Ohjelma UGP 3
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Sponsor: Trollhättans Tomt AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 299 | Palmqvist Maja | 1998 | UDDEVALLA | AC0698 | 50 m | 2:35.71 | |
2 | 62 | Janzon Mathilda | 1998 | GÖTEBORG | AJ0698 | 50 m | 2:35.81 | |
3 | 2 | Dimitriou Sagré Emma | 1999 | ALINGSÅS | AO4699 | 50 m | 2:37.36 | |
4 | 272 | Andersson Hilda | 1999 | UDDEVALLA | AM7699 | 50 m | 2:39.08 | |
5 | 298 | Larsson Thilda | 1999 | UDDEVALLA | AA8299 | 50 m | 2:39.74 | |
6 | 36 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 2:41.62 | |
7 | 179 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 50 m | 2:43.16 | |
8 | 15 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 50 m | 2:43.65 | |
9 | 195 | Trolltoft Elvira | 1997 | MASS | AW0297 | 50 m | 2:43.68 | |
10 | 227 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | AJ7601 | 50 m | 2:48.00 | |
11 | 228 | Staflund Erica | 1999 | SKÖVDE SS | AC9699 | 50 m | 2:49.33 | |
12 | 292 | Jonsson Malin | 1997 | UDDEVALLA | AX4497 | 50 m | 2:51.02 | |
13 | 54 | Gunnarsson Johanna | 1999 | GÖTEBORG | AT1499 | 50 m | 2:53.81 | |
14 | 116 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | AN8202 | 50 m | 2:54.03 | |
15 | 139 | Asserståhl Isabelle | 2000 | MASS | AZ4600 | 50 m | 2:54.38 | |
16 | 217 | Bouklay Namtip | 1998 | SKÖVDE SS | BP4298 | 50 m | 2:54.72 | |
17 | 40 | Berggren Andrea | 2000 | GÖTEBORG | BC5800 | 50 m | 2:55.77 | |
18 | 263 | Bennehed Klara | 1997 | VÄNERSBORG | AB4897 | 50 m | 2:56.58 | |
19 | 230 | Williamsson Liesel | 2000 | SKÖVDE SS | AX6400 | 50 m | 2:57.25 | |
20 | 158 | Gustafsson Elin | 2000 | MASS | AQ1400 | 50 m | 2:59.97 | |
21 | 68 | Kjellander Josefine | 1997 | GÖTEBORG | BA2897 | 50 m | 3:01.50 | |
22 | 47 | Ehrnberg Sara | 1999 | GÖTEBORG | AT3499 | 50 m | 3:03.13 | |
23 | 8 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSÅS | AD9801 | 50 m | 3:03.14 | |
24 | 220 | Helgesson Sara | 2000 | SKÖVDE SS | AX5400 | 50 m | 3:03.54 | |
25 | 106 | Hamrin Anna | 2000 | KUNGSBACKA | BE3600 | 50 m | 3:03.98 | |
26 | 130 | Kramer Tove | 1999 | MARIESTAD | AX4699 | 50 m | 3:04.39 | |
27 | 196 | Wretborn Hanna | 1998 | MASS | AW2698 | 50 m | 3:04.46 | |
28 | 218 | Gertsson Hanna | 1999 | SKÖVDE SS | BJ6499 | 50 m | 3:05.39 | |
29 | 64 | Johansson Amanda | 2000 | GÖTEBORG | AJ9400 | 50 m | 3:05.82 | |
30 | 215 | Lidbom Nora | 2002 | SKENE SIM | AP0202 | 50 m | 3:07.48 | |
31 | 172 | Lundgren Rebecca | 1996 | MASS | AX7496 | 50 m | 3:08.53 | |
32 | 89 | Graje Cornelia | 2000 | SK GÖTENE | AV9400 | 50 m | 3:09.20 | |
33 | 280 | Cuperus Dagmar | 2001 | UDDEVALLA | BM7401 | 50 m | 3:09.29 | |
34 | 225 | Lundgren Emma | 2000 | SKÖVDE SS | AG7400 | 50 m | 3:14.18 | |
35 | 95 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | AO1200 | 50 m | 3:17.59 | |
36 | 255 | Rudqvist Olivia | 2000 | TROLLHÄTTA | AA2600 | 50 m | 3:19.96 | |
37 | 31 | Svedberg Astrid | 2001 | ELFSBORG | AV5801 | 50 m | 3:20.90 | |
38 | 82 | Sturve Näslund Lovisa | 2000 | GÖTEBORG | BD0200 | 50 m | 3:21.61 | |
