Program for Head Summer Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 5, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 2 | Formina Yulia | 1999 | DUSSH 23 | 50 m | 2:14.00 | ||
2 | 53 | Cobo-Lone Veronica | 1999 | VKS | 50 m | 2:20.41 | ||
3 | 55 | Ragnhild | 1999 | VKS | 50 m | 2:24.93 | ||
4 | 100 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:25.38 | |
5 | 181 | Berglund Frida | 1999 | RONNEBY SS | AH3499 | 25 m | 2:25.73 | |
6 | 151 | Jansson Malin | 1999 | SK NEPTUN | AY7299 | 25 m | 2:26.82 | |
7 | 342 | Nano Frida | 1999 | SDERTLJE | AI5499 | 25 m | 2:27.60 | |
8 | 402 | Bjrkman Frida | 1999 | TYRES SS | AU7499 | 25 m | 2:27.67 | |
9 | 72 | Isakssen Jenny | 2000 | ESKILSTUNA | AV8600 | 50 m | 2:30.91 | |
10 | 180 | Berglin-Isokoski Wera | 1999 | RONNEBY SS | AH4499 | 25 m | 2:32.25 | |
11 | 56 | Nygaard Eline | 2000 | VKS | 50 m | 2:32.51 | ||
12 | 357 | Bering Josefin | 1999 | SDERTRN | BG4899 | 25 m | 2:32.80 | |
13 | 579 | Tyrstrup Fanny | 1999 | POLISEN | BG5499 | 25 m | 2:32.89 | |
14 | 88 | Brandt Ida | 2000 | FALUN | AW0200 | 25 m | 2:33.86 | |
15 | 412 | Nystrm Terse | 1999 | TYRES SS | AR7899 | 25 m | 2:34.43 | |
16 | 61 | Vindenes Ingvild Kristine | 1999 | VKS | 50 m | 2:35.35 | ||
17 | 434 | Frberg Moa | 2000 | VSBY SS | BE7400 | 25 m | 2:35.56 | |
18 | 303 | Danielsson Julia | 2000 | SUNDSVALL | AM8400 | 25 m | 2:35.78 | |
19 | 349 | Tillenius Sara | 2000 | SDERTLJE | AF3600 | 25 m | 2:36.95 | |
20 | 278 | Onno Astrid | 2000 | SPRVGEN | BA5600 | 50 m | 2:37.32 | |
21 | 529 | Blomqvist Emilia | 1999 | POLISEN | BR6499 | 25 m | 2:37.65 | |
22 | 74 | Lindoff Katarina | 2000 | ESKILSTUNA | AY7800 | 50 m | 2:38.87 | |
23 | 390 | Sehmi Josefin | 1999 | SDERTRN | AR9899 | 50 m | 2:39.22 | |
24 | 539 | Gauffin Jessica | 1999 | POLISEN | BH2499 | 50 m | 2:39.33 | |
25 | 542 | Grill Andrea | 2000 | POLISEN | BH8400 | 50 m | 2:40.48 | |
26 | 307 | Lindgren Olivia | 1999 | SUNDSVALL | AL1899 | 50 m | 2:42.44 | |
27 | 168 | Nykvist Clara | 2000 | SK NEPTUN | BC2600 | 50 m | 2:43.04 | |
28 | 141 | Ericson Ella | 2000 | SK NEPTUN | BG9400 | 25 m | 2:43.87 | |
29 | 373 | Lindhe Maya | 2000 | SDERTRN | BK3800 | 50 m | 2:43.96 | |
30 | 132 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | AY1200 | 50 m | 2:44.13 | |
31 | 551 | Jonsson Sandra | 2000 | POLISEN | BH5400 | 25 m | 2:44.64 | |
32 | 91 | Gunnarsson Ella | 2000 | FALUN | BB4800 | 50 m | 2:46.04 | |
33 | 96 | Jobs Sandra | 2000 | FALUN | BB3800 | 25 m | 2:46.42 | |
34 | 404 | Fougner Moa | 1999 | TYRES SS | AT1699 | 50 m | 2:46.43 | |
35 | 429 | Brnau Mathilda | 2000 | VSBY SS | AL6400 | 25 m | 2:49.50 | |
36 | 491 | Blomberg Astrid | 2000 | SS04 | AW5800 | 50 m | 2:50.77 | |
37 | 76 | Loikala Rebecka | 2000 | ESKILSTUNA | AS7700 | 50 m | 2:51.61 | |
38 | 68 | Eklind Tilde | 1999 | ESKILSTUNA | BH1699 | 25 m | 2:51.67 | |
39 | 235 | Sjgren Frida | 2000 | SKURU IK | BB2400 | 25 m | 2:52.61 | |
40 | 358 | Bothe Karlsson Vinona | 1999 | SDERTRN | BN6899 | 50 m | 2:53.69 | |
41 | 489 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | BC3600 | 50 m | 2:57.69 | |
42 | 262 | Jansson Cajsa-Lisa | 1999 | SPRVGEN | BK6499 | 50 m | 2:57.85 | |
43 | 484 | Asp Josefin | 2000 | SS04 | BG6400 | 50 m | 2:58.85 | |
44 | 75 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 50 m | 3:07.52 | |
45 | 472 | Agrest Josefina | 1999 | LVSJ AIK | BK7699 | 50 m | 3:27.18 | |
46 | 67 | Dam Donya | 1999 | ESKILSTUNA | AO2299 | 50 m | ||
47 | 247 | Ekwall Wilma | 1999 | SPRVGEN | BP7299 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 28 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 14:56 |