Program för UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 21
|
Tävling |
UGP 3 med EEM Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
22:23 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 21, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
322 |
3 |
Sofia Domeij |
2002 |
AN9602 |
UPSALA S |
|
50m |
|
376 |
4 |
Andrea Grabmüller |
2002 |
AZ3802 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
|
275 |
5 |
Lovis Jernberg |
2002 |
BC7402 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
271 |
1 |
Ellinor Backfält |
2000 |
BK1400 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
|
176 |
2 |
Klara Zachrisson |
2001 |
AZ0201 |
HEDEMORA |
|
50m |
|
282 |
3 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:57.88 |
342 |
4 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:47.32 |
309 |
5 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:50.39 |
263 |
6 |
Caroline Andersson |
2001 |
AV4601 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
|
347 |
7 |
Amanda Sundqvist |
2002 |
AR7802 |
UPSALA S |
|
50m |
|
386 |
8 |
Clara Lundgren |
2001 |
BI0201 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:43.73 |
174 |
2 |
Maja Hallström |
2000 |
BM5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:42.12 |
173 |
3 |
Emelie Eriksson |
2000 |
BN0600 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:40.74 |
194 |
4 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:39.06 |
357 |
5 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:39.93 |
272 |
6 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:41.61 |
160 |
7 |
Ida Lundén |
2002 |
AW0602 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:42.88 |
448 |
8 |
Tilda Granlund |
2001 |
AF0201 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:45.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:38.08 |
175 |
2 |
Anna Hedlund |
2000 |
AL1600 |
HEDEMORA |
|
25m |
1:36.23 |
248 |
3 |
Paula Wiberg-Jansson |
2001 |
AX4801 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:28.67 |
161 |
4 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:23.89 |
137 |
5 |
Ella Gunnarsson |
2000 |
BB4800 |
FALUN |
|
25m |
1:26.10 |
404 |
6 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
25m |
1:30.14 |
178 |
7 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:36.90 |
447 |
8 |
Amanda Granlund |
1999 |
AI9299 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
1:38.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
259 |
1 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
25m |
1:22.03 |
287 |
2 |
Christina Floby |
2003 |
AK2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:53.51 |
240 |
3 |
Femke Van Zonneveld |
2002 |
AS9802 |
SS MORA |
|
50m |
1:52.00 |
365 |
4 |
Stella Bentrari |
1999 |
BE5299 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:46.18 |
234 |
5 |
Lisen Hill |
2002 |
AB4802 |
SS MORA |
|
50m |
1:52.00 |
417 |
6 |
Tyra König |
2002 |
AL2402 |
ÖSA |
|
50m |
1:53.01 |
314 |
7 |
Ólöf Bjarnadottir |
2002 |
BO1402 |
UPSALA S |
|
50m |
1:56.27 |
10 |
8 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
DEJE SS |
|
25m |
1:22.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
291 |
1 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:40.84 |
434 |
2 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
50m |
1:40.00 |
319 |
3 |
Victoria Cantar |
2002 |
AF7202 |
UPSALA S |
|
50m |
1:35.63 |
442 |
4 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:32.64 |
183 |
5 |
Linn Granlund |
2001 |
AM3801 |
KARLSKO SF |
|
50m |
1:32.93 |
11 |
6 |
Moa Johansson |
1999 |
BL5299 |
DEJE SS |
|
50m |
1:35.65 |
409 |
7 |
Lovisa Gustafsson |
2002 |
BG4402 |
ÖSA |
|
50m |
1:40.00 |
30 |
8 |
Cecilia Ahnlund |
2001 |
BC9401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:45.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
375 |
1 |
Julia Faleke-Novy |
2000 |
BK1600 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:29.07 |
8 |
2 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
BÅLSTA SK |
|
50m |
1:28.27 |
320 |
3 |
Lisa Carlsson |
1999 |
AU5299 |
UPSALA S |
|
50m |
1:27.19 |
318 |
4 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
50m |
1:25.94 |
390 |
5 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:26.17 |
317 |
6 |
Ella-Maja Byström |
1999 |
AL4299 |
UPSALA S |
|
50m |
1:28.20 |
413 |
7 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
50m |
1:28.32 |
381 |
8 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:31.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
380 |
1 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:25.04 |
338 |
2 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
50m |
1:24.31 |
32 |
3 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:23.67 |
201 |
4 |
Josefin Ericson |
1999 |
AD8899 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:21.32 |
463 |
5 |
Helena Westerlund |
1999 |
BE1699 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:22.95 |
265 |
6 |
Therese Johansson |
1999 |
AB7499 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
1:24.06 |
75 |
7 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:24.53 |
224 |
8 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
1:25.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
382 |
1 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:20.96 |
165 |
2 |
Elina Carlsson |
2001 |
AS5801 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
1:19.35 |
285 |
3 |
Emelie Blomberg |
1999 |
AU4899 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:15.67 |
200 |
4 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:12.88 |
450 |
5 |
Amanda Hyllbrant |
1999 |
AY6899 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:14.22 |
461 |
6 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:18.03 |
20 |
7 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
SK ENA |
|
50m |
1:20.46 |
66 |
8 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:21.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
441 |
1 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
1:11.43 |
114 |
2 |
Moa Sundholm |
1997 |
AU7697 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:09.22 |
264 |
3 |
Petra Johansson |
1997 |
AF3897 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
1:08.12 |
13 |
4 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
50m |
1:04.99 |
140 |
5 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
50m |
1:07.84 |
92 |
6 |
Nelly Neuman |
1996 |
BC9296 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
1:08.64 |
268 |
7 |
Elin Thörner |
1998 |
AI2298 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
1:10.86 |
231 |
8 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
LEKSAND |
|
50m |
1:11.86 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 |
Utskriftsdatum |
31 maj 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
22:23 |
|