2018-12-13   09:35:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

10_S
Laji 10, Miehet 400 m vu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Juopperi Sami  1992  Cetus  92A211  50 m  3:59.21  3:59.21   
Lehtonen Roope  1996  RaisU  96A083  50 m  4:07.93  4:07.93   
Väre Hannes  1997  RiUS  97A159  50 m  4:19.38  4:19.38   
Grönblom Juho  1998  RaisU  98A357  25 m  4:14.70  4:22.70   
Salminen Casper  1998  RaisU  98A111  25 m  4:15.38  4:23.38   
Stolt Eero  1990  Cetus  90A100  50 m  4:24.49  4:24.49   
Soini Oskari  1997  RaisU  97A249  25 m  4:18.10  4:26.10   
Pinomäki Jerri  1998  RaisU  98A257  25 m  4:20.53  4:28.53   
Rintala Waltteri  1998  RaisU  98A699  25 m  4:21.17  4:29.17   
10  Lindberg Peik  1999  ÅSK  99A134  25 m  4:25.78  4:33.78   
11  Laiho Nemo  1998  RaisU  98A347  25 m  4:27.70  4:35.70   
12  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  25 m  4:31.35  4:39.35   
13  Kallio Samu  1998  RaisU  98A702  25 m  4:32.14  4:40.14   
14  Luukko Heikki  1988  ÅSK  88A052  50 m  4:40.41  4:40.41   
15  Aho Jonni  1999  Gladius  99A002  25 m  4:33.38  4:41.38   
16  Tähtivuori Aaro  1998  HSS  98A584  25 m  4:34.08  4:42.08   
17  Pakarinen Alari  1998  HSS  98A651  25 m  4:45.00  4:53.00   
18  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  25 m  4:56.21  5:04.21   
19  Jernvall Juha  2000  KoVe-Ve  00A085  25 m  4:57.27  5:05.27   
20  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  4:59.05  5:07.05   
21  Kallio Eetu  1994  ÅSK  94B331  25 m  5:01.71  5:09.71   
22  Seppä Konsta  2001  RiUS  01A294  25 m  5:12.01  5:20.01   
23  Rislakki Ensio  2000  AUi  00A719  25 m  5:12.06  5:20.06   
24  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  5:13.12  5:21.12   
25  Seppä Otto  1999  RiUS  99A506  25 m  5:14.14  5:22.14   
26  Saraneva Tuomas  2000  RiUS  00A326  25 m  5:21.90  5:29.90   
27  Kallio Mika  1996  ÅSK  96B230  50 m  5:32.46  5:32.46   
28  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  5:29.46  5:37.46   
29  Länsirinne Pessi  2000  KoVe-Ve  00A784  25 m  5:34.67  5:42.67   
30  Konttinen Niklas  2001  ÅSK  01A292  25 m  5:37.98  5:45.98   
31  Iivanainen Atso  2000  HSS  00A696  50 m  5:46.20  5:46.20   
32  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  5:51.98  5:51.98   
33  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  25 m  5:52.51  6:00.51   
34  Leinonen Viktor  2001  ÅSK  01A341  25 m  5:55.24  6:03.24   
35  Wikstedt Valtteri  1999  AUi  99A948  25 m  5:55.90  6:03.90   
36  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  6:06.94  6:14.94   
37  Werdi Jesper  2001  ÅSK  01A888  25 m  6:13.37  6:21.37   
38  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  6:35.72  6:35.72   
39  Isoniemi Nuutti  2001  ÅSK  01A220  25 m  6:45.88  6:53.88   
40  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  6:46.12  6:54.12   
41  Häyrinen Jussi  2002  ÅSK  02A680  50 m  7:42.72  7:42.72   
42  Pilpola Lauri  1993  ÅSK  93A193  25 m       
43  Jaspi Heikki  2003  AUi  03A456  25 m       
44  Karppinen Sakari  1998  RaisU  98A838  25 m       
45  Satamo Veeti  2003  AUi  03A594  25 m       
46  Kantonen Tatu  1984  RaisU  84A006  25 m       
47  Airaksinen Ossi  1996  AUi  96A295  25 m       
48  Lajas Roope  1998  RiUS  98B294  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner