Program för UGP 3 med Eskilstuna Energi & Miljö Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
UGP 3 med EEM Cup 2014 |
|
Utskriftsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Eskilstuna |
|
Utskriftstid |
09:21 |
|
|
Arrangör |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
31 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Damer |
Finaler (16) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
318 |
3 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
50m |
|
320 |
4 |
Lisa Carlsson |
1999 |
AU5299 |
UPSALA S |
|
50m |
|
340 |
5 |
Anna Lithell |
2001 |
BD4201 |
UPSALA S |
|
50m |
|
358 |
6 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
BB3401 |
UPSALA S |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
282 |
1 |
Frida Bengtsson |
2003 |
AY2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
288 |
2 |
Alma Hellstrandh |
2003 |
AY8803 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
316 |
3 |
Ella Bredenberg |
2001 |
BC2801 |
UPSALA S |
|
50m |
|
307 |
4 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:28.05 |
309 |
5 |
Lisa Vinger |
2003 |
AZ8203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:30.42 |
326 |
6 |
Ive Fröman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
50m |
|
306 |
7 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
|
324 |
8 |
Elice Eriksson |
2002 |
BB0802 |
UPSALA S |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
37 |
1 |
Emma Björk |
2002 |
AZ0402 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:27.18 |
55 |
2 |
Josefin Fundberg |
2004 |
AC2604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:21.52 |
176 |
3 |
Klara Zachrisson |
2001 |
AZ0201 |
HEDEMORA |
|
25m |
3:18.76 |
478 |
4 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
3:16.19 |
331 |
5 |
Clara Gudfastsson |
2002 |
AR9602 |
UPSALA S |
|
25m |
3:17.90 |
342 |
6 |
Malla Myrelid |
2002 |
AQ0202 |
UPSALA S |
|
25m |
3:20.50 |
300 |
7 |
Evelina Porling |
2002 |
BH9202 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:22.74 |
475 |
8 |
Molly Eriksson |
2001 |
AZ0801 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
3:27.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:08.86 |
347 |
2 |
Amanda Sundqvist |
2002 |
AR7802 |
UPSALA S |
|
25m |
3:04.86 |
152 |
3 |
Emelie Hejdeström |
2000 |
BB7800 |
FINSPÅNG |
|
25m |
3:03.25 |
338 |
4 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
2:57.59 |
83 |
5 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:01.58 |
287 |
6 |
Christina Floby |
2003 |
AK2803 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
3:04.86 |
327 |
7 |
Alba Giacomini |
2001 |
AZ8201 |
UPSALA S |
|
25m |
3:06.60 |
489 |
8 |
Anna Falk |
2001 |
BN9401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
3:14.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
173 |
1 |
Emelie Eriksson |
2000 |
BN0600 |
HEDEMORA |
|
25m |
2:55.61 |
181 |
2 |
Matilda Ek |
2002 |
AG5202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:54.81 |
194 |
3 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:53.30 |
141 |
4 |
Estie Middlemore |
1999 |
BR5899 |
FALUN |
|
25m |
2:51.56 |
322 |
5 |
Sofia Domeij |
2002 |
AN9602 |
UPSALA S |
|
25m |
2:52.24 |
271 |
6 |
Ellinor Backfält |
2000 |
BK1400 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
2:54.39 |
91 |
7 |
Emelie Moroni |
2001 |
BD3401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:55.01 |
84 |
8 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
2:56.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
12 |
1 |
Cecilia Rudqvist |
2001 |
BJ0601 |
DEJE SS |
|
25m |
2:48.29 |
481 |
2 |
Elsa Staaf |
2003 |
AV2203 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
2:45.00 |
174 |
3 |
Maja Hallström |
2000 |
BM5400 |
HEDEMORA |
|
25m |
2:42.40 |
187 |
4 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:41.37 |
