Program for LH-Games 2014
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Gren 5, 100m Bröstsim Herrar |
Sponsor: Motorcenter i Svalöv |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
17 år och äldre |
1 | 476 | Postema Luke | 1995 | POSEIDON | AS6195 | 25 m | 1:07.96 | |
2 | 462 | Hansson Petter | 1995 | POSEIDON | AA4995 | 25 m | 1:09.88 | |
3 | 726 | Aasheim Adrian | 1996 | Lambertset | 25 m | 1:15.79 | ||
4 | 445 | Palmqvist Adam | 1997 | OSKARSHAMN | AH1197 | 50 m | 1:17.64 | |
5 | 495 | Hariri Ali | 1996 | SK RAN | AK7196 | 50 m | 1:20.38 | |
6 | 231 | Lundgren Arvid | 1997 | ALINGSÅS | AX5597 | 50 m | 1:23.01 | |
7 | 484 | Andersson Max | 1996 | SK RAN | AC6196 | 50 m | 1:27.33 | |
8 | 506 | Olsson-Shirazi Daniel | 1997 | SK RAN | AV9197 | 50 m | 1:28.58 |
15 - 16 år |
1 | 176 | Kristensen Mathias Lamo | 1998 | Stavang.SC | 50 m | 1:11.90 | ||
2 | 145 | Lie Erling Syversveen | 1999 | Bærum | 50 m | 1:13.32 | ||
3 | 681 | Olden Larsen Morten | 1998 | TS&LK | 50 m | 1:14.53 | ||
4 | 139 | Vik Sindre Nogva | 1999 | Bærum | 50 m | 1:15.26 | ||
5 | 362 | Celikovic Salim | 1998 | LANDSKRONA | AR5198 | 25 m | 1:15.41 | |
6 | 732 | Volden Kristian | 1998 | TS&LK | 50 m | 1:17.41 | ||
7 | 383 | Raeisi Ali | 1998 | LANDSKRONA | AM8598 | 25 m | 1:17.58 | |
8 | 662 | Edman Andreas | 1999 | HS | AS6599 | 50 m | 1:18.88 | |
9 | 675 | Båtbukt Jon Olav | 1998 | TS&LK | 50 m | 1:20.67 | ||
10 | 486 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 50 m | 1:21.96 | |
11 | 265 | Hangård Roy | 1999 | SS IDEN | AH0999 | 50 m | 1:24.98 | |
12 | 417 | Salomonsson Erik | 1998 | LJUNGBY SS | AF7798 | 25 m | 1:25.06 | |
13 | 260 | Dahlén Daniel | 1999 | SS IDEN | AI3399 | 50 m | 1:25.21 | |
14 | 179 | Monslaup Andreas Lea | 1999 | Stavang.SC | 50 m | 1:25.90 | ||
15 | 542 | Halilovic Eddie | 1999 | SK SYDSIM | AQ8399 | 50 m | 1:29.58 | |
16 | 79 | Rundberg Robin | 1999 | HS | AW6199 | 25 m | 1:31.40 | |
17 | 55 | Malm Hampus | 1999 | HS | AN1599 | 25 m | 1:34.74 | |
18 | 499 | Karlin-Reteike Marcus | 1999 | SK RAN | AS3599 | 50 m | 1:35.01 | |
19 | 500 | Karlin-Reteike Philip | 1999 | SK RAN | AS2599 | 50 m | 1:35.12 |
13 - 14 år |
1 | 134 | Hvas Tomoe Zenimoto | 2000 | Bærum | 50 m | 1:07.65 | ||
2 | 141 | Olaussen Filip | 2000 | Bærum | 50 m | 1:13.08 | ||
3 | 143 | Sauthon Teo | 2000 | Bærum | 50 m | 1:17.94 | ||
4 | 725 | Wold Martin | 2000 | Lambertset | 25 m | 1:18.37 | ||
5 | 6 | Alderbrink Johan | 2001 | HS | AO7701 | 25 m | 1:18.43 | |
6 | 727 | Aasheim Martin | 2000 | Lambertset | 25 m | 1:19.56 | ||
7 | 721 | Rosmo Julius | 2001 | Lambertset | 25 m | 1:20.32 | ||
8 | 659 | Barabas Ricky | 2000 | HS | AR6300 | 25 m | 1:20.64 | |
9 | 138 | Lia Nicholas | 2001 | Bærum | 50 m | 1:21.63 | ||
10 | 466 | Ljunghusen Linus | 2000 | POSEIDON | AT6900 | 25 m | 1:22.56 | |
11 | 95 | Åberg Victor | 2001 | HS | AH2501 | 25 m | 1:22.86 | |
12 | 579 | Wetterborg Felix | 2001 | SK TRITON | AC6101 | 25 m | 1:23.00 | |
13 | 140 | Norheim Anders | 2000 | Bærum | 50 m | 1:24.36 | ||
14 | 58 | Mirsch Lukas | 2001 | HS | AJ8901 | 25 m | 1:24.78 | |
15 | 409 | Boros Benjamin | 2000 | LJUNGBY SS | AM3300 | 25 m | 1:26.14 | |
16 | 374 | Lindblom Lucas | 2000 | LANDSKRONA | AG8500 | 25 m | 1:27.89 | |
17 | 703 | Arnestad Henrik Brønner | 2000 | Lambertset | 25 m | 1:28.07 | ||
18 | 317 | Siotis Nikolaus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AJ6900 | 50 m | 1:28.55 | |
19 | 660 | Barabas Tommy | 2000 | HS | AR5300 | 25 m | 1:28.66 | |
