Program för Vårsimiaden försök 2014 -Skuru
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 Lördag 26/4
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
Vårsimiaden distrikt(försök) |
|
Utskriftsdatum |
26 april 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Nacka |
|
Utskriftstid |
09:29 |
|
|
Arrangör |
Skuru ik & Stockholms simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
26 april 2014 |
|
|
|
|
Gren 1, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
2 |
Juliett Eklöf |
2001 |
BR4801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
|
340 |
3 |
Caroline Klinck |
2001 |
BT2601 |
SKURU IK |
|
25m |
|
339 |
4 |
Elin Keijser |
2001 |
BU2201 |
SKURU IK |
|
25m |
|
140 |
5 |
Therese Arnqvist |
2001 |
BI8401 |
POLISEN |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Rebecka Rosengart |
2001 |
AJ2601 |
HELLAS SK |
|
25m |
1:54.73 |
344 |
2 |
Emma Lundgren |
2001 |
AO6801 |
SKURU IK |
|
25m |
1:46.06 |
361 |
3 |
Sofia Österberg |
2001 |
AY6201 |
SKURU IK |
|
25m |
1:41.69 |
24 |
4 |
Sofia Arpvall |
2001 |
AP8801 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:44.41 |
327 |
5 |
Roxana Fardi |
2001 |
BI7401 |
SKURU IK |
|
25m |
1:54.63 |
45 |
6 |
Mikaela Hemmälin |
2001 |
AO0801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:55.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
151 |
1 |
Sarron Mehari |
2001 |
AQ2201 |
POLISEN |
|
25m |
1:39.05 |
240 |
2 |
Hjördis Köhler |
2001 |
BM6401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:35.97 |
39 |
3 |
Emilia Bengtsson |
2001 |
BA3601 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:35.09 |
169 |
4 |
Mimmi Busck |
2001 |
AH0601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:35.37 |
82 |
5 |
Elsa Knöös |
2001 |
AJ0601 |
HELLAS SK |
|
25m |
1:36.49 |
34 |
6 |
Saron Abraha |
2001 |
BM5401 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:39.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:33.81 |
198 |
2 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:33.02 |
141 |
3 |
Sidony Estifanos |
2001 |
BC0801 |
POLISEN |
|
25m |
1:31.14 |
329 |
4 |
Moa Fors |
2001 |
AO8601 |
SKURU IK |
|
25m |
1:31.69 |
87 |
5 |
Malin Sandberg |
2001 |
BB4401 |
HELLAS SK |
|
25m |
1:33.15 |
258 |
6 |
Roya Mohimani Svärdell |
2001 |
BC5201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:34.12 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
70 |
1 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
1:30.15 |
143 |
2 |
Lea Granert |
2001 |
BQ1401 |
POLISEN |
|
25m |
1:29.79 |
360 |
3 |
Erica Öberg |
2001 |
AL7801 |
SKURU IK |
|
25m |
1:28.68 |
26 |
4 |
Sophie Dellmark |
2001 |
AO8801 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:29.03 |
285 |
5 |
Sophia Wåhlén |
2001 |
AP0201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:29.90 |
213 |
6 |
Filippa Ehn |
2001 |
AP6201 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:30.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
147 |
1 |
Alexandra Lindén |
2001 |
BG4801 |
POLISEN |
|
25m |
1:25.57 |
464 |
2 |
Josefin Gardelin |
2001 |
BE6801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:24.41 |
482 |
3 |
Linnea Lindqvist |
2001 |
BE7801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.30 |
499 |
4 |
Clara Sundqvist |
2001 |
AU4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.87 |
173 |
5 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:25.39 |
245 |
6 |
Hanna Lindé |
2001 |
BM8401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:26.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
320 |
1 |
Claudia Carlson |
2001 |
AM4601 |
SKURU IK |
|
25m |
1:19.39 |
336 |
2 |
Ottilia Hjelmborn |
2001 |
BE3801 |
SKURU IK |
|
25m |
1:17.88 |
462 |
3 |
Zafira Engström Vaamonde |
2001 |
AU9601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.58 |
204 |
4 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:17.20 |
216 |
5 |
Tess Engvall |
2001 |
BQ8801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:18.38 |
471 |
6 |
Amanda Heed Nordin |
2001 |
BE4801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:19.93 |
Skapad av WinGrodan 1.22.11 |
Utskriftsdatum |
26 april 2014 |
Licensierad till: Skuru Idrottsklubb |
Utskriftstid |
09:29 |
|