Startliste for FÃ…M 2014 - Gruppe 2
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 25
|
Stævne navn |
FÅM_gruppe 2 |
|
Udskriftsdato |
16 marts 2014 |
|
|
Stævne by |
Ringe |
|
Udskriftstidspunkt |
13:43 |
|
|
Arrangør |
Ringe Svømme-Klub |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 marts 2014 |
|
|
|
|
Løb 25, 100m Medley Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 15:00 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
39 |
1 |
Mai Jørgensen |
2003 |
0376AA |
FREM |
|
25m |
|
44 |
2 |
Alina Thyregod |
2003 |
0364AC |
FREM |
|
25m |
|
148 |
3 |
Amalie Tolstrup Rasmussen |
2002 |
|
TOMMERUP |
|
25m |
|
102 |
4 |
Thea Inge Madsen |
2003 |
|
RINGE |
|
25m |
|
42 |
5 |
Anna Skovmand Rasmussen |
2003 |
|
FREM |
|
25m |
|
34 |
6 |
Freja Kathrine Borup |
2003 |
|
FREM |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
116 |
1 |
Maja Rasmussen |
2003 |
0304AQ |
RINGE |
|
25m |
2:10.79 |
75 |
2 |
Iben Lindal Overgaard |
2003 |
0302AH |
OSLF |
|
25m |
1:59.21 |
103 |
3 |
Maria Bech Andersen |
2003 |
0306AD |
RINGE |
|
25m |
1:51.26 |
100 |
4 |
Amanda Siomone Witte |
2003 |
0344AC |
RINGE |
|
25m |
1:53.40 |
78 |
5 |
Mia Andersen |
2002 |
0266AQ |
OSLF |
|
25m |
2:06.15 |
98 |
6 |
Klara Anna Mathisen |
2003 |
0302AR |
RINGE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
134 |
1 |
Ghita Ross Rasmussen |
2003 |
0362AQ |
SVENDBORG |
|
25m |
1:49.60 |
99 |
2 |
Line Vestergaard Hansen |
2003 |
0334AR |
RINGE |
|
25m |
1:49.37 |
76 |
3 |
Erantis F P Sørensen |
2002 |
0238AF |
OSLF |
|
25m |
1:43.06 |
88 |
4 |
Nanna Sofie Kralund |
2003 |
0356AO |
OSK |
|
25m |
1:47.77 |
101 |
5 |
Trine Johansen |
2002 |
0238AN |
RINGE |
|
25m |
1:49.45 |
72 |
6 |
Katrine Brolykke Madsen |
2003 |
0372AH |
OSLF |
|
25m |
1:50.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
89 |
1 |
Amalie Ringkvist |
2002 |
0218AF |
OSK |
|
25m |
1:38.97 |
132 |
2 |
Katrine Mejlsbye |
2002 |
0256AN |
SVENDBORG |
|
25m |
1:38.41 |
110 |
3 |
Katrine B. Hansen |
2002 |
0252AM |
RINGE |
|
25m |
1:36.26 |
146 |
4 |
Anna Broe |
2002 |
0228AD |
TOMMERUP |
|
25m |
1:36.86 |
108 |
5 |
Julie Gregersen |
2002 |
0294AM |
RINGE |
|
25m |
1:38.93 |
114 |
6 |
Caroline Mogensen |
2002 |
0276AL |
RINGE |
|
25m |
1:41.70 |
|
|
Heat 5 (6) (Årg. 2003-2014) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
85 |
1 |
Alma Burgaard |
2003 |
0332AA |
OSK |
|
25m |
1:46.99 |
33 |
2 |
Johanne A Andersson |
2003 |
0302AD |
FREM |
|
25m |
1:36.41 |
105 |
3 |
Caroline Broholm |
2003 |
0338AA |
RINGE |
|
25m |
1:25.80 |
71 |
4 |
Christine Krogh |
2003 |
0376AH |
OSLF |
|
25m |
1:35.22 |
147 |
5 |
Trine Bruun-Petersen |
2003 |
0392AN |
TOMMERUP |
|
25m |
1:46.81 |
126 |
6 |
Liva Busk |
2003 |
0346AI |
SVENDBORG |
|
25m |
1:47.70 |
|
|
Heat 6 (6) (Årg. 2002-2002) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
73 |
1 |
Nanna Funch Martens |
2002 |
0294AN |
OSLF |
|
25m |
1:32.22 |
129 |
2 |
Katarina Holse |
2002 |
0228AC |
SVENDBORG |
|
25m |
1:28.40 |
136 |
3 |
Anna Bredal Storgaard |
2002 |
0228AF |
SVENDBORG |
|
25m |
1:23.11 |
107 |
4 |
Alma Thrige Dyrehauge |
2002 |
0226AG |
RINGE |
|
25m |
1:25.96 |
168 |
5 |
Julie Ejby |
2002 |
0282AD |
NYBORG |
|
25m |
1:31.58 |
68 |
6 |
Karen Hazell Brink |
2002 |
0206AA |
OSLF |
|
25m |
1:35.34 |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 |
Udskriftsdato |
16 marts 2014 |
Licens til Ringe Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
13:43 |
|