Program for Head Summer Cup
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 63
|
Tävling |
HEAD Summer Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm, Sweden |
|
Utskriftstid |
09:25 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 63, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
641 |
3 |
Melina Sundström |
2002 |
AP8202 |
SUNDSVALL |
|
50m |
|
177 |
4 |
Embla Wihk |
2002 |
BD9602 |
SK NEPTUN |
|
50m |
|
134 |
5 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:40.35 |
182 |
6 |
Astina Haxhiu |
2002 |
AV4802 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:43.14 |
263 |
7 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
456 |
1 |
Matilda Pfeiff |
2001 |
AI3801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:33.73 |
140 |
2 |
Filippa Ehn |
2001 |
AP6201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:30.00 |
70 |
3 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:27.10 |
450 |
4 |
Josefin Olsson |
2001 |
AQ7801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:25.43 |
453 |
5 |
Louise Peacock |
2001 |
AL3601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:24.93 |
352 |
6 |
Linnea Yu Hammarsten |
2002 |
AU7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:25.38 |
158 |
7 |
Hjördis Köhler |
2001 |
BM6401 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:25.76 |
135 |
8 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:29.38 |
435 |
9 |
Vanessa Hübinette |
2001 |
AY1201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:31.20 |
166 |
10 |
Roya Mohimani Svärdell |
2001 |
BC5201 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:38.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
457 |
1 |
Felicia Rosenberg |
2002 |
AH8202 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:22.89 |
183 |
2 |
Ella Simander |
2002 |
AU4802 |
RONNEBY SS |
|
50m |
1:18.19 |
581 |
3 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
POLISEN |
|
50m |
1:17.47 |
422 |
4 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:16.14 |
466 |
5 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:14.30 |
159 |
6 |
Hanna Lindé |
2001 |
BM8401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:15.06 |
517 |
7 |
Hannah Zaalouk |
2001 |
AM1601 |
SS04 |
|
50m |
1:17.05 |
421 |
8 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:18.15 |
543 |
9 |
Julia Grill |
2002 |
AL4602 |
POLISEN |
|
50m |
1:21.53 |
427 |
10 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:23.87 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF |
Utskriftstid |
09:25 |
|