Ohjelma LH-Games 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
LH-Games 2014 |
|
Utskriftsdatum |
29 juni 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Landskrona |
|
Utskriftstid |
09:55 |
|
|
Arrangör |
Helsingborg S & Landskrona S |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 juni 2014 |
|
|
|
|
Gren 28, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: Dito Byggkraft AB |
|
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
7 |
2 |
Emma Andersson |
2002 |
AO1802 |
HS |
|
50m |
|
174 |
3 |
Johanne Jørmeland |
2002 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:48.60 |
177 |
4 |
Edith Lind |
2002 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:43.84 |
578 |
5 |
Julia Stenström |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:44.10 |
178 |
6 |
Kari Lærdal |
2003 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:54.07 |
601 |
7 |
Olivia Hedenfalk |
2002 |
AX7802 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
166 |
1 |
Embla Gudbrandsen |
2002 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:41.91 |
316 |
2 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:34.61 |
258 |
3 |
Hanna Dahl |
1991 |
AM7291 |
SS IDEN |
|
50m |
1:31.09 |
526 |
4 |
Anna-Louisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
1:30.61 |
698 |
5 |
Mia Krüger |
2002 |
0224AG |
FARUM |
|
25m |
1:31.08 |
242 |
6 |
Lovisa Christerson |
2002 |
AM3402 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:32.87 |
414 |
7 |
Heidi Palencsar |
2002 |
AF8602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:39.46 |
155 |
8 |
Aud Sofie Danielsen |
2002 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:42.14 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
303 |
1 |
Sara Hertegren |
2002 |
AQ7602 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:29.58 |
489 |
2 |
Erica Birkeberg |
1998 |
BF7698 |
SK RAN |
|
50m |
1:29.24 |
676 |
3 |
Camilla Dahle-Öfsti |
1999 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:28.87 |
706 |
4 |
Rebekka Valvik Christiansen |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:26.97 |
341 |
5 |
Annie Johansson |
2002 |
AA2602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:27.71 |
639 |
6 |
Alma Sandberg |
2002 |
AU3802 |
SIM ENGELH |
|
50m |
1:29.05 |
43 |
7 |
Sara Kjellnäs |
2002 |
AO6602 |
HS |
|
25m |
1:29.43 |
305 |
8 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:29.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
446 |
1 |
Lisa Palmqvist |
2000 |
AK4800 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
1:26.02 |
23 |
2 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
1:25.81 |
274 |
3 |
Kajsa Persson |
2000 |
AN0800 |
SS IDEN |
|
50m |
1:25.26 |
161 |
4 |
Synnøve Døskeland |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:24.68 |
460 |
5 |
Linnea Carlsén |
2000 |
BJ5800 |
POSEIDON |
|
25m |
1:24.94 |
129 |
6 |
Olivia Essebo |
1998 |
|
Bærum |
|
50m |
1:25.45 |
648 |
7 |
Hannah Olsson-Lindhé |
2003 |
AB6203 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:25.83 |
536 |
8 |
Natalie Almasi |
2001 |
AS9601 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:26.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
292 |
1 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:23.94 |
171 |
2 |
Andrea Håvarstein |
1999 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:23.10 |
668 |
3 |
Tova Persson |
2000 |
BM8400 |
HS |
|
25m |
1:21.72 |
146 |
4 |
Karin Sofie Syversveen Li |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
1:21.66 |
130 |
5 |
Amalie Marie Foosnæs |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
1:21.69 |
693 |
6 |
Carina Aadahl |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:23.04 |
296 |
