Program för Head Summer Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 41
|
Tävling |
HEAD Summer Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm, Sweden |
|
Utskriftstid |
08:50 |
|
|
Arrangör |
Polisens IF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 41, 100m Frisim Damer |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
512 |
2 |
Daphne Thörn |
1998 |
BO4698 |
SS04 |
|
50m |
1:17.57 |
116 |
3 |
Sandra Persson |
1998 |
BC7698 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
1:13.85 |
337 |
4 |
Ida Hofvander |
1998 |
AQ8898 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:11.07 |
242 |
5 |
Aline Agnvall |
1997 |
BC6897 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:10.24 |
243 |
6 |
Wilma Andersson |
1998 |
AR7298 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:11.04 |
522 |
7 |
Elvira Andersson |
1997 |
BB3497 |
POLISEN |
|
50m |
1:11.29 |
115 |
8 |
Sandra Lindberg |
1998 |
AC2698 |
GUSTAVSBER |
|
50m |
1:16.66 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
304 |
1 |
Hanna Ekengren |
1998 |
AO3898 |
SUNDSVALL |
|
25m |
1:08.82 |
310 |
2 |
Hanna Mattsson |
1998 |
BL2698 |
SUNDSVALL |
|
50m |
1:07.70 |
546 |
3 |
Hanna Hansson |
1997 |
BF3297 |
POLISEN |
|
50m |
1:07.32 |
239 |
4 |
Lise Öberg |
1998 |
AT4498 |
SKURU IK |
|
50m |
1:06.92 |
488 |
5 |
Filippa Berndtson |
1997 |
BD4297 |
SS04 |
|
50m |
1:06.19 |
418 |
6 |
Elin Törnqvist |
1998 |
AZ7898 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:06.75 |
267 |
7 |
Saskia Kuhlins |
1996 |
BA4496 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:07.24 |
397 |
8 |
Lena Westerlund |
1998 |
BB8298 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:07.63 |
227 |
9 |
Nathalie Johnsson |
1996 |
BS0296 |
SKURU IK |
|
50m |
1:08.40 |
60 |
10 |
Malene Throndsen |
1998 |
|
VKS |
|
50m |
1:08.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
527 |
1 |
Sofia Bergkvist |
1995 |
BB0695 |
POLISEN |
|
50m |
1:05.19 |
335 |
2 |
Linnea Fridman |
1995 |
BH6895 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:04.55 |
333 |
3 |
Mathilda Dahlin |
1995 |
AG3495 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:04.24 |
407 |
4 |
Linda Härmat |
1996 |
AR6296 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:02.18 |
438 |
5 |
Josefin Lantz |
1996 |
AW5696 |
VÄSBY SS |
|
25m |
59.49 |
380 |
6 |
Greta Nykvist |
1996 |
AU7496 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:01.25 |
521 |
7 |
Desirée Andersson |
1990 |
AU3890 |
POLISEN |
|
50m |
1:03.60 |
545 |
8 |
Emmeli Hansson |
1995 |
AZ0295 |
POLISEN |
|
50m |
1:04.50 |
526 |
9 |
Jessica Berg |
1998 |
BJ7698 |
POLISEN |
|
50m |
1:05.00 |
490 |
10 |
Hannah Berndtson |
1996 |
BI9696 |
SS04 |
|
50m |
1:05.88 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF |
Utskriftstid |
08:50 |
|