233 |
5 |
Karolin Karlsson |
1999 |
BL3499 |
LEKSAND |
|
25m |
2:41.75 |
239 |
6 |
Elin Sisell |
2000 |
AV8800 |
SS MORA |
|
25m |
2:43.67 |
133 |
7 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
2:47.30 |
3 |
8 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
2:51.05 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
175 |
1 |
Anna Hedlund |
2000 |
AL1600 |
HEDEMORA |
|
25m |
2:37.98 |
376 |
2 |
Andrea Grabmüller |
2002 |
AZ3802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:36.84 |
134 |
3 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
2:33.19 |
382 |
4 |
Edith Jernstedt |
2002 |
AG1202 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:29.14 |
10 |
5 |
Linnéa Englund |
2003 |
AI5403 |
DEJE SS |
|
25m |
2:30.58 |
473 |
6 |
Alice Eriksson |
2001 |
AZ9601 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
2:36.47 |
380 |
7 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:37.44 |
178 |
8 |
Stina Andersson |
2002 |
AG2202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:40.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
275 |
1 |
Lovis Jernberg |
2002 |
BC7402 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
3:31.67 |
411 |
2 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
50m |
3:27.18 |
272 |
3 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
3:23.34 |
414 |
4 |
Mikaela Juhler |
2000 |
BM7200 |
ÖSA |
|
50m |
3:16.32 |
190 |
5 |
Agnes Rydh-Dufva |
2002 |
AM9202 |
KARLSKO SF |
|
50m |
3:17.52 |
417 |
6 |
Tyra König |
2002 |
AL2402 |
ÖSA |
|
50m |
3:26.72 |
315 |
7 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
50m |
3:27.69 |
407 |
8 |
Anesa Gacic |
2002 |
BK4202 |
ÖSA |
|
50m |
4:00.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
160 |
1 |
Ida Lundén |
2002 |
AW0602 |
GÄVLE SS |
|
50m |
3:15.00 |
314 |
2 |
Ólöf Bjarnadottir |
2002 |
BO1402 |
UPSALA S |
|
50m |
3:11.33 |
357 |
3 |
Geshin Zarei |
2003 |
AB9603 |
UPSALA S |
|
50m |
3:05.58 |
276 |
4 |
Linnea Linde |
1999 |
BO1499 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
3:03.92 |
365 |
5 |
Stella Bentrari |
1999 |
BE5299 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
3:04.78 |
425 |
6 |
Saga Rönnqvist-Jerlström |
2002 |
AX4802 |
ÖSA |
|
50m |
3:10.00 |
43 |
7 |
Laura Chan |
2000 |
BC5200 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
3:11.37 |
390 |
8 |
Lina Rehnman |
2002 |
AZ4802 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
3:15.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
370 |
1 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
3:02.05 |
11 |
2 |
Moa Johansson |
1999 |
BL5299 |
DEJE SS |
|
50m |
2:59.86 |
381 |
3 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:59.11 |
277 |
4 |
Cecelina Nilsson |
2000 |
AZ7200 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
2:57.85 |
448 |
5 |
Tilda Granlund |
2001 |
AF0201 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
2:58.62 |
157 |
6 |
Tova Barresäter |
2000 |
AM6800 |
GÄVLE SS |
|
50m |
2:59.13 |
434 |
7 |
Josefine Åhlund |
2002 |
AU5802 |
ÖSA |
|
50m |
3:00.00 |
355 |
8 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
50m |
3:03.51 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
263 |
1 |
Caroline Andersson |
2001 |
AV4601 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
2:55.58 |
82 |
2 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:53.72 |
319 |
3 |
Victoria Cantar |
2002 |
AF7202 |
UPSALA S |
|
50m |
2:52.27 |
224 |
4 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
2:50.18 |
229 |
5 |
Linnea Hedvall |
1999 |
AU5699 |
LEKSAND |
|
50m |
2:51.34 |
393 |
6 |
Filippa Sterling |
2002 |
AE7402 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
2:52.59 |
137 |
7 |
Ella Gunnarsson |
2000 |
BB4800 |
FALUN |
|
50m |
2:54.08 |
191 |
8 |
Inez Rydh-Dufva |
2001 |
AF2601 |
KARLSKO SF |