7 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:23.79 |
133 |
8 |
Ylva Hoffart |
2001 |
|
Bærum |
|
50m |
1:24.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
459 |
1 |
Klara Borgqvist |
2001 |
AI0401 |
POSEIDON |
|
25m |
1:21.63 |
553 |
2 |
Lovisa Vesterlund Kocsis |
2002 |
AJ0802 |
SK SYDSIM |
|
50m |
1:21.48 |
438 |
3 |
Ellen Torkelsson |
2000 |
AD4800 |
OSBY SS |
|
25m |
1:20.78 |
702 |
4 |
Sarah Sejr Aagaard |
2000 |
0048AF |
FARUM |
|
50m |
1:19.90 |
508 |
5 |
Philippa Revstedt |
1999 |
BC8499 |
SK RAN |
|
50m |
1:20.23 |
709 |
6 |
Eva Kummen |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:21.27 |
419 |
7 |
Edit Wiesel-Axelsson |
2002 |
AO3602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
1:21.56 |
686 |
8 |
Jenny Natvik |
1999 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:21.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
606 |
1 |
Natalie Noreblad |
2002 |
AS0202 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:19.52 |
144 |
2 |
Vilde Skaug |
2002 |
|
Bærum |
|
50m |
1:19.06 |
20 |
3 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
1:18.60 |
687 |
4 |
Maud Steinsdotter Nestgaard |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:17.47 |
683 |
5 |
Solveig Natvig Lövseth |
1999 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:17.76 |
661 |
6 |
Maja Danielsson |
1999 |
AW0899 |
HS |
|
25m |
1:19.06 |
51 |
7 |
Julise Llupa |
2002 |
AO7602 |
HS |
|
25m |
1:19.40 |
416 |
8 |
Ida Persson |
2002 |
AF7402 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
1:19.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
47 |
1 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
50m |
1:16.59 |
708 |
2 |
Andrea Arstad Helmersen |
2001 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:16.06 |
453 |
3 |
Hanna Bergman |
2001 |
AF9601 |
POSEIDON |
|
25m |
1:15.55 |
315 |
4 |
Erica Pihlblad-Swahn |
2001 |
AJ4201 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:15.50 |
685 |
5 |
Kristina Björklund Mora |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:15.52 |
64 |
6 |
Moa Nilsson |
2001 |
AO4201 |
HS |
|
25m |
1:15.81 |
679 |
7 |
Amanda Husan Ernholm |
2000 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:16.27 |
27 |
8 |
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
HS |
|
25m |
1:16.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
304 |
1 |
Linneá Larsson |
2000 |
AR3600 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:14.87 |
691 |
2 |
Aurora Moen Wannebo |
1998 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:14.27 |
272 |
3 |
Sara Nilsson |
1998 |
AF3498 |
SS IDEN |
|
50m |
1:13.86 |
137 |
4 |
Charlotte Lia |
2000 |
|
Bærum |
|
50m |
1:11.33 |
343 |
5 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:13.42 |
181 |
6 |
Andrea Marki Mork |
1998 |
|
Stavang.SC |
|
50m |
1:14.10 |
568 |
7 |
Mathilda Månsson |
2000 |
AB6200 |
SK TRITON |
|
25m |
1:14.63 |
87 |
8 |
Clara Thomasson |
2001 |
BD6601 |
HS |
|
25m |
1:15.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
241 |
1 |
Li Björner Oh |
1998 |
AO6298 |
SK HAJEN |
|
25m |
1:09.17 |
688 |
2 |
Åse Vigdisdatter Nytrö |
1997 |
|
TS&LK |
|
50m |
1:08.89 |
75 |
3 |
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
HS |
|
25m |
1:05.97 |
423 |
4 |
Rebecka Winquist |
1996 |
AD2296 |
MARKARYD |
|
25m |
1:05.45 |
62 |
5 |
Emma Nilsson |
1995 |
BA7895 |
HS |
|
25m |
1:05.45 |
268 |
6 |
Amanda Hörberg-Zdanowski |
1996 |
AL5896 |
SS IDEN |
|
50m |
1:07.14 |
435 |
7 |
Miranda Orajärvi |
1998 |
AF7898 |
OSBY SS |
|
50m |
1:08.96 |
147 |
8 |
Mari Solemslie Sæther |
1999 |
|
Bærum |
|
50m |
1:10.22 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
29 juni 2014 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap |
Utskriftstid |
09:55 |
|