Ohjelma Head Summer Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 38, 100m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 481 | Mylläri Anton | 2001 | ÖSMO SS | AB9501 | 25 m | 1:02.16 | |
2 | 34 | Sovtsa Mark | 2001 | TOP | 50 m | 1:03.40 | ||
3 | 144 | Gustafsson Isak | 2001 | SK NEPTUN | AA5901 | 25 m | 1:05.52 | |
4 | 374 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | AQ8301 | 50 m | 1:05.90 | |
5 | 110 | Grape Glennhage Ludvig | 2001 | GUSTAVSBER | AI3701 | 50 m | 1:06.86 | |
6 | 48 | Pärismaa Uku | 2001 | BRIIS | 50 m | 1:07.30 | ||
7 | 496 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 50 m | 1:07.47 | |
8 | 33 | Kozlik Juri | 2001 | TOP | 50 m | 1:08.30 | ||
9 | 58 | Straume Brage | 2001 | VKS | 50 m | 1:08.81 | ||
10 | 274 | Nilsson Herman | 2002 | SPÅRVÄGEN | AH7702 | 25 m | 1:08.92 | |
11 | 101 | Renström Mathias | 2001 | FALUN | AM5101 | 25 m | 1:09.69 | |
12 | 32 | Arge Anders | 2001 | TOP | 50 m | 1:09.70 | ||
13 | 305 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 25 m | 1:09.88 | |
14 | 36 | Kaabel Jan Markus | 2002 | TOP | 50 m | 1:10.20 | ||
15 | 22 | Köök Mark | 2001 | AUDENTESE | 50 m | 1:10.84 | ||
16 | 38 | Konovalov Aleksander | 2002 | TOP | 50 m | 1:10.90 | ||
17 | 575 | Stålmarck David | 2001 | POLISEN | AI4701 | 50 m | 1:10.91 | |
18 | 31 | Kampus Aleksander | 2001 | TOP | 50 m | 1:11.60 | ||
19 | 93 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 1:11.95 | |
20 | 301 | Berglund Joel | 2002 | SUNDSVALL | AG9702 | 25 m | 1:12.19 | |
21 | 389 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | AG3301 | 25 m | 1:12.63 | |
22 | 163 | Martinsson Morgan | 2001 | SK NEPTUN | AN1701 | 50 m | 1:13.04 | |
23 | 47 | Kaska Elmar | 2002 | BRIIS | 50 m | 1:13.50 | ||
24 | 37 | Helde Kaspar | 2002 | TOP | 50 m | 1:13.60 | ||
25 | 17 | Saal Frederik | 2002 | AUDENTESE | 25 m | 1:13.93 | ||
26 | 446 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 1:14.19 | |
27 | 230 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 50 m | 1:14.52 | |
28 | 439 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:14.81 | |
29 | 460 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 1:16.56 | |
30 | 360 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | AE5301 | 50 m | 1:17.39 | |
31 | 152 | Jardfelt Olof | 2001 | SK NEPTUN | AS3701 | 25 m | 1:17.59 | |
32 | 585 | Wirdby Myren Elias | 2002 | POLISEN | AH0902 | 50 m | 1:17.65 | |
33 | 232 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 50 m | 1:18.75 | |
34 | 584 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | POLISEN | AH1902 | 50 m | 1:18.84 | |
35 | 137 | Dalsgaard Dexter | 2001 | SK NEPTUN | AS0501 | 25 m | 1:19.40 | |
36 | 216 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 50 m | 1:19.62 | |
37 | 420 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:19.67 | |
38 | 246 | Bernhardsson William | 2002 | SPÅRVÄGEN | AI4702 | 25 m | 1:19.68 | |
39 | 293 | Ölund Gordon | 2002 | SPÅRVÄGEN | AT1102 | 50 m | 1:19.70 | |
40 | 636 | Henkel Gabriel | 2001 | GUSTAVSBER | AS3301 | 25 m | 1:20.23 | |
41 | 254 | Hallbäck Martin | 2001 | SPÅRVÄGEN | AP8101 | 25 m | 1:21.04 | |
42 | 223 | Flykt-Rosen Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 50 m | 1:21.16 | |
43 | 638 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 50 m | 1:21.61 | |
44 | 210 | Kristiansson Erik | 2002 | SALTSJÖB | AB1502 | 25 m | 1:22.65 | |
45 | 199 | Ståhlsten Nicolas | 2001 | SALA SS | AW0501 | 25 m | 1:23.33 | |
46 | 476 | Wahlin David | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AQ4501 | 25 m | 1:23.39 | |
47 | 410 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 50 m | 1:23.76 | |
48 | 237 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 50 m | 1:24.39 | |
49 | 136 | Brinnen Adrian | 2001 | SK NEPTUN | AX8101 | 25 m | 1:24.59 | |
50 | 565 | Nilsson-Deya Tyrone | 2001 | POLISEN | AS7901 | 50 m | 1:25.55 | |
51 | 574 | Sidorov Alexandr | 2002 | POLISEN | AN5702 | 50 m | 1:27.62 | |
52 | 409 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 50 m | 1:29.32 | |
53 | 77 | Meeker Jakob | 2001 | ESKILSTUNA | AI5301 | 25 m | 1:29.40 | |
54 | 475 | Jernberg Nicolas | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AU4301 | 25 m | 1:31.10 | |
55 | 365 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 50 m | 1:31.86 | |
56 | 211 | Lilja Axel | 2002 | SALTSJÖB | AE7702 | 50 m | 1:35.78 | |
57 | 209 | Kenning Max | 2001 | SALTSJÖB | AJ6101 | 50 m | 1:36.77 | |
58 | 143 | Granqvist Filip | 2001 | SK NEPTUN | AN8501 | 25 m | 1:37.18 | |
59 | 212 | Moshref Sahel | 2001 | SALTSJÖB | AR1501 | 50 m | 1:38.01 | |
60 | 270 | Lehtonen Hebert Alexander | 2002 | SPÅRVÄGEN | AO9102 | 50 m | 1:38.57 | |
61 | 461 | Sundberg Marcus | 2002 | VÄSBY SS | AQ2302 | 25 m | 1:40.08 | |
62 | 458 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 1:42.14 | |
63 | 245 | Berhanu Birke Jacob | 2002 | SPÅRVÄGEN | AS9102 | 25 m | 1:46.59 | |
64 | 153 | Jayasuriya Chamindu | 2001 | SK NEPTUN | AW8701 | 25 m | ||
65 | 635 | Elison Melvin | 2001 | SK NEPTUN | AW2701 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 28 juni 2014 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 14:56 |