Program för LH-Games 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
22_S
Gren 22, 200m Ryggsim Damer |
Sponsor: Motorcenter i Svalöv |
|
|
# |
ID |
Namn |
Född |
Förening |
Licens |
Bassäng |
Anmtid |
Status |
|
1 |
574 |
Olsson Linnéa |
1994 |
SK TRITON |
BX0494 |
25 m |
2:11.76 |
|
2 |
59 |
Möller Josefine |
1996 |
HS |
AN5296 |
25 m |
2:24.82 |
|
3 |
705 |
Berggren Ada-Emilie Bekk |
1996 |
Lambertset |
|
25 m |
2:36.51 |
|
4 |
731 |
Hvidtsten Kine |
1997 |
Bærum |
|
50 m |
2:41.09 |
|
1 |
595 |
Elingfors Fanny |
1998 |
VÄXJÖ SS |
AU8298 |
50 m |
2:33.15 |
|
2 |
147 |
Sæther Mari Solemslie |
1999 |
Bærum |
|
50 m |
2:37.31 |
|
3 |
616 |
Andersson Matilda |
1999 |
ÄNGELHOLM |
AH6699 |
50 m |
2:43.24 |
|
4 |
664 |
Holmqvist Hanna |
1998 |
HS |
BC7898 |
25 m |
2:46.01 |
|
5 |
480 |
Östlund Rebecka |
1999 |
POSEIDON |
AE9899 |
25 m |
2:49.39 |
|
6 |
263 |
Dellhede Louise |
1999 |
SS IDEN |
AQ8499 |
50 m |
2:50.05 |
|
7 |
130 |
Foosnæs Amalie Marie |
1999 |
Bærum |
|
50 m |
2:50.79 |
|
8 |
129 |
Essebo Olivia |
1998 |
Bærum |
|
50 m |
2:50.93 |
|
9 |
150 |
Askeland Ida |
1998 |
Stavang.SC |
|
50 m |
2:52.85 |
|
10 |
444 |
Nilsson Elin |
1999 |
OSKARSHAMN |
AT6899 |
50 m |
2:55.20 |
|
11 |
8 |
Andersson Linnea |
1998 |
HS |
BN3898 |
25 m |
2:58.94 |
|
1 |
678 |
Elverum Ingrid |
2000 |
TS&LK |
|
50 m |
2:34.63 |
|
2 |
137 |
Lia Charlotte |
2000 |
Bærum |
|
50 m |
2:36.13 |
|
3 |
708 |
Helmersen Andrea Arstad |
2001 |
Lambertset |
|
25 m |
2:38.61 |
|
4 |
431 |
Karlsson Simone |
2001 |
OSBY SS |
AI2201 |
25 m |
2:40.81 |
|
5 |
425 |
Cato Agnes |
2001 |
OSBY SS |
AB8201 |
25 m |
2:41.29 |
|
6 |
144 |
Skaug Vilde |
2002 |
Bærum |
|
50 m |
2:43.62 |
|
7 |
690 |
Volden Karoline |
2001 |
TS&LK |
|
50 m |
2:44.19 |
|
8 |
566 |
Lindström Thea |
2000 |
SK TRITON |
AF9600 |
25 m |
2:45.28 |
|
9 |
545 |
Lindestam Kajsa-Elsa |
2000 |
SK SYDSIM |
AF3800 |
50 m |
2:45.54 |
|
10 |
565 |
Lejox Felicia |
2002 |
SK TRITON |
AB0402 |
25 m |
2:46.68 |
|
11 |
20 |
Dittlau Amanda |
2000 |
HS |
AN5200 |
50 m |
2:47.11 |
|
12 |
724 |
Skredderberget Mina |
2000 |
Lambertset |
|
25 m |
2:47.42 |
|
13 |
304 |
Larsson Linneá |
2000 |
JÄRFÄLLA S |
AR3600 |
50 m |
2:47.83 |
|
14 |
606 |
Noreblad Natalie |
2002 |
VÄXJÖ SS |
AS0202 |
25 m |
2:50.71 |
|
15 |
321 |
Södersten Elin |
2000 |
JÄRFÄLLA S |
AI5800 |
50 m |
2:50.75 |
|
16 |
702 |
Aagaard Sarah Sejr |
2000 |
FARUM |
0048AF |
50 m |
2:52.25 |
|
17 |
589 |
Bodsjö Saga |
2002 |
VÄXJÖ SS |
AE1402 |
25 m |
2:52.26 |
|
18 |
146 |
Li Karin Sofie Syversveen |
2001 |
Bærum |
|
50 m |
2:52.61 |
RES |
|
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
12:54 |
|