|
50m |
2:56.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
477 |
1 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
2:46.15 |
413 |
2 |
Cornelia Johansson |
2003 |
AF1803 |
ÖSA |
|
50m |
2:45.16 |
452 |
3 |
Ellinor Larsson |
1999 |
BG2299 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
2:44.77 |
245 |
4 |
Elin Kårehagen |
2001 |
AG7601 |
NYKÖPING |
|
50m |
2:40.65 |
32 |
5 |
Ida Asplund |
1999 |
BH8499 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:42.96 |
259 |
6 |
Ida Lindblom |
2001 |
BJ8201 |
SALA SS |
|
50m |
2:44.91 |
201 |
7 |
Josefin Ericson |
1999 |
AD8899 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:45.75 |
251 |
8 |
Frida Kleringer |
2001 |
BH9201 |
OXELÖSUND |
|
50m |
2:49.28 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
24 |
1 |
Hannele Ålander |
2001 |
AC8601 |
SK ENA |
|
50m |
2:37.89 |
20 |
2 |
Lovisa Sved |
2000 |
AH5800 |
SK ENA |
|
50m |
2:37.48 |
165 |
3 |
Elina Carlsson |
2001 |
AS5801 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
2:34.95 |
216 |
4 |
Sofia Bjälevik |
1999 |
AT8299 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
2:33.28 |
463 |
5 |
Helena Westerlund |
1999 |
BE1699 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
2:34.44 |
8 |
6 |
Sandra Bergerstam |
2001 |
AI1401 |
BÅLSTA SK |
|
50m |
2:36.69 |
454 |
7 |
My Lord |
1999 |
AQ1699 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
2:37.71 |
404 |
8 |
Emma Cullberg |
2002 |
BA8202 |
ÖSA |
|
50m |
2:40.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
66 |
1 |
Jennie Isaksen |
2000 |
AV8600 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:31.72 |
461 |
2 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
2:29.72 |
186 |
3 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
50m |
2:28.62 |
135 |
4 |
Josefine Borbos |
1997 |
BA8297 |
FALUN |
|
50m |
2:27.32 |
148 |
5 |
Emmy Östling |
2001 |
AI8401 |
FALUN |
|
50m |
2:28.19 |
447 |
6 |
Amanda Granlund |
1999 |
AI9299 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
2:29.18 |
482 |
7 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
50m |
2:30.65 |
122 |
8 |
Josefin Zetterberg |
2000 |
AN2400 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:32.44 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Linnea Fundberg |
1999 |
AK5699 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:25.44 |
243 |
2 |
Klara Eriksson |
2000 |
BE6200 |
NYKÖPING |
|
50m |
2:23.61 |
231 |
3 |
Sara Junevik |
2000 |
AL3400 |
LEKSAND |
|
50m |
2:22.96 |
185 |
4 |
Elin Håkansson |
1997 |
BL4697 |
KARLSKO SF |
|
50m |
2:22.28 |
450 |
5 |
Amanda Hyllbrant |
1999 |
AY6899 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
2:22.54 |
257 |
6 |
Sofia Ander |
1998 |
BE1898 |
SALA SS |
|
50m |
2:23.51 |
218 |
7 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
50m |
2:24.24 |
265 |
8 |
Therese Johansson |
1999 |
AB7499 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
2:26.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
114 |
1 |
Moa Sundholm |
1997 |
AU7697 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:21.45 |
305 |
2 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:20.38 |
264 |
3 |
Petra Johansson |
1997 |
AF3897 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
2:19.33 |
444 |
4 |
Lisa Eriksson |
1998 |
AN3898 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
2:13.30 |
268 |
5 |
Elin Thörner |
1998 |
AI2298 |
SÄFFLE SS |
|
50m |
2:15.41 |
92 |
6 |
Nelly Neuman |
1996 |
BC9296 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
2:19.97 |
140 |
7 |
Sandra Lundqvist |
1998 |
AH4898 |
FALUN |
|
50m |
2:21.11 |
441 |
8 |
Emma Bergkvist |
2000 |
AA5600 |
STRÄNGNÄS |
|
50m |
2:21.78 |
Skapad av WinGrodan 1.22.14 |
Utskriftsdatum |
31 maj 2014 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
Utskriftstid |
09:21 |
|