2018-11-16   05:13:16
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 Eksjö

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 1
Heatlista 
 
  Tävling  UGP 2    Utskriftsdatum  08 mars 2014   
  Tävlingsort  Eksjö    Utskriftstid  09:35   
  Arrangör  Eksjö SLS         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  08 mars 2014         
 
 
 
Gren 1, 200m Frisim Damer  Finaler (7) 
Heat 1 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
67  Linnéa Skärkarl  2001  BG9801  OSKARSHAMN    25m   
69  Wilma Holmér  1999  BK2699  VÄRNAMO SS    25m   
90  Thea Jansson  2003  AO1603  NÄSSJÖ    25m   
11  Ida Granqvist  2001  AW4801  HULTSFRED    25m   
15  Wilma Danlid  2000  AR2200  HVETLANDA    25m   
93  Agnes Wedel  2000  AX7200  VÄSTERVIK    25m  2:32.34 

 
Heat 2 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
71  Ellen Nilsson  2000  BD9400  VÄRNAMO SS    25m  3:31.89 
83  Katja Strandberg  2001  AB4401  VÄSTERVIK    25m  3:19.41 
58  Ebba Wilhelmsson  2001  AJ8401  JÖNKÖPING    25m  3:10.96 
88  Lisa Flaa  2002  AC3102  NÄSSJÖ    25m  3:11.80 
Hanna Sevick  2001  AS4201  EKSJÖ SLS    25m  3:22.50 
60  Maria Duong  2001  BD7201  OSKARSHAMN    25m   

 
Heat 3 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
Tina Evertsson  2000  BE5600  EKSJÖ SLS    25m  3:07.46 
79  Thea Ekström  2001  AW5801  VÄSTERVIK    25m  2:58.27 
Caroline Sevcik  1999  BC2699  EKSJÖ SLS    25m  2:52.50 
56  Evelina Thollström  1999  BQ1299  JÖNKÖPING    25m  2:54.09 
29  Emmie Davis  2002  AK7202  JÖNKÖPING    25m  3:03.07 
70  Natasha Majbrink  1999  BM9299  VÄRNAMO SS    50m  3:08.61 

 
Heat 4 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
74  Lovisa Svensson  2002  AH6802  VÄRNAMO SS    25m  2:51.35 
40  Fanny Klasson  2001  AJ4401  JÖNKÖPING    25m  2:47.69 
53  Nadija Sabic  2002  AI7802  JÖNKÖPING    25m  2:41.11 
66  Lisa Palmqvist  2000  AK4800  OSKARSHAMN    25m  2:43.38 
13  Moa Nilsson  2000  AL4200  HULTSFRED    25m  2:49.34 
18  Alva Steindl  2002  AC3402  HVETLANDA    25m  2:51.74 

 
Heat 5 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
25  Matilda Brink  2001  AJ2401  JÖNKÖPING    25m  2:37.64 
77  Maria Björnberg  1998  AK2698  VÄSTERVIK    25m  2:35.43 
31  Adina Eriksson  1999  AB8899  JÖNKÖPING    25m  2:28.28 
16  Elin Ljunggren  2000  AC5200  HVETLANDA    25m  2:33.31 
21  Alice Arberg  2000  AK5600  JÖNKÖPING    25m  2:37.01 
48  Emilia Prior  2001  AA9801  JÖNKÖPING    25m  2:40.25 

 
Heat 6 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
38  Wilma Johansson  2001  AT7401  JÖNKÖPING    25m  2:27.53 
Ellen Carlsson  1999  AK6499  HULTSFRED    25m  2:25.07 
37  Emma Johansson  1997  AO8497  JÖNKÖPING    25m  2:22.52 
50  Emma Roos  1999  AB7899  JÖNKÖPING    25m  2:24.61 
39  Malin Jonsson  1998  BB0698  JÖNKÖPING    25m  2:26.68 
33  Emma Hansson  1998  AP1498  JÖNKÖPING    25m  2:28.10 

 
Heat 7 (7) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
14  Linnea Waldemarsson  1996  AN8696  HULTSFRED    25m  2:19.62 
46  Alice Müllern  1998  AQ7498  JÖNKÖPING    25m  2:14.72 
76  Fanny Trollstad  1997  AH5497  VÄRNAMO SS    25m  2:06.90 
32  Hanna Eriksson  1999  AD2499  JÖNKÖPING    25m  2:07.29 
23  Nilla Atzmannstorfer  1998  AB6498  JÖNKÖPING    25m  2:19.53 
54  Angelica Stark  1999  AA7699  JÖNKÖPING    25m  2:21.32 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.06  Utskriftsdatum  08 mars 2014 
Licensierad till: Eksjö Sim- o Livräddnings SS  Utskriftstid  09:35 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner