2018-09-25   23:09:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

4_S
Laji 4, Miehet 50 m pu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Pöytäkivi Riku  1993  Cetus  93A973  50 m  24.25  24.25   
Sola Mika  1991  RaisU  91A143  50 m  25.00  25.00   
Oksa Ossi  1988  AUi  88A200  50 m  25.07  25.07   
Pokkinen Tuomas  1995  Cetus  95A815  50 m  25.36  25.36   
Juopperi Sami  1992  Cetus  92A211  50 m  26.44  26.44   
Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  50 m  26.92  26.92   
Wallenius Tommi  1994  ÅSK  94A469  50 m  27.39  27.39   
Pilpola Lauri  1993  ÅSK  93A193  25 m  26.55  27.55   
Horst Santeri  1997  AUi  97A285  50 m  27.68  27.68   
10  Lairola Joni  1992  AUi  92A232  50 m  27.69  27.69   
11  Lindberg Peik  1999  ÅSK  99A134  50 m  27.82  27.82   
12  Mäkiaho Tatu  1995  RaisU  95A430  25 m  26.98  27.98   
13  Väre Hannes  1997  RiUS  97A159  25 m  27.07  28.07   
14  Saariketo Tomas  1996  PoPy  96A392  50 m  28.32  28.32   
15  Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  28.34  28.34   
16  Kroon Kevin  1997  HTU  97B203  50 m  28.61  28.61   
17  Kaidesoja Emil  1995  Cetus  95A581  25 m  27.69  28.69   
18  Rokka Rene  1992  ÅSK  92A690  25 m  28.16  29.16   
19  Stolt Eero  1990  Cetus  90A100  50 m  29.77  29.77   
20  Kujala Rasmus  1999  RiUS  99A190  25 m  28.85  29.85   
21  Aaltonen Joni  1999  ÅSK  99A380  50 m  29.92  29.92   
22  Mäenpää Vilho  1998  AUi  98A525  50 m  29.98  29.98   
23  Siiranen Santeri  1998  NoPy  98A845  25 m  29.05  30.05   
24  Airaksinen Ossi  1996  AUi  96A295  25 m  29.08  30.08   
25  Nokkala Johannes  1986  ÅSK  86A099  25 m  29.69  30.69   
26  Kaipainen Sami  1998  SalU  98A445  25 m  30.26  31.26   
27  Heinikangas Andres  1995  ÅSK  95A983  25 m  30.56  31.56   
28  Luukko Aku  1997  ÅSK  97A196  25 m  30.59  31.59   
29  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  25 m  31.06  32.06   
30  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  25 m  31.29  32.29   
31  Koskinen Jesse  1999  RiUS  99A889  25 m  31.45  32.45   
32  Länsirinne Pessi  2000  KoVe-Ve  00A784  50 m  32.81  32.81   
33  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  32.02  33.02   
34  Ojavuo Oskari  1998  HTU  98A391  25 m  32.30  33.30   
35  Kivenne Mikko  1996  HTU  96A515  25 m  32.54  33.54   
36  Tahmasabi Ali  1998  SalU  98A498  25 m  32.75  33.75   
37  Seppä Iiro  1999  ÅSK  99A624  50 m  34.08  34.08   
38  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  34.23  34.23   
39  Koli Petri  1986  AUi  86A002  50 m  36.00  36.00   
40  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  25 m  35.49  36.49   
41  Helstelä Otso  2000  RiUS  00A052  25 m  36.26  37.26   
42  Päike Janek Erik  2000  HSS  00B084  50 m  37.75  37.75   
43  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  36.83  37.83   
44  Kantonen Tatu  1984  RaisU  84A006  50 m  38.04  38.04   
45  Iivanainen Atso  2000  HSS  00A696  25 m  37.20  38.20   
46  Kuosmanen Mikko  2000  RiUS  00A584  25 m  37.51  38.51   
47  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  40.95  41.95   
48  Arvas Jussi  1999  ÅSK  99A397  25 m  42.35  43.35   
49  Virtanen Mikael  2002  RiUS  02A066  25 m  42.68  43.68   
50  Arkkila Mika  2000  AUi  00B015  25 m  42.87  43.87   
51  Särkkä Ville  2000  RiUS  00A611  25 m  44.53  45.53   
52  Häyrinen Jussi  2002  ÅSK  02A680  25 m  45.16  46.16   
53  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  25 m  45.71  46.71   
54  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m  46.23  47.23   
55  Rastas Joe  2001  SalU  01A970  25 m  47.82  48.82   
56  Isoniemi Nuutti  2001  ÅSK  01A220  25 m  48.84  49.84   
57  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  49.11  50.11   
58  Salonen Panu  2002  AUi  02A169  50 m  54.53  54.53   
59  Jaspi Heikki  2003  AUi  03A456  25 m  55.27  56.27   
60  Kunttila Tatu  2003  AUi  03A443  25 m  56.01  57.01   
61  Sartela Marko  1993  PoPy  93A769  25 m       
62  Mikkonen Eetu  2003  AUi  03A194  25 m       
63  Savola Riku  1978  RaisU  78A011  25 m       
64  Satamo Veeti  2003  AUi  03A594  25 m       
65  Nordblad Miika  1991  ÅSK  91A181  25 m       
66  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m       
67  Kaljunen Aleksi  2003  AUi  03A536  25 m       
68  Pienanen Mika  1977  RaisU  77A005  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner