Startliste for Nordea Sigma Swim Birkerød Årgangscup 2014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Nordea Sigma Birkerød Årg.cup |
|
Udskriftsdato |
06 marts 2014 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
19:41 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
07 marts 2014 |
|
|
|
|
Løb 5, 400m Medley Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
251 |
1 |
Caroline Buhl Schrøder |
2003 |
0314AB |
ALLERØD |
|
25m |
7:30.00 |
350 |
2 |
Ingrid Lindemann |
2003 |
0312AE |
BIRKERØD |
|
25m |
7:15.50 |
243 |
3 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
ALLERØD |
|
25m |
7:10.00 |
351 |
4 |
Maria Lund |
2003 |
0334AH |
BIRKERØD |
|
25m |
7:15.50 |
240 |
5 |
Marie Nielsen |
2003 |
0304AE |
ALLERØD |
|
25m |
7:20.00 |
242 |
6 |
Sofie Nielsen |
2003 |
0348AD |
ALLERØD |
|
25m |
7:30.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
340 |
1 |
Isabel Vang Hvitved |
2003 |
0316AB |
BIRKERØD |
|
25m |
6:45.50 |
212 |
2 |
Josephine Kruse |
2002 |
0242AQ |
SØLLERØD |
|
25m |
6:28.62 |
108 |
3 |
Sarah Krogh Scott |
2000 |
0088AM |
VEST |
|
25m |
6:21.16 |
188 |
4 |
Katharina N Møller |
2001 |
0122AI |
HERLEV |
|
25m |
6:24.05 |
362 |
5 |
Cecilie Porsdal |
2002 |
0254AH |
BIRKERØD |
|
25m |
6:40.50 |
388 |
6 |
Runa Worsaae Rask |
2000 |
0094AX |
SØLLERØD |
|
25m |
6:50.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
254 |
1 |
Julie Stampe |
2002 |
0276AB |
ALLERØD |
|
25m |
6:15.26 |
334 |
2 |
Anne Føyn |
2002 |
0282AF |
BIRKERØD |
|
25m |
5:58.74 |
194 |
3 |
Cecilie Wiuff |
2000 |
0072AB |
HERLEV |
|
25m |
5:45.91 |
132 |
4 |
Rebecca Hansen |
2000 |
0004AO |
GENTOFTE |
|
25m |
5:49.00 |
232 |
5 |
Mille Graasbøll |
2002 |
0234AB |
ALLERØD |
|
25m |
6:12.67 |
278 |
6 |
Amanda Egerod Lund |
2000 |
0046AA |
ALLERØD |
|
25m |
6:19.09 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
141 |
1 |
Maria Munch-Menzer |
2001 |
0132AG |
GENTOFTE |
|
25m |
5:42.40 |
325 |
2 |
Augusta Marie Christensen |
2000 |
0026AC |
BIRKERØD |
|
25m |
5:26.67 |
329 |
3 |
Mia Steen Duus |
2001 |
0114AE |
BIRKERØD |
|
25m |
5:22.67 |
166 |
4 |
Victoria Bierre |
2000 |
0022AS |
HERLEV |
|
25m |
5:23.64 |
46 |
5 |
Emma Bjørnholdt |
2000 |
0034AM |
LYNGBY |
|
25m |
5:30.44 |
109 |
6 |
Natascha Bonnén Sjøgren |
2000 |
0032AG |
VEST |
|
25m |
5:45.59 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
06 marts 2014 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
19:41 |
|