2018-10-17   05:21:32
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

2_S
Laji 2, Miehet, P-16 100 m vu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Eskelinen Aleksi  1988  Cetus  88A060  25 m  50.81  52.81   
Kaidesoja Emil  1995  Cetus  95A581  50 m  53.42  53.42   
Väre Hannes  1997  RiUS  97A159  25 m  52.06  54.06   
Aho Teemu  1994  Cetus  94A578  50 m  54.71  54.71   
Carlsson Gustav  1993  RaisU  93A175  50 m  54.82  54.82   
Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  55.15  55.15   
Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  25 m  53.79  55.79   
Kurikka Topias  1995  Cetus  95A246  50 m  55.81  55.81   
Rif Jan  1998  TaTU  98A868  50 m  56.75  56.75   
10  Eloranta Valtteri  1992  Cetus  92A273  25 m  54.76  56.76   
11  Liitti Aaro  1996  RaisU  96A581  50 m  57.10  57.10   
12  Salovaara Ollimatti  1994  RaisU  94A749  50 m  57.26  57.26   
13  Hölttä Santeri  2000  HSS  00A236  25 m  55.46  57.46   
14  Lindström Anton  1995  RaisU  95A431  50 m  57.51  57.51   
15  Laiho Simo  1993  RaisU  93A323  25 m  55.60  57.60   
16  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  57.80  57.80   
17  Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  50 m  57.82  57.82   
18  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  50 m  58.27  58.27   
19  Heinikangas Andres  1995  ÅSK  95A983  50 m  58.31  58.31   
20  Kylmänen Miikka  1998  AUi  98A055  50 m  58.56  58.56   
21  Heino Akseli  1999  ÅSK  99A110  25 m  56.68  58.68   
22  Pakarinen Alari  1998  HSS  98A651  25 m  56.85  58.85   
23  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  25 m  56.88  58.88   
24  Aho Jonni  1999  Gladius  99A002  25 m  56.95  58.95   
25  Karppinen Sakari  1998  RaisU  98A838  50 m  58.97  58.97   
26  Aaltonen Joni  1999  ÅSK  99A380  50 m  59.32  59.32   
27  Tähtivuori Aaro  1998  HSS  98A584  50 m  59.54  59.54   
28  Heino Samuli  1992  ÅSK  92A327  25 m  57.74  59.74   
29  Saariketo Tomas  1996  PoPy  96A392  25 m  57.78  59.78   
30  Schwarte Jari  1990  Cetus  90A017  25 m  57.89  59.89   
31  Kaipainen Sami  1998  SalU  98A445  50 m  1:00.05  1:00.05   
32  Aavasalo Eeli  1996  RaisU  96A652  25 m  58.32  1:00.32   
33  Kallio Samu  1998  RaisU  98A702  25 m  58.56  1:00.56   
34  Laiho Samuel  1995  RaisU  95A720  50 m  1:01.19  1:01.19   
35  Tiainen Tuomas  1996  RiUS  96A221  25 m  59.21  1:01.21   
36  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  50 m  1:01.78  1:01.78   
37  Pinomäki Jerri  1998  RaisU  98A257  25 m  1:00.17  1:02.17   
38  Räikkönen Niki  1997  AUi  97A026  25 m  1:00.27  1:02.27   
39  Vänskä Mika  1998  HTU  98A047  25 m  1:00.93  1:02.93   
40  Kuusisto Jaakko  2000  ÅSK  00A638  25 m  1:01.07  1:03.07   
41  Laiho Nemo  1998  RaisU  98A347  25 m  1:01.60  1:03.60   
42  Herlevi Tuomas  1999  HSS  99A409  25 m  1:02.24  1:04.24   
43  Honni Roberto  1998  HTU  98A016  25 m  1:02.76  1:04.76   
44  Törmä Lauri  2000  PTU  00A153  25 m  1:03.47  1:05.47   
45  Lajas Roope  1998  RiUS  98B294  25 m  1:03.74  1:05.74   
46  Grönroos Lassi  2000  SalU  00A219  50 m  1:05.92  1:05.92   
47  Visulainen Arthur  1998  HTU  98A198  25 m  1:04.08  1:06.08   
48  Jernvall Juha  2000  KoVe-Ve  00A085  25 m  1:04.96  1:06.96   
49  Saraneva Tuomas  2000  RiUS  00A326  50 m  1:07.17  1:07.17   
