2018-12-10   14:04:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

7_S
Laji 7, Naiset, T-15 100 m su 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Mört Roosa  1999  AUi  99A208  25 m  1:02.60  1:04.60   
Hölttä Jessica  1996  HSS  96A544  25 m  1:03.72  1:05.72   
Kilpeläinen Viola  1998  HSS  98A386  25 m  1:03.83  1:05.83   
Alamattila Sanni  1999  HSS  99A230  25 m  1:07.39  1:09.39   
Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  25 m  1:10.53  1:12.53   
Oura Vilma  2001  HSS  01A310  25 m  1:10.73  1:12.73   
Syrjälä Henna  1999  PUS  99A280  25 m  1:10.94  1:12.94   
Harjamäki Unna  1998  ÅSK  98A286  25 m  1:11.04  1:13.04   
Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  1:11.55  1:13.55   
10  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  25 m  1:11.90  1:13.90   
11  Laitervo Nea-Maria  1997  RaisU  97A414  25 m  1:11.97  1:13.97   
12  Rekola Roosa  2000  ÅSK  00A170  25 m  1:12.19  1:14.19   
13  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  25 m  1:12.54  1:14.54   
14  Valdolin Emmi  1999  ÅSK  99A130  25 m  1:13.93  1:15.93   
15  Ylönen Heidi-Susanna  1997  SomE  97A478  25 m  1:14.40  1:16.40   
16  Räike Aino  1999  SalU  99A561  50 m  1:17.08  1:17.08   
17  Lehtonen Saara  2000  HSS  00A068  25 m  1:16.14  1:18.14   
18  Litsilä Sofia  1999  SalU  99A591  25 m  1:16.53  1:18.53   
19  Luukka Anna  2000  HSS  00A316  25 m  1:16.78  1:18.78   
20  Tahvanainen Anna  2000  RiUS  00A313  25 m  1:16.98  1:18.98   
21  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  25 m  1:17.56  1:19.56   
22  Killström Marianne  1998  SalU  98B076  25 m  1:19.51  1:21.51   
23  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  25 m  1:19.74  1:21.74   
24  Yli-Jama Maria  1999  SalU  99A669  25 m  1:19.96  1:21.96   
25  Ruhala Viivi  2001  RiUS  01A339  25 m  1:20.76  1:22.76   
26  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  1:20.94  1:22.94   
27  Simola Enna  1999  AUi  99A059  25 m  1:21.11  1:23.11   
28  Kaljunen Jaana  2002  AUi  02A496  25 m  1:21.14  1:23.14   
29  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  1:21.21  1:23.21   
30  Medarhri Nadine  2000  HSS  00A744  25 m  1:21.32  1:23.32   
31  Vallenius Iida  1999  ÅSK  99A655  25 m  1:21.87  1:23.87   
32  Rosnell Jasmin  2000  ÅSK  00A594  25 m  1:22.09  1:24.09   
33  Koiranen Emma  2001  HSS  01A054  25 m  1:22.41  1:24.41   
34  Kuusisto Reetta  2002  ÅSK  02A178  25 m  1:25.19  1:27.19   
35  Pyykkö Fiia  2001  SalU  01A381  25 m  1:25.29  1:27.29   
36  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m  1:26.98  1:28.98   
37  Pohjola Meri  2001  SalU  01A364  50 m  1:29.14  1:29.14   
38  Juuri Ilona  2002  ÅSK  02A423  25 m  1:27.51  1:29.51   
39  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  25 m  1:27.67  1:29.67   
40  Kasvinen Katariina  1998  RaisU  98B149  25 m  1:27.69  1:29.69   
41  Lilja Liisa  1992  RaisU  92A137  50 m  1:29.90  1:29.90   
42  Mielikäinen Maisa  2002  SalU  02A356  25 m  1:28.65  1:30.65   
43  Hyvärinen Mette  2002  UiKaa  02A481  25 m  1:28.84  1:30.84   
44  Yli-Jama Riikka  2000  SalU  00A685  25 m  1:28.92  1:30.92   
45  Ahlgren Henna  2000  RiUS  00A050  25 m  1:29.97  1:31.97   
46  Mankinen Amanda  2001  AUi  01B043  25 m  1:30.03  1:32.03   
47  Hämeenaho Mette  2002  AUi  02A488  25 m  1:30.97  1:32.97   
48  Kuusivaara Oona  2002  ÅSK  02A427  25 m  1:31.56  1:33.56   
49  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  25 m  1:31.64  1:33.64   
50  Saario Matilda  2003  UiKaa  03A209  25 m  1:31.78  1:33.78   
51  Ollila Valeria  2000  ÅSK  00B188  25 m  1:31.83  1:33.83   
52  Saario Emilia  2000  UiKaa  00A644  25 m  1:32.75  1:34.75   
53  Rantanen Henrika  2002  SalU  02A120  25 m  1:33.44  1:35.44   
54  Leino Inka  2001  UiKaa  01A859  25 m  1:34.36  1:36.36   
55  Yli-Jama Iiris  2003  SalU  03A354  25 m  1:34.39  1:36.39   
56  Hiltunen Riia  2002  RiUS  02A251  25 m  1:34.74  1:36.74   
57  Rantakare Lotta  2001  AUi  01A343  25 m  1:35.46  1:37.46   
58  Aaltonen Lotta  2002  RiUS  02A085  25 m  1:37.69  1:39.69   
59  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  1:38.55  1:40.55   
60  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  25 m  1:40.56  1:42.56   
61  Kuivaniemi Henna  2000  RiUS  00B032  25 m  1:41.71  1:43.71   
62  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  25 m  1:41.98  1:43.98   
63  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  25 m  1:42.43  1:44.43   
64  Ahonen Enni Ilona  2003  AUi  03A517  25 m  1:44.87  1:46.87   
65  Palanen Nea  2003  ÅSK  03A467  25 m  1:45.64  1:47.64   
66  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  25 m  1:46.90  1:48.90   
67  Juslén Nea  2002  ÅSK  02A891  25 m  1:47.34  1:49.34   
68  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  25 m  1:52.29  1:54.29   
69  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  25 m  1:52.30  1:54.30   
70  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  1:53.53  1:55.53   
71  Kavka Selina  2003  ÅSK  03A647  25 m  1:59.26  2:01.26   
72  Arvilommi Ilona  2003  ÅSK  03A595  25 m  2:19.51  2:21.51   
73  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m       
74  Müürsepp Laura Helena  2004  AUi  04A385  25 m       
75  Kuuva Iida  2001  AUi  01B240  25 m       
76  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m       
77  Karsila Emma  1992  ÅSK  92A700  25 m       
78  Lindfors Anni  1998  RaisU  98B070  25 m       
79  Elovirta Salla  1997  Cetus  97A664  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner