Program for UGP 3
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 16, 100m Brstsim Herrar |
Sponsor: Kjllgrens, Thn Energi |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | 310 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 50 m | 1:10.44 | |
2 | 294 | Koch Viggo | 1997 | UDDEVALLA | AN5997 | 50 m | 1:11.59 | |
3 | 4 | Hyvnen Elias | 2000 | ALINGSS | AA7700 | 50 m | 1:15.40 | |
4 | 286 | Fageeh Navid | 1997 | UDDEVALLA | AS2797 | 50 m | 1:15.79 | |
5 | 122 | rne Oskar | 1999 | KUNGSBACKA | AG6999 | 50 m | 1:16.96 | |
6 | 3 | Edvardsson Albin | 2000 | ALINGSS | AN1300 | 50 m | 1:17.89 | |
7 | 177 | Ngrd Daniel | 2001 | MASS | AE0701 | 50 m | 1:20.66 | |
8 | 6 | Lundgren Arvid | 1997 | ALINGSS | AX5597 | 50 m | 1:23.01 | |
9 | 149 | Eriksson Harald | 2000 | MASS | AO3700 | 50 m | 1:23.01 | |
10 | 133 | Palmr Gustav | 1998 | MARIESTAD | AF6798 | 50 m | 1:23.65 | |
11 | 194 | Tiger Emil | 2000 | MASS | AO4300 | 50 m | 1:27.25 | |
12 | 12 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | AG9799 | 50 m | 1:27.54 | |
13 | 233 | Eriksson Jesper | 1999 | TROLLHTTA | AO5799 | 50 m | 1:28.39 | |
14 | 91 | Gustavsson Axel | 2000 | SK GTENE | AO8100 | 50 m | 1:29.54 | |
15 | 144 | Einarsson Oliver | 2000 | MASS | AO0300 | 50 m | 1:29.59 | |
16 | 73 | Nislander Gustav | 2001 | GTEBORG | AQ0301 | 50 m | 1:31.99 | |
17 | 201 | Bergman Hugo | 1999 | S 77 | AJ6599 | 50 m | 1:33.03 | |
18 | 83 | Svedberg Max | 2001 | GTEBORG | AR3301 | 50 m | 1:34.28 | |
19 | 93 | Lvgren Jesper | 1999 | SK GTENE | AL4999 | 50 m | 1:37.27 | |
20 | 167 | Isni Leo | 2001 | MASS | AE6301 | 50 m | 1:38.10 | |
21 | 181 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 50 m | 1:38.45 | |
22 | 32 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | AL4301 | 50 m | 1:38.63 | |
23 | 250 | Lorentzon Ludwig | 1999 | TROLLHTTA | AK4999 | 50 m | 1:38.90 | |
24 | 63 | Jigrup Eric | 2000 | GTEBORG | AU7700 | 50 m | 1:39.06 | |
25 | 242 | Johannesson Hampus | 2000 | TROLLHTTA | AM6300 | 50 m | 1:39.87 | |
26 | 244 | Kis Balint | 2001 | TROLLHTTA | AU3701 | 50 m | 1:41.15 | |
27 | 185 | Sjstrm Oscar | 2003 | MASS | AA2103 | 50 m | 1:46.92 | |
28 | 290 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | AE1302 | 50 m | 1:48.14 | |
29 | 74 | Nordberg Marcus | 2002 | GTEBORG | AM4302 | 50 m | 1:52.95 | |
30 | 221 | Johansson Rasmus | 2000 | SKVDE SS | AI4700 | 50 m | 1:53.79 | |
31 | 13 | Dek Blint | 2002 | ELFSBORG | AG1902 | 50 m | 1:54.08 | |
32 | 219 | Grahn Herbert | 2001 | SKVDE SS | AJ0901 | 50 m | 1:54.58 | |
33 | 166 | Isni Elliot | 2003 | MASS | AF1103 | 50 m | 1:57.63 | |
34 | 37 | Ahlstrand Erik | 1999 | GTEBORG | AU6199 | 50 m | 1:58.74 | |
35 | 187 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | AF2103 | 50 m | 2:07.22 | |
36 | 153 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | AE9903 | 50 m | 2:07.42 | |
37 | 262 | Assor Alexander | 2000 | VNERSBORG | AE2900 | 25 m | 1:27.08 | |
38 | 126 | hman Daniel | 2002 | LIDKPING | AL9302 | 25 m | 1:28.62 | |
39 | 165 | Hyhnen Lucas | 2001 | MASS | AV2701 | 25 m | 1:29.51 | |
40 | 223 | Lilliedahl Alfred | 2000 | SKVDE SS | AW7500 | 25 m | 1:36.41 | |
41 | 86 | Zasowski Philip | 2002 | GTEBORG | AM5302 | 25 m | 1:39.49 | |
42 | 109 | Koca Philip | 2001 | KUNGSBACKA | AV6701 | 25 m | 1:44.36 | |
43 | 235 | Fransson Hugo | 2005 | TROLLHTTA | AA4105 | 25 m | 1:45.87 | |
44 | 238 | Heal Leon | 2003 | TROLLHTTA | AG0103 | 25 m | 1:47.09 | |
45 | 183 | Rosencrantz Axel | 2002 | MASS | AO5902 | 25 m | 1:50.92 | |
46 | 261 | Wising Olle | 2003 | TROLLHTTA | AH1903 | 25 m | 1:50.95 | |
47 | 226 | Nilssen Linus | 2000 | SKVDE SS | AN0100 | 25 m | 1:51.03 | |
48 | 293 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | AN8102 | 25 m | 1:51.98 | |
49 | 241 | Hgg William | 2002 | TROLLHTTA | AM1502 | 25 m | 1:52.75 | |
50 | 159 | Hagedorn Linus | 2002 | MASS | AI9702 | 25 m | 1:52.83 | |
51 | 90 | Graje Linus | 2002 | SK GTENE | AL8902 | 25 m | 1:54.28 | |
52 | 57 | Hedar Sebastian | 2001 | GTEBORG | AV5501 | 25 m | 1:58.37 | |
53 | 190 | Swegmark Max | 2004 | MASS | AE2504 | 25 m | 2:04.69 | |
54 | 197 | Wretborn Simon | 2003 | MASS | AJ0903 | 25 m | 2:10.95 | |
55 | 42 | Bohlin Karl | 2001 | GTEBORG | AV6301 | 50 m | ||
56 | 260 | Trnqvist Victor | 2004 | TROLLHTTA | AD4904 | 50 m | ||
57 | 313 | Hovbrandt Leo | 2003 | SK ALINGS | AL1703 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 30 maj 2014 |
Licensierad till: Trollhttans Simsllskap | Utskriftstid | 17:42 |