39 | 206 | Olofsson Ellen | 2000 | S 77 | BK3600 | 50 m | 3:22.76 | |
40 | 22 | Lornell Hannah | 2000 | ELFSBORG | AI3200 | 50 m | 3:24.64 | |
41 | 281 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | BD0202 | 50 m | 3:39.68 | |
42 | 45 | Consil Oceane | 2000 | GÖTEBORG | BO8200 | 50 m | 3:40.17 | |
43 | 258 | Svensson Kajsa | 2000 | TROLLHÄTTA | BD0600 | 25 m | 2:43.54 | |
44 | 289 | Gustafson Elin | 1999 | UDDEVALLA | AM5699 | 25 m | 2:44.14 | |
45 | 284 | Dao Kim | 1999 | UDDEVALLA | AX9899 | 25 m | 2:50.82 | |
46 | 14 | Deák Janka | 2000 | ELFSBORG | BF7400 | 25 m | 3:00.29 | |
47 | 19 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | BP3801 | 25 m | 3:00.55 | |
48 | 224 | Lindberg Anna | 2001 | SKÖVDE SS | AH4401 | 25 m | 3:07.43 | |
49 | 283 | Dahlberg Wilma | 2001 | UDDEVALLA | AL1401 | 25 m | 3:07.86 | |
50 | 252 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | AO0601 | 25 m | 3:12.36 | |
51 | 180 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | AA6602 | 25 m | 3:14.44 | |
52 | 246 | Kottusch Loella | 2000 | TROLLHÄTTA | AU1400 | 25 m | 3:18.28 | |
53 | 253 | Metcalfe Sara | 2002 | TROLLHÄTTA | AL8602 | 25 m | 3:18.60 | |
54 | 305 | Simonsson Emilia | 2002 | UDDEVALLA | AL3802 | 25 m | 3:21.49 | |
55 | 274 | Apelryd Emelie | 2002 | UDDEVALLA | BK0202 | 25 m | 3:22.05 | |
56 | 174 | Matic Anja | 2002 | MASS | AT5602 | 25 m | 3:24.99 | |
57 | 239 | Hellström Tilda | 2002 | TROLLHÄTTA | AX9402 | 25 m | 3:26.57 | |
58 | 287 | Fransson Matilda | 2000 | UDDEVALLA | BJ1800 | 25 m | 3:32.25 | |
59 | 291 | Johansson Sara | 2001 | UDDEVALLA | BL1601 | 25 m | 3:51.06 | |
60 | 20 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | AE3602 | 50 m | ||
61 | 44 | Consil Megane | 2001 | GÖTEBORG | BQ3801 | 50 m | ||
62 | 52 | Gronowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | BA0203 | 50 m | ||
63 | 53 | Grundström Thea | 2003 | GÖTEBORG | BA1203 | 50 m | ||
64 | 60 | Jansson Elin | 2001 | GÖTEBORG | BT5801 | 50 m | ||
65 | 65 | Johansson Liv | 2002 | GÖTEBORG | BO0802 | 50 m | ||
66 | 79 | Rundström Felicia | 2002 | GÖTEBORG | BI2402 | 50 m | ||
67 | 80 | Sandén Torun | 2001 | GÖTEBORG | BS0401 | 50 m | ||
68 | 84 | Swärd Elin | 2002 | GÖTEBORG | BI4402 | 50 m | ||
69 | 104 | Hake Sofia | 2003 | KUNGSBACKA | BD4403 | 50 m | ||
70 | 118 | Svensson Izabella | 2003 | KUNGSBACKA | BJ6403 | 50 m | ||
71 | 121 | Voss Julia | 2001 | KUNGSBACKA | BR7401 | 50 m | ||
72 | 125 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | AO1601 | 50 m | ||
73 | 157 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | AT1602 | 50 m | ||
74 | 200 | Back Alva | 2002 | S 77 | AQ8802 | 50 m | ||
75 | 212 | Bengtsson Molly | 2001 | SKENE SIM | BL5401 | 50 m | ||
76 | 232 | Eklund Julia | 2002 | TROLLHÄTTA | BG0402 | 50 m | ||
77 | 240 | Hildebrand Ida | 2002 | TROLLHÄTTA | BI0202 | 50 m | ||
78 | 300 | Persson Linnea | 2002 | UDDEVALLA | AL1802 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.22.14 | Utskriftsdatum | 30 maj 2014 |
Licensierad till: Trollhättans Simsällskap | Utskriftstid | 17:42 |