50  Vänskä Jere  1996  HTU  96A021  25 m  1:05.84  1:07.84   
51  Rislakki Ensio  2000  AUi  00A719  25 m  1:06.37  1:08.37   
52  Sula Jani-Markus  1999  ÅSK  99A052  25 m  1:06.48  1:08.48   
53  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  1:08.69  1:08.69   
54  Kiviranta Aare  2000  ÅSK  00A757  25 m  1:07.49  1:09.49   
55  Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  1:07.60  1:09.60   
56  Päike Janek Erik  2000  HSS  00B084  50 m  1:10.30  1:10.30   
57  Wikstedt Valtteri  1999  AUi  99A948  25 m  1:08.46  1:10.46   
58  Seppä Otto  1999  RiUS  99A506  25 m  1:09.26  1:11.26   
59  Seppä Konsta  2001  RiUS  01A294  25 m  1:09.47  1:11.47   
60  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  25 m  1:09.58  1:11.58   
61  Karvo Kaius  2000  HSS  00A066  50 m  1:11.59  1:11.59   
62  Hanski Emil  1999  ÅSK  99A145  25 m  1:10.02  1:12.02   
63  Korpinen Lauri  1998  ÅSK  98A339  25 m  1:10.14  1:12.14   
64  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  25 m  1:10.81  1:12.81   
65  Konttinen Niklas  2001  ÅSK  01A292  25 m  1:11.28  1:13.28   
66  Kaarto Onni  2000  SalU  00A371  25 m  1:11.47  1:13.47   
67  Hynynen Oskari  2001  SalU  01A113  25 m  1:11.75  1:13.75   
68  Hammarberg Otso  1999  ÅSK  99B322  25 m  1:13.13  1:15.13   
69  Werdi Jesper  2001  ÅSK  01A888  25 m  1:13.51  1:15.51   
70  Backman Rasmus  2000  HSS  00A466  25 m  1:13.67  1:15.67   
71  Särkkä Ville  2000  RiUS  00A611  25 m  1:14.78  1:16.78   
72  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  25 m  1:16.16  1:18.16   
73  Arkkila Mika  2000  AUi  00B015  25 m  1:16.64  1:18.64   
74  Leinonen Viktor  2001  ÅSK  01A341  25 m  1:16.68  1:18.68   
75  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  1:17.23  1:19.23   
76  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  25 m  1:17.29  1:19.29   
77  Lajas Herkko  2001  RiUS  01B001  25 m  1:17.78  1:19.78   
78  Helvola Jussi  2000  HSS  00A338  25 m  1:17.99  1:19.99   
79  Kaipainen Ville  2000  SalU  00A494  25 m  1:19.21  1:21.21   
80  Rastas Joe  2001  SalU  01A970  25 m  1:23.86  1:25.86   
81  Rouhiainen Leevi  2002  AUi  02A742  25 m  1:27.27  1:29.27   
82  Voiko Oskar  2002  ÅSK  02A964  25 m  1:31.43  1:33.43   
83  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m  1:32.16  1:34.16   
84  Lehto Akseli  2001  SalU  01A991  25 m  1:32.30  1:34.30   
85  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  1:33.45  1:35.45   
86  Kinnunen Santeri  2002  UiKaa  02A784  25 m  1:36.62  1:38.62   
87  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  25 m  1:49.43  1:51.43   
88  Lindroos Otto  2001  AUi  01B175  25 m  1:52.07  1:54.07   
89  Satamo Veeti  2003  AUi  03A594  25 m  1:59.11  2:01.11   
90  Nordquist Niklas  2005  AUi  05A068  25 m       
91  Kaljunen Aleksi  2003  AUi  03A536  25 m       
92  Kunttila Tatu  2003  AUi  03A443  25 m       
93  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  25 m       
94  Nurminen Kaarlo  2002  AUi  02B052  25 m       
95  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  25 m       
96  Mikkonen Eetu  2003  AUi  03A194  25 m       
97  Latikka Antti  1990  Cetus  90A007  25 m       
98  Alanen Oskari  1990  AUi  90A226  25 m       
99  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner