Program för Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 46, 50m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 9 | Simson Andreas | 2002 | AUDENTESE | 50 m | 37.88 | ||
2 | 479 | Charlton Markus | 2001 | ÖSMO SS | AD7701 | 25 m | 39.33 | |
3 | 10 | Roosimaa Aleksander | 2001 | AUDENTESE | 50 m | 39.50 | ||
4 | 48 | Pärismaa Uku | 2001 | BRIIS | 50 m | 39.80 | ||
5 | 31 | Kampus Aleksander | 2001 | TOP | 50 m | 39.90 | ||
6 | 163 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 40.71 | |
7 | 144 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 40.91 | |
8 | 38 | Konovalov Aleksander | 2002 | TOP | 50 m | 42.00 | ||
9 | 47 | Kaska Elmar | 2002 | BRIIS | 50 m | 42.10 | ||
10 | 12 | Kask Gregory | 2002 | AUDENTESE | 50 m | 42.60 | ||
11 | 374 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 25 m | 42.76 | |
12 | 439 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 43.23 | |
13 | 301 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | 43.62 | |
14 | 110 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | GUSTAVSBER | AI3701 | 50 m | 43.64 | |
15 | 360 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 25 m | 43.72 | |
16 | 93 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 43.76 | |
17 | 101 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 43.85 | |
18 | 460 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 43.96 | |
19 | 11 | Otti Andre | 2002 | AUDENTESE | 50 m | 44.00 | ||
20 | 57 | Moen Olsen Tobias | 2002 | VKS | 50 m | 44.59 | ||
21 | 389 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 25 m | 45.48 | |
22 | 35 | Talts Erik | 2002 | TOP | 50 m | 45.70 | ||
23 | 230 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 46.03 | |
24 | 216 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 46.39 | |
25 | 409 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 47.07 | |
26 | 446 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 47.26 | |
27 | 274 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 47.27 | |
28 | 210 | Kristiansson Erik | 2002 | SALTSJÖB | AB1502 | 25 m | 48.03 | |
29 | 293 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 25 m | 48.32 | |
30 | 223 | Flykt-Rosen Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 49.26 | |
31 | 574 | Sidorov Alexandr | 2002 | POLISEN | AN5702 | 50 m | 49.63 | |
32 | 237 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 50.05 | |
33 | 584 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | POLISEN | AH1902 | 50 m | 50.43 | |
34 | 254 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 51.19 | |
35 | 245 | Berhanu Birke Jacob | 2002 | SPÅRVÄGEN | AS9102 | 25 m | 52.29 | |
36 | 365 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 25 m | 52.78 | |
37 | 638 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 50 m | 53.27 | |
38 | 585 | Wirdby Myren Elias | 2002 | POLISEN | AH0902 | 50 m | 53.98 | |
39 | 270 | Lehtonen Hebert Alexander | 2002 | SPÅRVÄGEN | AO9102 | 25 m | 54.10 | |
40 | 476 | Wahlin David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AQ4501 | 25 m | 54.82 | |
41 | 199 | Ståhlsten Nicolas | 2001 | SALA SS | AW0501 | 25 m | 56.61 | |
42 | 565 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | POLISEN | AS7901 | 50 m | 57.45 | |
43 | 212 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 50 m | 58.46 | |
44 | 209 | Kenning Max | 2001 | SALTSJÖB | AJ6101 | 50 m | 59.49 | |
45 | 461 | Sundberg Marcus | 2002 | VÄSBY SS | AQ2302 | 25 m | 59.50 | |
46 | 475 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AU4301 | 25 m | 1:01.69 | |
47 | 458 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 1:01.89 | |
48 | 86 | Boholm Emil | 2002 | FALUN | AV8102 | 50 m | ||
49 | 136 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 50 m | ||
50 | 194 | Lindström Knut | 2002 | SALA SS | AU8902 | 50 m | ||
51 | 560 | Löwenberg Daniel | 2003 | POLISEN | AE1303 | 25 m | ||
52 | 635 | Elison Melvin | 2001 | SK NEPTUN | AW2701 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 28 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 14:56 |