Program for Head Summer Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 69, 100m Brstsim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 428 | Bjrkn Tuva | 2003 | VSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:27.69 | |
2 | 447 | Nyblom Jennifer | 2003 | VSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:29.98 | |
3 | 454 | Peng Elin | 2003 | VSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:30.46 | |
4 | 6 | Kivirhk Kai Liis | 2003 | AUDENTESE | 50 m | 1:30.83 | ||
5 | 54 | Dale Henriette | 2003 | VKS | 50 m | 1:31.29 | ||
6 | 465 | Tittelbach Roya | 2003 | VSBY SS | AF7603 | 25 m | 1:33.83 | |
7 | 321 | berg Alice | 2003 | SUNDSVALL | AN2803 | 25 m | 1:35.49 | |
8 | 145 | Gustafsson Rebecca | 2003 | SK NEPTUN | AB5203 | 25 m | 1:36.43 | |
9 | 320 | Worander Ebba | 2003 | SUNDSVALL | AS6403 | 25 m | 1:36.49 | |
10 | 334 | Floby Christina | 2003 | SDERTLJE | AK2803 | 25 m | 1:36.91 | |
11 | 146 | Hagstrm Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 25 m | 1:37.24 | |
12 | 375 | Lundgren Elin | 2003 | SDERTRN | AW2603 | 25 m | 1:37.29 | |
13 | 44 | Hanvere Hanna Grete | 2003 | BRIIS | 50 m | 1:39.30 | ||
14 | 577 | Sderstrm Emelie | 2003 | POLISEN | AW5203 | 25 m | 1:39.59 | |
15 | 426 | Bergman Elin | 2003 | VSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:39.95 | |
16 | 316 | Sahlin Hanna | 2003 | SUNDSVALL | AS5403 | 25 m | 1:41.25 | |
17 | 256 | Hedstrm Mikaela | 2003 | SPRVGEN | AK4403 | 25 m | 1:41.68 | |
18 | 4 | Lillepuu Laura | 2003 | AUDENTESE | 25 m | 1:42.03 | ||
19 | 436 | Kantecki Oliwia | 2003 | VSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:42.35 | |
20 | 347 | Tegelf Isabel | 2003 | SDERTLJE | AZ3203 | 25 m | 1:42.75 | |
21 | 105 | Wiker Alva | 2003 | FALUN | BC1403 | 25 m | 1:43.44 | |
22 | 167 | Nordeman Freja | 2003 | SK NEPTUN | AU7203 | 25 m | 1:44.77 | |
23 | 108 | Zetterberg Anja | 2003 | FALUN | AF7803 | 25 m | 1:46.42 | |
24 | 322 | berg Emma | 2003 | SUNDSVALL | AH4603 | 25 m | 1:46.60 | |
25 | 280 | Schei Elvira | 2003 | SPRVGEN | AZ4603 | 25 m | 1:46.71 | |
26 | 359 | Bckstrm Olivia | 2005 | SDERTRN | AM0205 | 50 m | 1:47.71 | |
27 | 207 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJB | AA6403 | 50 m | 1:47.90 | |
28 | 614 | Haglund Louise | 2003 | STRNGNS | AY6803 | 50 m | 1:48.53 | |
29 | 138 | Djuphammar Elsa | 2003 | SK NEPTUN | AU0403 | 25 m | 1:49.90 | |
30 | 561 | Mehari Hanna | 2003 | POLISEN | AJ0203 | 50 m | 1:50.03 | |
31 | 175 | Wallberg Hedda | 2003 | SK NEPTUN | AU9203 | 25 m | 1:50.66 | |
32 | 444 | Lindstrm Emelie | 2003 | VSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:51.22 | |
33 | 272 | Lythell Veronica | 2003 | SPRVGEN | BC0603 | 50 m | 1:52.20 | |
34 | 437 | Lagerholm Alice | 2003 | VSBY SS | BA0803 | 25 m | 1:52.23 | |
35 | 480 | Karlsson Fiona | 2004 | SMO SS | AE6404 | 25 m | 1:52.37 | |
36 | 203 | Cyrus Alma | 2003 | SALTSJB | AN4603 | 50 m | 1:52.68 | |
37 | 289 | Wullrich Emilia | 2003 | SPRVGEN | BI8203 | 25 m | 1:55.36 | |
38 | 16 | Sarap Isabel | 2003 | AUDENTESE | 25 m | 1:55.59 | ||
39 | 95 | Jobs Amanda | 2003 | FALUN | AK0203 | 25 m | 1:55.88 | |
40 | 356 | Bengtson Zeline | 2003 | SDERTRN | BE8203 | 50 m | 1:56.56 | |
41 | 185 | Weidenberg Ellen | 2004 | RONNEBY SS | AD1704 | 50 m | 1:57.01 | |
42 | 148 | Hillstrm Vendela | 2003 | SK NEPTUN | AW5803 | 25 m | 1:58.87 | |
43 | 628 | Bengtsson Frida | 2003 | SDERTLJE | AY2803 | 50 m | 2:01.53 | |
44 | 89 | Ekvall Emelie | 2003 | FALUN | AF6803 | 25 m | 2:02.86 | |
45 | 336 | Hellberg Aliette | 2004 | SDERTLJE | AL5204 | 25 m | 2:05.11 | |
46 | 292 | lund Elvira | 2004 | SPRVGEN | AW2604 | 25 m | 2:08.14 | |
47 | 269 | Krn Beata | 2003 | SPRVGEN | AX1603 | 50 m | 2:08.20 | |
48 | 282 | Sundqvist Sophie | 2003 | SPRVGEN | AU5603 | 25 m | 2:09.06 | |
49 | 202 | Burmeister Mira | 2003 | SALTSJB | AD8803 | 50 m | 2:19.38 | |
50 | 330 | Berg Moa | 2006 | SDERTLJE | AC7206 | 50 m | 2:46.67 | |
51 | 162 | Lundgren Sonnergren Isa | 2004 | SK NEPTUN | AW5404 | 50 m | ||
52 | 218 | Bckstrm Elsa | 2004 | SKURU IK | AU3204 | 50 m | ||
53 | 224 | Heinz Felicia | 2004 | SKURU IK | AU8204 | 50 m | ||
54 | 229 | Lindskog Filippa | 2004 | SKURU IK | AL6404 | 50 m | ||
55 | 241 | stlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 50 m | ||
56 | 268 | Kullman Malin | 2004 | SPRVGEN | AW8404 | 50 m | ||
57 | 464 | Takala Amanda | 2004 | VSBY SS | AP3804 | 50 m | ||
58 | 467 | Tsirona Ioanna | 2004 | VSBY SS | AE2404 | 50 m | ||
59 | 620 | Bagelius Johanna | 2004 | SPRVGEN | BB4604 | 50 m | ||
60 | 626 | Camal Cerrato Aysha | 2004 | SK NEPTUN | AP8604 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 28 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 14:56 |