2018-09-21   00:21:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

5_S
Laji 5, Mast, Er, N, T-15 50 m vu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Kurki Laura  1994  HSS  94A839  50 m  26.05  26.05   
Nurminen Tessa  1994  EuraST  94A428  50 m  26.40  26.40   
Eloranta Emilia  1997  Cetus  97A312  50 m  27.90  27.90   
Oesch Laura  1997  HSS  97A649  50 m  28.13  28.13   
Rinne Veera  1998  ÅSK  98A349  50 m  28.70  28.70   
Kallio Veera  1997  AUi  97A208  50 m  28.83  28.83   
Juppo Mona  1996  Cetus  96A571  50 m  28.91  28.91   
Ääri Mari  1980  AUi  80A096  25 m  28.07  29.07   
Halonen Aleksia  1996  Cetus  96A880  50 m  29.14  29.14   
10  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  50 m  29.36  29.36   
11  Koivusalo Laura  1990  HSS  90A120  50 m  29.45  29.45   
12  Palenius Ida  1996  EuraST  96A738  50 m  29.61  29.61   
13  Ranki Jenna  1997  SomE  97A769  25 m  28.87  29.87   
14  Kazi Sara  1999  RaisU  99A752  25 m  29.09  30.09   
15  Silvennoinen Elisa  1996  Cetus  96A481  50 m  30.11  30.11   
16  Ruhala Lotta  1997  RiUS  97A633  25 m  29.85  30.85   
17  Rouvinen Henna  1999  ÅSK  99A271  25 m  30.18  31.18   
18  Laitervo Nea-Maria  1997  RaisU  97A414  25 m  30.18  31.18   
19  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  25 m  30.54  31.54   
20  Forsblom Oona  1999  AUi  99A201  25 m  31.41  32.41   
21  Wihanto Emma  1998  AUi  98A214  25 m  31.83  32.83   
22  Nyrhilä Maria  1998  RaisU  98B100  25 m  32.12  33.12   
23  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  33.14  33.14   
24  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  25 m  32.29  33.29   
25  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  34.07  34.07   
26  Lehtola Tytti  1995  ÅSK  95A412  50 m  34.24  34.24   
27  Järvinen Ella  2001  SalU  01A701  25 m  33.36  34.36   
28  Lindfors Anni  1998  RaisU  98B070  25 m  33.47  34.47   
29  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  50 m  34.68  34.68   
30  Edelman Charlotta  2001  AUi  01A845  50 m  34.79  34.79   
31  Väisänen Laura  2001  KoVe-Ve  01A436  25 m  34.24  35.24   
32  Kasvinen Katariina  1998  RaisU  98B149  25 m  35.65  36.65   
33  Arenius Alexandra  2002  AUi  02A750  25 m  36.73  37.73   
34  Lundberg Merja  1970  AUi  70A071  25 m  37.39  38.39   
35  Saarikko Oona  2001  SalU  01A706  25 m  37.56  38.56   
36  Visakoski Sirpa  1952  AUi  52A016  50 m  38.94  38.94   
37  Villanen Aino  2003  SalU  03A334  25 m  38.41  39.41   
38  Luotonen Taru  1977  RaisU  77A006  50 m  39.51  39.51   
39  Yli-Jama Iiris  2003  SalU  03A354  25 m  40.91  41.91   
40  Harjanne Pauliina  1989  RaisU  89A515  25 m  45.96  46.96   
41  Lutfi Aida  1996  ÅSK  96B253  25 m  48.26  49.26   
42  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  25 m  52.95  53.95   
43  Rajala Janette  2001  RaisU  01B223  25 m       
44  Teräs Laura  2001  RaisU  01B246  25 m       
45  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner