Program för TYR Challenger Meet 2014
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
TYR Challenger Meet 2014 |
|
Utskriftsdatum |
04 maj 2014 |
|
|
Tävlingsort |
Täby |
|
Utskriftstid |
15:08 |
|
|
Arrangör |
Täby Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 maj 2014 |
|
|
|
|
Gren 31, 100m Fjärilsim Herrar |
Finaler (9) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
316 |
2 |
Oscar Eriksson |
2000 |
AN9700 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:31.49 |
211 |
3 |
Jonas Al-Khalili |
2002 |
AI6502 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:30.77 |
8 |
4 |
Gustav Ljungholm |
2000 |
AC8900 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:31.24 |
27 |
5 |
Alexander Koufakis |
2000 |
AM8100 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:32.71 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
360 |
1 |
Linus Nykvist |
2001 |
AH3701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:28.92 |
29 |
2 |
Brian Ooi |
1999 |
AV2199 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:25.16 |
240 |
3 |
Gabriel Hansson |
2000 |
AE8700 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:24.46 |
359 |
4 |
Axel Modin |
2000 |
AJ5900 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:24.71 |
323 |
5 |
Emil Skytt |
1999 |
AL1599 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
1:25.30 |
313 |
6 |
Gijs Dijkhuizen |
2000 |
AL8300 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:29.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
112 |
1 |
Nikola Despotovic |
1998 |
AW0798 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:22.32 |
260 |
2 |
Wilhelm Muzikants |
2001 |
AJ2901 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:21.68 |
366 |
3 |
David Säll |
2000 |
AS8500 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:20.85 |
362 |
4 |
Rasmus Pettersson-Dahlberg |
2000 |
AQ2500 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:21.55 |
137 |
5 |
Elliot Nyström |
2002 |
AD6902 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:22.20 |
24 |
6 |
Daniel Karlsson |
2001 |
AL0901 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:23.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
270 |
1 |
Andres Pöllänen |
2001 |
AM5901 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:20.62 |
6 |
2 |
William Jansson |
2000 |
AX1100 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:19.23 |
361 |
3 |
Fredrik Olsson |
1999 |
AI2399 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:16.60 |
352 |
4 |
Emil Bengtsson |
1999 |
AT1599 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:17.59 |
370 |
5 |
Pontus Westberg |
2000 |
AS9500 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:20.42 |
277 |
6 |
Victor Simic |
2000 |
AD5500 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:20.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
214 |
1 |
Gustav Barnå |
1999 |
AS6199 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:12.17 |
371 |
2 |
Emil Östrand |
1998 |
AB2598 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:12.06 |
355 |
3 |
Elias Fröde |
2001 |
AE9901 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:10.80 |
181 |
4 |
Viktor Klingeryd Jalamo |
2000 |
AT4500 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:11.87 |
212 |
5 |
Josef Al-Khalili |
2000 |
AE5700 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:12.07 |
28 |
6 |
Andreas Koufakis |
1998 |
AQ5598 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:14.50 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
364 |
1 |
Nikolaus Siotis |
2000 |
AJ6900 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:10.49 |
185 |
2 |
Jonas Malmring |
2001 |
AO1701 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:09.83 |
81 |
3 |
Felix Gudehn |
1995 |
AR1195 |
SKK |
|
25m |
1:08.18 |
356 |
4 |
Robin Hanson |
2001 |
AA2701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:08.28 |
46 |
5 |
Stefan Varga |
2000 |
AH3500 |
DANDERYD |
|
25m |
1:10.23 |
236 |
6 |
Shervin Ghahestani |
1997 |
AP5997 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:10.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
95 |
1 |
Kalle Sandahl |
1999 |
AM8799 |
SKK |
|
50m |
1:06.65 |
272 |
2 |
Daniel Räisänen |
1999 |
AE0199 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:05.98 |
231 |
3 |
Tobias Fernandez |
1999 |
AN7799 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:05.78 |
202 |
4 |
Frederick Holmer Fann |
1998 |
AD3998 |
SS04 |
|
25m |
1:05.84 |
289 |
5 |
Mattin Zarrabi |
1998 |
AJ9998 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:06.32 |
146 |
6 |
Marcus Stolt |
1995 |
AQ3595 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
1:08.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
195 |
1 |
Kristoffer Wallenbro |
1997 |
AN8197 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:05.19 |
76 |
2 |
Ossian Ankarberg |
1996 |
AX6196 |
SKK |
|
50m |
1:04.91 |
254 |
3 |
David Kruthammar |
1997 |
AN6197 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:03.66 |
179 |
4 |
David Holm-Reise |
1997 |
AI2397 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:04.29 |
110 |
5 |
Kevin Chong |
1998 |
AE9798 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:04.94 |
93 |
6 |
Lukas Peterson |
1998 |
AG8198 |
SKK |
|
50m |
1:05.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
290 |
1 |
Sean Zhong |
1998 |
AF2198 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:03.11 |
150 |
2 |
Wilmer Tingbrand |
1998 |
AM2998 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:01.47 |
280 |
3 |
Ludvig Strand |
1994 |
AE5794 |
TÄBY SIM |
|
50m |
58.80 |
377 |
4 |
Oscar Frisk-Garcia |
1996 |
AF7396 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:01.25 |
368 |
5 |
Samuel Talback |
2000 |
AB8500 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:02.25 |
87 |
6 |
Ossian Lönn |
1996 |
AX2996 |
SKK |
|
50m |
1:03.28 |
Skapad av WinGrodan 1.22.13 |
Utskriftsdatum |
04 maj 2014 |
Licensierad till: Täby Sim |
Utskriftstid |
15:08 |
|