Program för LH-Games 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
LH-Games 2014 |
|
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
08:45 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S & Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 12, 200m Frisim Damer |
Finaler (6) |
Sponsor: Dito Byggkraft AB |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
607 |
1 |
Ellen Ronnebring |
1999 |
BI4899 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:03.49 |
8 |
2 |
Linnea Andersson |
1998 |
BN3898 |
HS |
|
25m |
2:46.45 |
508 |
3 |
Philippa Revstedt |
1999 |
BC8499 |
SK RAN |
|
50m |
2:42.76 |
676 |
4 |
Camilla Dahle-Öfsti |
1999 |
|
TS&LK |
|
50m |
2:38.02 |
691 |
5 |
Aurora Moen Wannebo |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
2:42.67 |
489 |
6 |
Erica Birkeberg |
1998 |
BF7698 |
SK RAN |
|
50m |
2:42.86 |
237 |
7 |
Nellie Kronmar |
1997 |
BQ3897 |
EMMABODA |
|
50m |
2:57.39 |
544 |
8 |
Klara Johansson |
2001 |
AO5401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
705 |
1 |
Ada-Emilie Bekk Berggren |
1996 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:35.62 |
292 |
2 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:33.29 |
566 |
3 |
Thea Lindström |
2000 |
AF9600 |
SK TRITON |
|
25m |
2:32.13 |
686 |
4 |
Jenny Natvik |
1999 |
|
TS&LK |
|
50m |
2:31.50 |
690 |
5 |
Karoline Volden |
2001 |
|
TS&LK |
|
50m |
2:31.82 |
693 |
6 |
Carina Aadahl |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
2:32.69 |
554 |
7 |
Tilda Vesterlund Kocsis |
1999 |
AW4699 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:34.24 |
130 |
8 |
Amalie Marie Foosnæs |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
2:35.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
251 |
1 |
Malin Svensson |
1999 |
AE5499 |
SK HAJEN |
|
25m |
2:30.90 |
315 |
2 |
Erica Pihlblad-Swahn |
2001 |
AJ4201 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:30.18 |
595 |
3 |
Fanny Elingfors |
1998 |
AU8298 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
2:29.87 |
589 |
4 |
Saga Bodsjö |
2002 |
AE1402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:28.57 |
381 |
5 |
Isabelle Moreau |
2001 |
AM0201 |
LANDSKRONA |
|
25m |
2:28.93 |
307 |
6 |
Tilde Levander |
2000 |
AI7600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:29.91 |
431 |
7 |
Simone Karlsson |
2001 |
AI2201 |
OSBY SS |
|
50m |
2:30.87 |
51 |
8 |
Julise Llupa |
2002 |
AO7602 |
HS |
|
25m |
2:31.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
685 |
1 |
Kristina Björklund Mora |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
2:28.42 |
463 |
2 |
Sara Jendbro |
2000 |
BA7800 |
POSEIDON |
|
25m |
2:27.87 |
263 |
3 |
Louise Dellhede |
1999 |
AQ8499 |
SS IDEN |
|
50m |
2:26.70 |
321 |
4 |
Elin Södersten |
2000 |
AI5800 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:26.63 |
458 |
5 |
Annamaria Bontidean |
2000 |
BA0200 |
POSEIDON |
|
25m |
2:26.69 |
323 |
6 |
Josefin Wensmark |
2001 |
AR9601 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:26.75 |
678 |
7 |
Ingrid Elverum |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
2:28.27 |
545 |
8 |
Kajsa-Elsa Lindestam |
2000 |
AF3800 |
SK SYDSIM |
|
50m |
2:28.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
25m |
2:25.99 |
565 |
2 |
Felicia Lejox |
2002 |
AB0402 |
SK TRITON |
|
25m |
2:24.87 |
453 |
3 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
2:23.63 |
687 |
4 |
Maud Steinsdotter Nestgaard |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
2:21.72 |
723 |
5 |
Maren Helene Røsholm |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:22.96 |
23 |
6 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
50m |
2:24.40 |
169 |
7 |
Marie Hinna |
2000 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
2:25.47 |
304 |
8 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:26.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Mari Solemslie Sæther |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
2:18.38 |
12 |
2 |
Fredrika Beckman |
1998 |
BC0898 |
HS |
|
25m |
2:16.69 |
689 |
3 |
Malin Schanke Tömmervik |
1994 |
|
TS&LK |
|
50m |
2:14.89 |
571 |
4 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
2:12.71 |
423 |
5 |
Rebecka Winquist |
1996 |
AD2296 |
MARKARYD |
|
25m |
2:13.18 |
268 |
6 |
Amanda Hörberg-Zdanowski |
1996 |
AL5896 |
SS IDEN |
|
50m |
2:16.33 |
272 |
7 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
50m |
2:17.84 |
677 |
8 |
Ylva Solbakken Dyngeland |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
2:18.75 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
28 juni 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
08:45 |
|