Program för Vårsimiaden försök 2014 -Södertörn
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 11, 100m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 1084 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 1:21.24 | |
2 | 850 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:26.56 | |
3 | 494 | Malm Smilla | 2003 | DANDERYD | AQ4203 | 25 m | 1:26.80 | |
4 | 572 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 1:26.82 | |
5 | 743 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | AW2603 | 25 m | 1:26.86 | |
6 | 1061 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:29.41 | |
7 | 1051 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:29.57 | |
8 | 752 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | BA6803 | 25 m | 1:31.15 | |
9 | 1013 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:31.16 | |
10 | 1037 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:31.34 | |
11 | 1158 | Uzum Yasemin | 2003 | TUREBERG | AI3403 | 25 m | 1:32.62 | |
12 | 581 | Tesfai Naomi | 2003 | JÄRFÄLLA S | AK8603 | 25 m | 1:33.72 | |
13 | 889 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 1:34.44 | |
14 | 681 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 1:34.46 | |
15 | 886 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 1:36.87 | |
16 | 703 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:37.68 | |
17 | 1010 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:38.72 | |
18 | 944 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:38.88 | |
19 | 514 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 1:39.17 | |
20 | 591 | Zalamans Ebba | 2003 | JÄRFÄLLA S | AK7403 | 25 m | 1:39.19 | |
21 | 1124 | Ericsson Cornelia | 2003 | TUREBERG | AT0603 | 25 m | 1:40.06 | |
22 | 913 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 1:40.08 | |
23 | 709 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:40.44 | |
24 | 519 | de Besche Ebba | 2003 | JÄRFÄLLA S | AD0803 | 25 m | 1:40.99 | |
25 | 865 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:40.99 | |
26 | 564 | Moberg Therese | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT2603 | 25 m | 1:42.07 | |
27 | 523 | Elmquist Johanna | 2003 | JÄRFÄLLA S | AK7603 | 25 m | 1:42.49 | |
28 | 871 | Bergström Sofia | 2003 | TÄBY SIM | AX8603 | 25 m | 1:42.53 | |
29 | 875 | Boman Elin | 2003 | TÄBY SIM | AX7603 | 25 m | 1:43.77 | |
30 | 1135 | Häglund Julia | 2003 | TUREBERG | AI1403 | 25 m | 1:43.95 | |
31 | 1139 | Jezzini Yasmine | 2003 | TUREBERG | BI2403 | 25 m | 1:44.14 | |
32 | 509 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:48.48 | |
33 | 946 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 25 m | 1:48.58 | |
34 | 1131 | Hannerz Saga | 2003 | TUREBERG | BH8403 | 25 m | 1:48.81 | |
35 | 1045 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:48.99 | |
36 | 731 | Ehn Gabriella | 2003 | SÖDERTÖRN | BE5403 | 25 m | 1:49.13 | |
37 | 721 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 25 m | 1:50.37 | |
38 | 704 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:52.02 | |
39 | 489 | Ankarcrona Andrea | 2003 | DANDERYD | BK8403 | 25 m | 1:53.54 | |
40 | 545 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 1:55.09 | |
41 | 996 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:56.31 | |
42 | 986 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 1:58.20 | |
43 | 694 | Moureau Felicia | 2003 | SÖDERTÄLJE | BE7403 | 25 m | 2:05.31 | |
44 | 499 | Tunell Jenny | 2003 | DANDERYD | BK2603 | 25 m | ||
45 | 518 | Brandt Thilde | 2003 | JÄRFÄLLA S | BK8203 | 25 m | ||
46 | 540 | Henriksson Lina | 2003 | JÄRFÄLLA S | BE5803 | 25 m | ||
47 | 563 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | ||
48 | 587 | Westberg Jessika | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ7803 | 25 m | ||
49 | 592 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | ||
50 | 629 | Backman Vera | 2003 | SKK | BB8403 | 25 m | ||
51 | 643 | Kärvestedt Sara | 2003 | SKK | AO0403 | 25 m | ||
52 | 666 | Werme Anna | 2003 | SKK | BB3603 | 25 m | ||
53 | 676 | Bengtsson Frida | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY2803 | 25 m | ||
54 | 685 | Hellstrandh Alma | 2003 | SÖDERTÄLJE | AY8803 | 25 m | ||
55 | 692 | Miro Elinor | 2003 | SÖDERTÄLJE | BL3403 | 25 m | ||
56 | 739 | Kristiansson Andrea | 2003 | SÖDERTÖRN | BL8203 | 25 m | ||
57 | 893 | Grindberg Saga | 2003 | TÄBY SIM | AX5603 | 25 m | ||
58 | 903 | Hälleberg Katie | 2003 | TÄBY SIM | AT3603 | 25 m | ||
59 | 931 | Plunkett Kore Danaë | 2003 | TÄBY SIM | AX1803 | 25 m | ||
60 | 956 | Östlund Beatrice | 2003 | TÄBY SIM | BA5803 | 25 m | ||
61 | 995 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | ||
62 | 1039 | Krekula Mimmi | 2003 | VÄSBY SS | AZ3403 | 25 m | ||
63 | 1040 | Lagerholm Alice | 2003 | VÄSBY SS | BA0803 | 25 m | ||
64 | 1143 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | ||
65 | 1175 | Galway Isabella | 2003 | ÅKERSBERGA | AA3203 | 25 m | ||
66 | 1184 | Stendrake Wilma | 2003 | ÅKERSBERGA | BB2403 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 24 april 2014 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 23:59 |