Startliste for UGP 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Sponsor: Mats och Arne Arkitekt |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 297 | Larsson Steven Angelo | 1998 | UDDEVALLA | AG2798 | 50 m | 1:03.69 | |
2 | 277 | Bodestig Simon | 1996 | UDDEVALLA | AT7396 | 50 m | 1:03.87 | |
3 | 29 | Reinholdsson William | 1997 | ELFSBORG | AP8597 | 50 m | 1:04.15 | |
4 | 285 | Engqvist Victor | 1997 | UDDEVALLA | AN1997 | 50 m | 1:05.74 | |
5 | 35 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 1:06.45 | |
6 | 278 | Börjesson Daniel | 1999 | UDDEVALLA | AJ4599 | 50 m | 1:07.54 | |
7 | 301 | Robertsson Albin | 1998 | UDDEVALLA | AF1398 | 50 m | 1:11.98 | |
8 | 133 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 50 m | 1:14.14 | |
9 | 177 | Någård Daniel | 2001 | MASS | AE0701 | 50 m | 1:16.56 | |
10 | 48 | Engström Lukas | 1998 | GÖTEBORG | AO0998 | 50 m | 1:19.45 | |
11 | 204 | Holmdahl Linus | 2001 | S 77 | AE4101 | 50 m | 1:20.04 | |
12 | 99 | Bremander August | 1999 | KUNGSBACKA | AR6199 | 50 m | 1:20.54 | |
13 | 112 | Lidberg Elias | 2000 | KUNGSBACKA | AR1300 | 50 m | 1:23.54 | |
14 | 91 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 50 m | 1:23.83 | |
15 | 186 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 1:26.19 | |
16 | 279 | Börjesson Markus | 2001 | UDDEVALLA | AE5101 | 50 m | 1:29.71 | |
17 | 167 | Iséni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 50 m | 1:31.90 | |
18 | 290 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 1:34.79 | |
19 | 144 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 25 m | 1:14.44 | |
20 | 71 | Linder Oscar | 2000 | GÖTEBORG | AU8700 | 25 m | 1:17.79 | |
21 | 264 | Creutz Viktor | 1999 | VÄNERSBORG | AO4799 | 25 m | 1:20.50 | |
22 | 306 | Simonsson Jesper | 2000 | UDDEVALLA | AN5900 | 25 m | 1:20.93 | |
23 | 295 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 25 m | 1:25.91 | |
24 | 262 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 25 m | 1:28.39 | |
25 | 178 | Olsson Gilbert | 2001 | MASS | AO5701 | 25 m | 1:38.04 | |
26 | 242 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 25 m | 1:38.04 | |
27 | 189 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | AF4103 | 25 m | 1:38.34 | |
28 | 288 | Gunderssen Andreas | 2001 | UDDEVALLA | AG8101 | 25 m | 1:38.38 | |
29 | 42 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | ||
30 | 77 | Olsson Fagerberg Johan | 2001 | GÖTEBORG | AR8301 | 50 m | ||
31 | 109 | Koca Philip | 2001 | KUNGSBACKA | AV6701 | 50 m | ||
32 | 126 | Öhman Daniel | 2002 | LIDKÖPING | AL9302 | 50 m | ||
33 | 149 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | ||
34 | 190 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 50 m | ||
35 | 221 | Johansson Rasmus | 2000 | SKÖVDE SS | AI4700 | 50 m | ||
36 | 235 | Fransson Hugo | 2005 | TROLLHÄTTA | AA4105 | 50 m | ||
37 | 260 | Törnqvist Victor | 2004 | TROLLHÄTTA | AD4904 | 50 m | ||
38 | 293 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | AN8102 | 50 m | ||
39 | 302 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 30 maj 2014 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 17:42 |