20 | 345 | Dahlberg Tobias | 2001 | KSLS | AK0101 | 25 m | 1:29.44 | |
21 | 131 | Førsund Mathias Gundersen | 2000 | Bærum | 50 m | 1:30.40 | ||
22 | 347 | Johnsson Joel | 2000 | KSLS | AT0500 | 25 m | 1:30.46 | |
23 | 587 | Björn Bertil | 2001 | VÄXJÖ SS | AI0301 | 25 m | 1:30.96 | |
24 | 324 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 1:31.87 | |
25 | 314 | Pettersson-Dahlberg Rasmus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AQ2500 | 50 m | 1:33.54 | |
26 | 290 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 50 m | 1:33.57 | RES |
11 - 12 år |
1 | 298 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:28.33 | |
2 | 516 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 1:28.62 | |
3 | 291 | Almvret Erik | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD6702 | 25 m | 1:32.26 | |
4 | 492 | Elfvin David | 2002 | SK RAN | AI2102 | 25 m | 1:33.23 | |
5 | 586 | Axandersson Oskar | 2002 | VÄXJÖ SS | AN7502 | 25 m | 1:34.00 | |
6 | 344 | Dahlberg Erik | 2002 | KSLS | AJ5502 | 25 m | 1:34.16 | |
7 | 649 | Primetta Philip | 2002 | TRELLEBORG | AF8502 | 25 m | 1:35.12 | |
8 | 642 | Klittbo Oscar | 2002 | TRELLEBORG | AA2702 | 25 m | 1:35.33 | |
9 | 306 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 1:36.08 | |
10 | 191 | Torgers Kristian Hillesøy | 2002 | Stavang.SC | 50 m | 1:37.61 | ||
11 | 541 | Halilovic Dennie | 2002 | SK SYDSIM | AC0702 | 50 m | 1:40.09 | |
12 | 588 | Björn Gösta | 2003 | VÄXJÖ SS | AL1303 | 25 m | 1:44.27 | |
13 | 351 | Petersson Harry | 2002 | KSLS | AM9302 | 25 m | 1:44.33 | |
14 | 564 | Larsson Pontus | 2002 | SK TRITON | AG9502 | 25 m | 1:44.85 | |
15 | 550 | Seanderdahl Jonathan | 2002 | SK SYDSIM | AJ0702 | 50 m | 1:45.67 | |
16 | 230 | Emanuelsson Noah | 2003 | ALINGSÅS | AI8703 | 50 m | 1:45.79 | |
17 | 496 | Hariri Mohamad | 2002 | SK RAN | AK1502 | 25 m | 1:48.97 | |
18 | 491 | Dahlgren Joel | 2002 | SK RAN | AC1102 | 25 m | 1:50.99 | |
19 | 600 | Hammarstedt Gustav | 2002 | VÄXJÖ SS | AL1302 | 25 m | 1:51.27 | |
20 | 608 | Svensson Otto | 2002 | VÄXJÖ SS | AN4702 | 25 m | 1:52.72 | |
21 | 477 | Tired Nils | 2003 | POSEIDON | AH2903 | 25 m | 1:55.75 | |
22 | 46 | Larsson Alexander | 2003 | HS | AQ0303 | 25 m | 1:57.56 | |
23 | 398 | Thunell Alfred | 2002 | LANDSKRONA | AI9902 | 25 m | 1:57.93 | |
24 | 483 | Acevski Alexander | 2002 | SK RAN | AH4502 | 50 m | 2:00.87 | |
25 | 557 | af Klinteberg Filip | 2003 | SK TRITON | AE3103 | 25 m | 2:06.85 | RES |
26 | 443 | Löfgren Carl | 2003 | OSKARSHAMN | AE7303 | 50 m | 2:15.45 | RES |
27 | 382 | Pedersen Rasmus | 2003 | LANDSKRONA | AQ7303 | 50 m | RES |
10 år och yngre |
1 | 52 | Lundblad William | 2004 | HS | AC9904 | 25 m | 1:48.93 | |
2 | 397 | Thomsen Viggo | 2004 | LANDSKRONA | AE4904 | 25 m | 2:00.81 | |
3 | 647 | Olsson-Lindhé Adam | 2004 | TRELLEBORG | AA2304 | 25 m | 2:01.07 | |
4 | 650 | Ringström Max | 2004 | TRELLEBORG | AA8304 | 25 m | 2:08.38 | |
5 | 42 | Kjellnäs Lukas | 2004 | HS | AG6904 | 50 m | ||
6 | 312 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 50 m | ||
7 | 370 | Hoff Ludvig | 2005 | LANDSKRONA | AB8705 | 50 m | ||
8 | 399 | Wiveus Jack | 2004 | LANDSKRONA | AG6504 | 50 m | ||
9 | 521 | Malmgren Noah | 2004 | S 71 | AB2704 | 50 m | ||
10 | 602 | Hjelmberg Johan | 2005 | VÄXJÖ SS | AC5105 | 50 m | ||
11 | 633 | Rydén Noa | 2004 | ÄNGELHOLM | AC6304 | 50 m | ||
12 | 652 | Romare Ludvig | 2004 | TRELLEBORG | AA2704 | 50 m |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 27 juni 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 10:40 |