Startliste for UGP 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
Sponsor: Gühring Sweden AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 256 | Rudqvist Samuel | 1999 | TROLLHÄTTA | AA7799 | 50 m | 2:09.22 | |
2 | 122 | Örne Oskar | 1999 | KUNGSBACKA | AG6999 | 50 m | 2:10.65 | |
3 | 1 | Bergstedt Philip | 1998 | ALINGSÅS | AG9598 | 50 m | 2:11.06 | |
4 | 277 | Bodestig Simon | 1996 | UDDEVALLA | AT7396 | 50 m | 2:12.02 | |
5 | 297 | Larsson Steven Angelo | 1998 | UDDEVALLA | AG2798 | 50 m | 2:12.32 | |
6 | 285 | Engqvist Victor | 1997 | UDDEVALLA | AN1997 | 50 m | 2:12.54 | |
7 | 26 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 50 m | 2:13.45 | |
8 | 35 | Westerlund Holappa William | 1999 | ELFSBORG | AC0599 | 50 m | 2:13.54 | |
9 | 278 | Börjesson Daniel | 1999 | UDDEVALLA | AJ4599 | 50 m | 2:13.95 | |
10 | 25 | Olsson Elliot | 1999 | ELFSBORG | AD2799 | 50 m | 2:15.70 | |
11 | 108 | Karlsson Max | 1999 | KUNGSBACKA | AG2999 | 50 m | 2:18.37 | |
12 | 133 | Palmér Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 50 m | 2:21.66 | |
13 | 21 | Lornell Anton | 1998 | ELFSBORG | AI3998 | 50 m | 2:22.26 | |
14 | 4 | Hyvönen Elias | 2000 | ALINGSÅS | AA7700 | 50 m | 2:26.22 | |
15 | 149 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 2:26.87 | |
16 | 186 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | AB2101 | 50 m | 2:28.40 | |
17 | 12 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 2:29.02 | |
18 | 91 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GÖTENE | AO8100 | 50 m | 2:29.74 | |
19 | 279 | Börjesson Markus | 2001 | UDDEVALLA | AE5101 | 50 m | 2:37.99 | |
20 | 48 | Engström Lukas | 1998 | GÖTEBORG | AO0998 | 50 m | 2:38.07 | |
21 | 32 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 2:38.67 | |
22 | 5 | Lindmark Axel | 1999 | ALINGSÅS | AO9599 | 50 m | 2:38.84 | |
23 | 194 | Tiger Emil | 2000 | MASS | AO4300 | 50 m | 2:39.29 | |
24 | 167 | Iséni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 50 m | 2:41.10 | |
25 | 295 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | AB3501 | 50 m | 2:44.21 | |
26 | 73 | Nislander Gustav | 2001 | GÖTEBORG | AQ0301 | 50 m | 2:44.31 | |
27 | 250 | Lorentzon Ludwig | 1999 | TROLLHÄTTA | AK4999 | 50 m | 2:47.36 | |
28 | 107 | Johansson Isac | 2002 | KUNGSBACKA | AL7302 | 50 m | 2:47.84 | |
29 | 144 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 2:47.96 | |
30 | 37 | Ahlstrand Erik | 1999 | GÖTEBORG | AU6199 | 50 m | 2:53.35 | |
31 | 114 | Norlin Kevin | 2000 | KUNGSBACKA | AV3700 | 50 m | 2:54.92 | |
32 | 134 | Palmér Jakob | 2001 | MARIESTAD | AC6901 | 50 m | 2:57.44 | |
33 | 93 | Lövgren Jesper | 1999 | SK GÖTENE | AL4999 | 50 m | 2:59.36 | |
34 | 288 | Gunderssen Andreas | 2001 | UDDEVALLA | AG8101 | 50 m | 2:59.45 | |
35 | 103 | Hake Pontus | 2001 | KUNGSBACKA | AS8501 | 50 m | 3:03.20 | |
36 | 185 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 3:03.95 | |
37 | 219 | Grahn Herbert | 2001 | SKÖVDE SS | AJ0901 | 50 m | 3:12.24 | |
38 | 63 | Jigrup Eric | 2000 | GÖTEBORG | AU7700 | 50 m | 3:12.66 | |
39 | 74 | Nordberg Marcus | 2002 | GÖTEBORG | AM4302 | 50 m | 3:26.22 | |
40 | 3 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSÅS | AN1300 | 25 m | 2:16.96 | |
41 | 262 | Assor Alexander | 2000 | VÄNERSBORG | AE2900 | 25 m | 2:23.99 | |
42 | 126 | Öhman Daniel | 2002 | LIDKÖPING | AL9302 | 25 m | 2:33.33 | |
43 | 201 | Bergman Hugo | 1999 | S 77 | AJ6599 | 25 m | 2:35.44 | |
44 | 242 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHÄTTA | AM6300 | 25 m | 2:43.31 | |
45 | 306 | Simonsson Jesper | 2000 | UDDEVALLA | AN5900 | 25 m | 2:52.80 | |
46 | 86 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | AM5302 | 25 m | 2:57.73 | |
47 | 244 | Kis Balint | 2001 | TROLLHÄTTA | AU3701 | 25 m | 2:57.97 | |
48 | 159 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 25 m | 3:02.33 | |
49 | 241 | Hägg William | 2002 | TROLLHÄTTA | AM1502 | 25 m | 3:08.40 | |
50 | 165 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 25 m | 3:09.64 | |
51 | 166 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 25 m | 3:10.04 | |
52 | 153 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 25 m | 3:15.64 | |
53 | 13 | Deák Bálint | 2002 | ELFSBORG | AG1902 | 25 m | 3:18.27 | |
54 | 183 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 25 m | 3:20.26 | |
55 | 187 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 25 m | 3:21.03 | |
56 | 83 | Svedberg Max | 2001 | GÖTEBORG | AR3301 | 25 m | 3:27.21 | |
57 | 190 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 25 m | 3:33.72 | |
58 | 42 | Bohlin Karl | 2001 | GÖTEBORG | AV6301 | 50 m | ||
59 | 56 | Hedar Alexander | 2003 | GÖTEBORG | AL9503 | 50 m | ||
60 | 57 | Hedar Sebastian | 2001 | GÖTEBORG | AV5501 | 50 m | ||
61 | 221 | Johansson Rasmus | 2000 | SKÖVDE SS | AI4700 | 50 m | ||
62 | 223 | Lilliedahl Alfred | 2000 | SKÖVDE SS | AW7500 | 50 m | ||
63 | 226 | Nilssen Linus | 2000 | SKÖVDE SS | AN0100 | 50 m | ||
64 | 235 | Fransson Hugo | 2005 | TROLLHÄTTA | AA4105 | 50 m | ||
65 | 238 | Heal Leon | 2003 | TROLLHÄTTA | AG0103 | 50 m | ||
66 | 260 | Törnqvist Victor | 2004 | TROLLHÄTTA | AD4904 | 50 m | ||
67 | 261 | Wising Olle | 2003 | TROLLHÄTTA | AH1903 | 50 m | ||
68 | 293 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | AN8102 | 50 m | ||
69 | 302 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | AE8904 | 50 m | ||
70 | 307 | Sjöqvist Eliot | 2000 | UDDEVALLA | AR0500 | 50 m | ||
71 | 313 | Hovbrandt Leo | 2003 | SK ALINGSÅ | AL1703 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 30 maj 2014 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 17:42 |