Ohjelma Lappi - Uinnit 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lauantai aamu
2_S
Laji 2, 200m Vapaauinti Miehet |
|
|
|
# |
ID |
Nimi |
Synt |
Seura |
Lisenssi |
Allas |
Alkup. |
Ilm.aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
68 |
Koivumäki Ville-Petteri |
1987 |
KemTU |
87A094 |
25 m |
1:59.21 |
1:59.21 |
|
2 |
90 |
Leppälä Santeri |
1998 |
KemUS |
98A465 |
25 m |
2:01.98 |
2:01.98 |
|
3 |
104 |
Ylikärppä Riku |
1998 |
KemUS |
98A041 |
25 m |
2:03.77 |
2:03.77 |
|
4 |
48 |
Ojakippola Jere |
1999 |
ViesU |
99A452 |
25 m |
2:05.84 |
2:05.84 |
|
5 |
38 |
Raappana Oscar |
1998 |
Karasjok |
|
25 m |
2:08.42 |
2:08.42 |
|
6 |
70 |
Lampela Petri |
1996 |
KemTU |
96A585 |
25 m |
2:09.47 |
2:09.47 |
|
7 |
213 |
Röytiö Juho |
1998 |
SCR |
98A004 |
25 m |
2:09.73 |
2:09.73 |
|
8 |
180 |
Hukka Eelis |
1999 |
SCR |
99A687 |
50 m |
2:16.21 |
2:12.21 |
|
9 |
50 |
Väänänen Peetu |
1997 |
ViesU |
97A781 |
25 m |
2:13.11 |
2:13.11 |
|
10 |
66 |
Juutinen Taneli |
2000 |
KemTU |
00A002 |
50 m |
2:24.36 |
2:20.36 |
|
11 |
197 |
Lukkarinen Topi |
2000 |
SCR |
00A133 |
50 m |
2:26.46 |
2:22.46 |
|
12 |
47 |
Nikula Ossi |
2000 |
ViesU |
00A618 |
25 m |
2:22.77 |
2:22.77 |
|
13 |
39 |
Halbertsma Sietse |
1999 |
Karasjok |
|
25 m |
2:23.97 |
2:23.97 |
|
14 |
97 |
Puro Teemu |
1999 |
KemUS |
99A211 |
25 m |
2:24.99 |
2:24.99 |
|
15 |
152 |
Mäkelä Noa |
2001 |
KemPy |
01A112 |
50 m |
2:34.21 |
2:30.21 |
|
16 |
153 |
Pulkkinen Lasse |
2002 |
KemPy |
02A039 |
25 m |
2:31.09 |
2:31.09 |
|
17 |
225 |
Huotari Miikka |
2000 |
SCV |
00B122 |
50 m |
2:36.07 |
2:32.07 |
|
18 |
133 |
Kuitunen Joonas |
2000 |
OU |
00A441 |
25 m |
2:34.16 |
2:34.16 |
|
19 |
227 |
Vetlugin Semen |
2003 |
KOVDOR |
|
25 m |
2.40 |
2:40.00 |
|
20 |
147 |
Juntunen Elias |
2002 |
KemPy |
02A075 |
25 m |
2:40.09 |
2:40.09 |
|
21 |
93 |
Niemelä Eino |
2000 |
KemUS |
00B246 |
25 m |
2:43.96 |
2:43.96 |
|
22 |
19 |
Emelianov Denis |
2002 |
APATITY |
|
25 m |
2:47.10 |
2:47.10 |
|
23 |
21 |
Volisov Kirill |
2001 |
APATITY |
|
25 m |
2:48.00 |
2:48.00 |
|
24 |
13 |
Platon Artur |
2001 |
KOVDOR |
|
25 m |
2:50.00 |
2:50.00 |
|
25 |
226 |
Boduhin Sergey |
2002 |
APATITY |
|
25 m |
2:53.00 |
2:53.00 |
|
26 |
17 |
Abakumova Nikita |
2002 |
APATITY |
|
25 m |
2:53.90 |
2:53.90 |
|
27 |
200 |
Maijala Petteri |
2001 |
SCR |
01B180 |
25 m |
2:53.91 |
2:53.91 |
|
28 |
215 |
Shpotin Kris |
2001 |
SCR |
01A190 |
25 m |
3:16.03 |
3:16.03 |
|
29 |
199 |
Lytz Kasper |
2003 |
SCR |
03A418 |
25 m |
3:30.48 |
3:30.48 |
|
30 |
42 |
Johansen Aleksey Koriacho |
2003 |
Karasjok |
|
25 m |
3:30.64 |
3:30.64 |
|
31 |
85 |
Aalto Tuukka |
1988 |
KemUS |
88A129 |
25 m |
|
|
|
32 |
89 |
Larinen Juho |
1999 |
KemUS |
99B226 |
25 m |
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.11 |
Tulostuspäivämäärä |
16 toukokuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Kemin Uimaseura |
Tulostusaika |
11:35 |
|