25m |
1:55.59 |
203 |
3 |
Alma Cyrus |
2003 |
AN4603 |
SALTSJÖB |
|
50m |
1:52.68 |
437 |
4 |
Alice Lagerholm |
2003 |
BA0803 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:52.23 |
444 |
5 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:51.22 |
272 |
6 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:52.20 |
480 |
7 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:52.37 |
289 |
8 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:55.36 |
95 |
9 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
1:55.88 |
185 |
10 |
Ellen Weidenberg |
2004 |
AD1704 |
RONNEBY SS |
|
50m |
1:57.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Elsa Djuphammar |
2003 |
AU0403 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:49.90 |
207 |
2 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
50m |
1:47.90 |
280 |
3 |
Elvira Schei |
2003 |
AZ4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:46.71 |
108 |
4 |
Anja Zetterberg |
2003 |
AF7803 |
FALUN |
|
25m |
1:46.42 |
105 |
5 |
Alva Wiker |
2003 |
BC1403 |
FALUN |
|
25m |
1:43.44 |
167 |
6 |
Freja Nordeman |
2003 |
AU7203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:44.77 |
322 |
7 |
Emma Öberg |
2003 |
AH4603 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:46.60 |
359 |
8 |
Olivia Bäckström |
2005 |
AM0205 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:47.71 |
614 |
9 |
Louise Haglund |
2003 |
AY6803 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:48.53 |
561 |
10 |
Hanna Mehari |
2003 |
AJ0203 |
POLISEN |
|
50m |
1:50.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
436 |
1 |
Oliwia Kantecki |
2003 |
AE7203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:42.35 |
256 |
2 |
Mikaela Hedström |
2003 |
AK4403 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:41.68 |
426 |
3 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:39.95 |
44 |
4 |
Hanna Grete Hanvere |
2003 |
|
BRIIS |
|
50m |
1:39.30 |
146 |
5 |
Alva Hagström |
2003 |
AU1203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:37.24 |
375 |
6 |
Elin Lundgren |
2003 |
AW2603 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:37.29 |
577 |
7 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
POLISEN |
|
25m |
1:39.59 |
316 |
8 |
Hanna Sahlin |
2003 |
AS5403 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:41.25 |
4 |
9 |
Laura Lillepuu |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
25m |
1:42.03 |
347 |
10 |
Isabel Tegelöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:42.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
320 |
1 |
Ebba Worander |
2003 |
AS6403 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:36.49 |
321 |
2 |
Alice Öberg |
2003 |
AN2803 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:35.49 |
54 |
3 |
Henriette Dale |
2003 |
|
VKS |
|
50m |
1:31.29 |
454 |
4 |
Elin Peng |
2003 |
AJ7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:30.46 |
428 |
5 |
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:27.69 |
447 |
6 |
Jennifer Nyblom |
2003 |
AC1603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:29.98 |
6 |
7 |
Kai Liis Kivirähk |
2003 |
|
AUDENTESE |
|
50m |
1:30.83 |
465 |
8 |
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:33.83 |
145 |
9 |
Rebecca Gustafsson |
2003 |
AB5203 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:36.43 |
334 |
10 |
Christina Floby |
2003 |
AK2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:36.91 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF |
Utskriftstid |
09:25 |
|