Program för Jöns Svanbersimmet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Jöns Svanbergsimmet |
|
Utskriftsdatum |
04 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Uppsala |
|
Utskriftstid |
13:25 |
|
|
Arrangör |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 32, 200m Bröstsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
329 |
1 |
Matilda Bohman |
2002 |
AP0802 |
UPSALA S |
|
25m |
3:44.45 |
151 |
2 |
Tilde Forslund |
2000 |
BL7400 |
NJURUNDA |
|
25m |
3:35.56 |
115 |
3 |
Fanny Lindblom |
1997 |
AJ5897 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
3:31.15 |
350 |
4 |
Alba Giacomini |
2001 |
AZ8201 |
UPSALA S |
|
25m |
3:26.98 |
50 |
5 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:30.36 |
433 |
6 |
Hedda Sköld |
2002 |
AM0402 |
WISBY SS |
|
25m |
3:31.60 |
506 |
7 |
Mikaela Söderberg |
1996 |
96A964 |
IFÅ |
|
25m |
3:37.94 |
311 |
8 |
Nellie Luthman |
2002 |
AP7802 |
UMEÅ SS |
|
50m |
3:54.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
499 |
1 |
Ida Jansson |
1995 |
95B221 |
IFÅ |
|
25m |
3:18.63 |
73 |
2 |
Ella Gunnarsson |
2000 |
BB4800 |
FALUN |
|
25m |
3:13.26 |
507 |
3 |
Julia Thurin |
1996 |
96A121 |
IFÅ |
|
50m |
3:08.52 |
243 |
4 |
Sofie Tolf |
2002 |
AN1402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:07.72 |
231 |
5 |
Cassandra Magnusson |
1997 |
AQ5297 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:07.76 |
309 |
6 |
Clara Hedman |
1999 |
AR2699 |
UMEÅ SS |
|
50m |
3:11.71 |
362 |
7 |
Ani Helin Öncu |
2001 |
AO0401 |
UPSALA S |
|
25m |
3:18.36 |
315 |
8 |
Tuva Sandström |
2001 |
AF1601 |
UMEÅ SS |
|
50m |
3:24.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
487 |
1 |
Helena Westerlund |
1999 |
BE1699 |
SSK |
|
25m |
3:07.06 |
494 |
2 |
Jenny Ek |
1999 |
99A441 |
IFÅ |
|
25m |
3:03.52 |
122 |
3 |
Tove Wikström |
2001 |
AC0201 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
3:02.82 |
18 |
4 |
Ida-Karin Fjällmyr |
1995 |
AD0895 |
SK ENA |
|
25m |
2:59.30 |
438 |
5 |
Astrid Albertsson |
2000 |
AF5400 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:59.55 |
127 |
6 |
Malin Eklund |
2001 |
AL9201 |
KÖPINGS SS |
|
25m |
3:03.10 |
104 |
7 |
Sarah Wallin |
2000 |
AH9800 |
HARNÄS SKU |
|
50m |
3:06.31 |
249 |
8 |
Solène Arnou |
2000 |
AX4600 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
3:07.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
484 |
1 |
Adina Nyström |
1999 |
BD3699 |
SSK |
|
25m |
2:58.42 |
295 |
2 |
Terése Nyström |
1999 |
AR7899 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
2:57.30 |
153 |
3 |
My Lemnert |
1996 |
AC0696 |
NJURUNDA |
|
25m |
2:54.21 |
226 |
4 |
Hanna Ekengren |
1998 |
AO3898 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:51.93 |
171 |
5 |
Sofia Ander |
1998 |
BE1898 |
SALA SS |
|
25m |
2:52.78 |
176 |
6 |
Linnéa Palmqvist |
1998 |
AG3698 |
SALA SS |
|
25m |
2:54.62 |
384 |
7 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
UPSALA S |
|
25m |
2:57.41 |
210 |
8 |
Lise Öberg |
1998 |
AT4498 |
SKURU IK |
|
25m |
2:58.82 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
180 |
1 |
Agnes Humling |
2000 |
AV2400 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:49.83 |
130 |
2 |
Maja Fredriksson |
1999 |
AF6299 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
2:48.37 |
247 |
3 |
Hanna Öberg |
2000 |
AC6400 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:45.19 |
3 |
4 |
Jennie Sveronius |
1994 |
BG0694 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:41.97 |
444 |
5 |
Josefin Lantz |
1996 |
AW5696 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:43.83 |
19 |
6 |
Rebecka Gustafsson |
1998 |
AH4698 |
SK ENA |
|
25m |
2:45.88 |
254 |
7 |
Erica Christensen |
1997 |
AO5897 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
2:49.74 |
280 |
8 |
Clara Wadsten |
1999 |
AA1899 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:50.57 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
04 maj 2014 |
Licensierad till: Upsala Simsällskap |
Utskriftstid |
13:25 |
|