Program för LH-Games 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag FM
Heatlista Gren 13
|
Tävling |
LH-Games 2014 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
08:45 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S & Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 13, 200m Medley Herrar |
Finaler (9) |
Sponsor: KK autocenter Landskrona |
|
Heat 1 (9) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
650 |
2 |
Max Ringström |
2004 |
AA8304 |
TRELLEBORG |
|
50m |
|
521 |
3 |
Noah Malmgren |
2004 |
AB2704 |
S 71 |
|
50m |
|
496 |
4 |
Mohamad Hariri |
2002 |
AK1502 |
SK RAN |
|
25m |
3:32.85 |
634 |
5 |
Gustaf Stokholm |
2004 |
AD8504 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
|
716 |
6 |
Per Aleksander Lindkvist Lefdalsnes |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
569 |
1 |
Fredrik Nilsson |
2002 |
AA8302 |
SK TRITON |
|
25m |
3:26.85 |
17 |
2 |
Eric Cochinescu |
2002 |
AG6702 |
HS |
|
25m |
3:23.70 |
540 |
3 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:20.81 |
600 |
4 |
Gustav Hammarstedt |
2002 |
AL1302 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:12.71 |
649 |
5 |
Philip Primetta |
2002 |
AF8502 |
TRELLEBORG |
|
25m |
3:19.32 |
550 |
6 |
Jonathan Seanderdahl |
2002 |
AJ0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:22.75 |
417 |
7 |
Erik Salomonsson |
1998 |
AF7798 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
3:23.89 |
182 |
8 |
Stian Pettersen |
2003 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
3:28.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
85 |
1 |
Jacob Söderberg |
2003 |
AD2103 |
HS |
|
25m |
3:10.31 |
620 |
2 |
Oscar Grönborg |
2002 |
AH8102 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:08.79 |
291 |
3 |
Erik Almvret |
2002 |
AD6702 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
3:07.00 |
83 |
4 |
Oliver Stålbrand |
2002 |
AP3302 |
HS |
|
25m |
3:03.66 |
270 |
5 |
Gustav Lidbäck |
2002 |
AB7302 |
SS IDEN |
|
25m |
3:04.64 |
631 |
6 |
Leo Pekberg |
2002 |
AF7902 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
3:07.52 |
541 |
7 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
50m |
3:10.10 |
191 |
8 |
Kristian Hillesøy Torgers |
2002 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
3:12.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Sondre Lea Monslaup |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
2:55.57 |
306 |
2 |
Markus Larsson |
2002 |
AD5702 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:52.49 |
617 |
3 |
Philip Andersson |
2001 |
AG6501 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
2:50.76 |
660 |
4 |
Tommy Barabas |
2000 |
AR5300 |
HS |
|
25m |
2:49.87 |
179 |
5 |
Andreas Lea Monslaup |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
2:49.99 |
72 |
6 |
André Philipsson Eriksson |
2001 |
AH1501 |
HS |
|
25m |
2:51.20 |
295 |
7 |
Samuel Bladin |
1999 |
AO4399 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:52.85 |
642 |
8 |
Oscar Klittbo |
2002 |
AA2702 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:56.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Mathias Gundersen Førsund |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
2:48.82 |
722 |
2 |
Oscar Tollefsrud Rypestøl |
1998 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:48.35 |
298 |
3 |
Simon Fröde |
2003 |
AB0303 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:46.98 |
659 |
4 |
Ricky Barabas |
2000 |
AR6300 |
HS |
|
25m |
2:46.73 |
543 |
5 |
Henrik Johansson |
1996 |
AP0396 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:46.92 |
231 |
6 |
Arvid Lundgren |
1997 |
AX5597 |
ALINGSÅS |
|
50m |
2:47.82 |
320 |
7 |
David Säll |
2000 |
AS8500 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:48.74 |
464 |
8 |
Oscar Johansson |
2000 |
AH4500 |
POSEIDON |
|
25m |
2:49.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
324 |
1 |
Pontus Westberg |
2000 |
AS9500 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:45.31 |
91 |
2 |
Dante Vollmer |
2001 |
AH3501 |
HS |
|
25m |
2:44.09 |
317 |
3 |
Nikolaus Siotis |
2000 |
AJ6900 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:43.05 |
95 |
4 |
Victor Åberg |
2001 |
AH2501 |
HS |
|
25m |
2:39.63 |
433 |
5 |
Andreas Nordh |
1991 |
AN6591 |
OSBY SS |
|
50m |
2:42.06 |
6 |
6 |
Johan Alderbrink |
2001 |
AO7701 |
HS |
|
25m |
2:43.61 |
140 |
7 |
Anders Norheim |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
2:44.83 |
516 |
8 |
William Bevréus |
2003 |
AA5703 |
S 71 |
|
25m |
2:46.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Daniel Fischer |
2002 |
AC0302 |
HS |
|
25m |
2:37.03 |
329 |
2 |
Emil Östrand |
1998 |
AB2598 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:36.62 |
138 |
3 |
Nicholas Lia |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
2:35.50 |
259 |
4 |
Alexander Dahlén |
1999 |
AI4399 |
SS IDEN |
|
50m |
2:34.83 |
506 |
5 |
Daniel Olsson-Shirazi |
1997 |
AV9197 |
SK RAN |
|
50m |
2:35.24 |
28 |
6 |
Gustaf Hansson |
2001 |
AD5101 |
HS |
|
25m |
2:35.71 |
486 |
7 |
Richard Berg |
1998 |
AH5598 |
SK RAN |
|
50m |
2:36.92 |
667 |
8 |
Samuel Moor |
1998 |
AV9398 |
HS |
|
25m |
2:39.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
475 |
1 |
Simon Pettersson |
1998 |
AH7198 |
POSEIDON |
|
25m |
2:31.54 |
175 |
2 |
Ole Jørmeland |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
2:30.51 |
139 |
3 |
Sindre Nogva Vik |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
2:27.48 |
462 |
4 |
Petter Hansson |
1995 |
AA4995 |
POSEIDON |
|
25m |
2:26.80 |
721 |
5 |
Julius Rosmo |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:27.33 |
471 |
6 |
Alexander Olsson |
1996 |
AK1796 |
POSEIDON |
|
25m |
2:27.90 |
552 |
7 |
Måns Tangvald |
1995 |
AN3595 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:31.52 |
229 |
8 |
Philip Bergstedt |
1998 |
AG9598 |
ALINGSÅS |
|
50m |
2:33.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
732 |
1 |
Kristian Volden |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
2:22.09 |
143 |
2 |
Teo Sauthon |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
2:21.57 |
267 |
3 |
Fredrik Hansen |
1992 |
AR0192 |
SS IDEN |
|
50m |
2:17.06 |
452 |
4 |
Sebastian Bergenzaun |
1991 |
AP5391 |
POSEIDON |
|
25m |
2:12.43 |
134 |
5 |
Tomoe Zenimoto Hvas |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
2:12.74 |
145 |
6 |
Erling Syversveen Lie |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
2:21.55 |
245 |
7 |
Marcus Henriksson |
1997 |
AQ1797 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:21.77 |
495 |
8 |
Ali Hariri |
1996 |
AK7196 |
SK RAN |
|
50m |
2:26.29 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:45 |
|