Program for Suomen mestaruusuinnit 2014
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 13, 200m Selkuinti Naiset Nuori |
ME: Missy FRANKLIN (1995) 2:04.06 2012-08-03 |
EE: Anastasia ZUEVA (1990) 2:04.94 2009-08-01 |
SE: Anu Koivisto (1980) 2:14.92 1998-02-01 |
Nuorten SE: Anu Koivisto (1980) 2:17.40 1997-07-11 |
# | Nimi | Synt | Seura | Luokka | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
1 | Upanne Lotta | 1998 | MiUS | 25 m | 2:16.41 | 2:20.41 | ||
2 | Otava Aino | 1999 | Cetus | 25 m | 2:20.67 | 2:24.67 | ||
3 | Parviainen Meri | 1998 | HyUS | 50 m | 2:24.92 | 2:24.92 | ||
4 | Kallio Eveliina | 1999 | RaisU | 25 m | 2:21.65 | 2:25.65 | ||
5 | Soininen Selma | 1999 | SWIM | 25 m | 2:22.75 | 2:26.75 | ||
6 | Kilpelinen Viola | 1998 | HSS | 25 m | 2:23.56 | 2:27.56 | ||
7 | Alamattila Sanni | 1999 | HSS | 25 m | 2:25.83 | 2:29.83 | ||
8 | Portin Sonja | 1998 | OuLo | 25 m | 2:25.89 | 2:29.89 | ||
9 | Huhtanen Suvi | 1999 | UiTa | 25 m | 2:26.44 | 2:30.44 | ||
10 | Koiranen Iida | 2000 | HSS | 25 m | 2:26.54 | 2:30.54 | ||
11 | Kolu Nea | 1997 | SK | 25 m | 2:26.81 | 2:30.81 | ||
12 | Mnnist Saara | 2000 | AUi | 25 m | 2:26.98 | 2:30.98 | ||
13 | Lehtola Emma | 1997 | SCV | 25 m | 2:27.15 | 2:31.15 | ||
14 | Jantunen Anna | 1998 | SCN | 25 m | 2:27.41 | 2:31.41 | ||
15 | Egorova Ksenia | 2000 | ORCA | 25 m | 2:28.21 | 2:32.21 | ||
16 | Eloranta Alissa | 1999 | Cetus | 25 m | 2:29.24 | 2:33.24 | ||
17 | Lehti Helmi | 1997 | PUS | 50 m | 2:33.59 | 2:33.59 | ||
18 | Virkkunen Selina | 1997 | HUS | 50 m | 2:33.89 | 2:33.89 | ||
19 | Kunnas Mona | 1998 | TaTU | 25 m | 2:31.19 | 2:35.19 | ||
20 | Perki Anniina | 1999 | VanVe | 25 m | 2:31.44 | 2:35.44 | ||
21 | Peippo Pinja | 1999 | VanVe | 25 m | 2:31.61 | 2:35.61 | ||
22 | Hmlinen Vilma | 1998 | SeUi | 25 m | 2:31.77 | 2:35.77 | ||
23 | Sahlstrm Rosa | 1997 | SCV | 25 m | 2:31.78 | 2:35.78 | ||
24 | Tahvanainen Ida | 1997 | UiTa | 25 m | 2:31.80 | 2:35.80 | ||
25 | Heikkala Carita | 1998 | OuLo | 50 m | 2:35.94 | 2:35.94 | ||
26 | Grnvall Fanny | 2000 | UiTa | 25 m | 2:32.10 | 2:36.10 | ||
27 | Kukkonen Noora | 1999 | TaTU | 25 m | 2:32.52 | 2:36.52 | ||
28 | Tuovinen Noora | 1998 | RiUS | 50 m | 2:36.84 | 2:36.84 | ||
29 | Kainulainen Henna | 1998 | HUS | 25 m | 2:33.11 | 2:37.11 | ||
30 | Perjoki Pia | 2000 | HSS | 25 m | 2:33.19 | 2:37.19 | ||
31 | Ollikainen Janina | 2000 | PUS | 25 m | 2:33.31 | 2:37.31 | ||
32 | Iisalo Vilma | 2001 | RaisU | 25 m | 2:33.31 | 2:37.31 | ||
33 | Lahtinen Onerva | 1998 | KeUi | 25 m | 2:33.35 | 2:37.35 | ||
34 | Hllfors Emma | 1998 | TaTU | 25 m | 2:33.46 | 2:37.46 | ||
35 | Laitervo Nea-Maria | 1997 | RaisU | 25 m | 2:33.53 | 2:37.53 | ||
36 | Vesa Saara | 1999 | ORCA | 50 m | 2:37.79 | 2:37.79 | ||
37 | Syrjl Henna | 1999 | PUS | 50 m | 2:37.90 | 2:37.90 | ||
38 | Rautiainen Hanna | 1999 | UiTa | 50 m | 2:38.33 | 2:38.33 | ||
39 | Mkinen Satu | 1997 | Octopus | 25 m | 2:34.37 | 2:38.37 | ||
40 | Niemel Venla | 1999 | SCR | 50 m | 2:38.55 | 2:38.55 | ||
41 | Ockenstrm Aleksandra | 1998 | SalU | 25 m | 2:35.09 | 2:39.09 | ||
Tekij: WinGrodan 1.22.11 | Tulostuspivmr | 17 huhtikuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:43 |