Program för Nya Sparbanken i Karlshamn Cup 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Nya Sparbanken i Karlshamn Cup |
|
Utskriftsdatum |
01 mars 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Karlshamn |
|
Utskriftstid |
17:21 |
|
|
Arrangör |
Karlshamns Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 mars 2014 |
|
|
|
|
Gren 9, 50m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
3 |
Celina Månsson |
2004 |
AQ4204 |
KSLS |
|
25m |
|
22 |
4 |
Selma Henriksson |
2004 |
AO2604 |
KARLSHAMN |
|
50m |
1:11.60 |
27 |
5 |
Agnes Jönsson |
2003 |
AX7403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:13.73 |
16 |
6 |
Nora Briskog |
2006 |
AA9806 |
KARLSHAMN |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Nelli Simander |
2007 |
AA7207 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:07.01 |
23 |
2 |
Isabel Holst Jonsson |
2003 |
AQ2203 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:00.83 |
127 |
3 |
Myra Ramström-Andersson |
2005 |
AC3605 |
RONNEBY SS |
|
25m |
59.82 |
126 |
4 |
Lovisa Nilsson |
2006 |
AA0606 |
RONNEBY SS |
|
25m |
59.44 |
144 |
5 |
Elin Strömsten |
2004 |
AT0604 |
SJÖBO SS |
|
25m |
59.62 |
20 |
6 |
Freja Hallberg |
2003 |
AB2203 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:00.69 |
34 |
7 |
Johanna Karlsson |
2005 |
AD3405 |
KARLSHAMN |
|
25m |
1:01.70 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Elsa Bergelin |
2004 |
AH0204 |
KARLSKRONA |
|
25m |
58.31 |
43 |
2 |
Thea Tengius |
2003 |
AB3203 |
KARLSHAMN |
|
25m |
56.90 |
150 |
3 |
Tekla Hult |
2003 |
BC3803 |
SIM ENGELH |
|
25m |
56.28 |
136 |
4 |
Emy Ek |
2003 |
BK3403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
55.00 |
129 |
5 |
Ronja Seilaff |
2004 |
AP5404 |
RONNEBY SS |
|
25m |
55.16 |
86 |
6 |
Alice Carlqvist-Seger |
2004 |
AJ9404 |
KSLS |
|
25m |
56.68 |
48 |
7 |
Elinor Henriksson |
2003 |
AC6803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
57.62 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Filippa Hansson |
2004 |
AD8804 |
KARLSKRONA |
|
25m |
54.69 |
100 |
2 |
Moa Nilsson |
2003 |
BF5203 |
KSLS |
|
25m |
54.30 |
133 |
3 |
Ellen Weidenberg |
2004 |
AD1704 |
RONNEBY SS |
|
25m |
53.13 |
140 |
4 |
Tilde Persson |
2003 |
AC5403 |
SJÖBO SS |
|
25m |
52.74 |
35 |
5 |
Sigrid Lundström |
2003 |
AB9403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
52.75 |
91 |
6 |
Ella Fridsell |
2003 |
AW8603 |
KSLS |
|
25m |
54.24 |
47 |
7 |
Lova Lundström |
2003 |
BC1803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
54.59 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Ella Wadling |
2003 |
AF8403 |
KARLSHAMN |
|
25m |
51.98 |
3 |
2 |
Astrid Persson |
2003 |
AB9203 |
SS DELFIN |
|
25m |
51.16 |
111 |
3 |
Maja Olofsson |
2004 |
AF7204 |
OSBY SS |
|
25m |
50.50 |
93 |
4 |
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
AX2203 |
KSLS |
|
25m |
50.39 |
2 |
5 |
Jennifer Nilsson |
2003 |
AC3803 |
SS DELFIN |
|
25m |
50.45 |
142 |
6 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJÖBO SS |
|
25m |
50.93 |
49 |
7 |
Tuva Pålsson |
2003 |
AC8803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
51.67 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
151 |
1 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
SIM ENGELH |
|
25m |
50.35 |
46 |
2 |
Sarah Petersson |
2003 |
AC7803 |
KARLSKRONA |
|
25m |
48.40 |
101 |
3 |
Saga Nyborg |
2003 |
AK9603 |
KSLS |
|
25m |
46.83 |
106 |
4 |
Annie Thulin |
2003 |
AK1803 |
KSLS |
|
25m |
43.23 |
152 |
5 |
Alicia Johansson |
2003 |
AI2603 |
SIM ENGELH |
|
25m |
46.16 |
92 |
6 |
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
AW9603 |
KSLS |
|
25m |
46.95 |
1 |
7 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
49.31 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.22.06 |
Utskriftsdatum |
01 mars 2014 |
Licensierad till: Karlshamns Simklubb |
Utskriftstid |
17:21 |
|