Startliste for A6 Cup 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 34, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 25 m | 2:08.31 | |
2 | 50 | Müller Johan | 1998 | TRITON B | 9879AA | 25 m | 2:12.15 | |
3 | 45 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 25 m | 2:14.18 | |
4 | 124 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 25 m | 2:18.57 | |
5 | 246 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:19.14 | |
6 | 39 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 25 m | 2:22.08 | |
7 | 78 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 25 m | 2:22.51 | |
8 | 226 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:27.36 | |
9 | 314 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 25 m | 2:27.78 | |
10 | 95 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 25 m | 2:35.44 | |
11 | 128 | Nielsen Anton Haugaard | 2000 | FR.SUND | 0009AM | 25 m | 2:35.70 | |
12 | 133 | Steffensen Mikkel | 1999 | FR.SUND | 9933AH | 25 m | 2:36.77 | |
13 | 68 | Petersen Andy | 1996 | DRAGSHOLM | 9643AR | 25 m | 2:38.37 | |
14 | 232 | Henriksen Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9975AJ | 25 m | 2:38.56 | |
15 | 1 | Andersen Mads Bjørn | 2001 | GENTOFTE | 0143AL | 25 m | 2:40.46 | |
16 | 162 | Letting Malthe | 2001 | FARUM | 0111AB | 25 m | 2:40.92 | |
17 | 126 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:44.35 | |
18 | 16 | Vang-Jensen Christoffer | 2001 | GENTOFTE | 0115AG | 25 m | 2:46.40 | |
19 | 11 | Lønborg Carl-Emil | 2002 | GENTOFTE | 0241AJ | 25 m | 2:49.95 | |
20 | 269 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 25 m | 2:50.41 | |
21 | 104 | Andersen Anton Asmind | 2000 | FR.SUND | 0001AP | 25 m | 2:51.20 | |
22 | 164 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 2:54.97 | |
23 | 163 | Damgaard Anders Christian | 2000 | FARUM | 0037AN | 25 m | 2:55.12 | |
24 | 326 | Thilleman Rasmus | 2001 | A6 | 0175AK | 25 m | 3:01.54 | |
25 | 260 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 3:02.46 | |
26 | 69 | Sørensen Magnus | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 3:04.25 | |
27 | 199 | Øksnebjerg Elias | 2002 | VÆRLØSE | 0247AJ | 25 m | 3:05.98 | |
28 | 332 | Østergaard Morten | 2002 | A6 | 0209AC | 25 m | 3:08.21 | |
29 | 183 | Kruse Emil | 2000 | VÆRLØSE | 0015AR | 25 m | 3:08.85 | |
30 | 262 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 25 m | 3:08.93 | |
31 | 127 | Mølgaard Julius | 2002 | FR.SUND | 0251AK | 25 m | 3:11.74 | |
32 | 110 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 25 m | 3:12.06 | |
33 | 33 | Otte Frederik | 2000 | FR.VÆRK | 0015AJ | 25 m | 3:12.56 | |
34 | 188 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VÆRLØSE | 0025AN | 25 m | 3:17.48 | |
35 | 298 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 25 m | 3:17.67 | |
36 | 130 | Ota Lucas Skovsbo | 2001 | FR.SUND | 0129AO | 25 m | 3:21.42 | |
37 | 295 | Larsen Jonathan | 2002 | A6 | 0219AD | 25 m | 3:27.84 | |
38 | 142 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 3:39.84 | |
39 | 325 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 25 m | 3:44.83 | ||
40 | 150 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 3:46.39 | |
41 | 144 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 3:58.20 | |
42 | 284 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 4:06.59 | |
43 | 299 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 25 m | 4:09.10 | ||
44 | 5 | Dessau Marcus | 2002 | GENTOFTE | 0229AB | 25 m | ||
45 | 25 | Ikkala Thorbjørn | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | ||
46 | 36 | Sommer Phillip Søren | 2000 | FR.VÆRK | 0013AE | 25 m | ||
47 | 80 | Fritzbøger Søren | 1996 | HILLERØD | 9671AB | 25 m | ||
48 | 116 | Jensen Alexander Bruun | 2002 | FR.SUND | 0283AO | 25 m | ||
49 | 194 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159AJ | 25 m | ||
50 | 321 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | A6 | 25 m | |||
51 | 330 | Witzner Emil | 2004 | A6 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 | Udskriftsdato | 02 maj 2014 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 | Udskriftstidspunkt | 18:41 |