2019-05-23   11:13:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

1_S
Laji 1, Naiset, T-15 100 m vu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Kurki Laura  1994  HSS  94A839  25 m  55.33  57.33   
Kotonen Anna  1997  HSS  97A239  50 m  58.97  58.97   
Eloranta Emilia  1997  Cetus  97A312  50 m  1:00.50  1:00.50   
Oesch Laura  1997  HSS  97A649  25 m  58.82  1:00.82   
Reini Iida  2000  AUi  00A567  50 m  1:01.10  1:01.10   
Kilpeläinen Viola  1998  HSS  98A386  25 m  59.12  1:01.12   
Pihkamäki Katariina  1998  RiUS  98A155  50 m  1:01.69  1:01.69   
Juppo Mona  1996  Cetus  96A571  50 m  1:02.32  1:02.32   
Halonen Aleksia  1996  Cetus  96A880  50 m  1:02.39  1:02.39   
10  Suoranta Merina  1999  ÅSK  99A281  25 m  1:00.50  1:02.50   
11  Lammi Vera  1998  HSS  98A800  50 m  1:02.53  1:02.53   
12  Tollander Yvonne  1997  Cetus  97A006  50 m  1:02.57  1:02.57   
13  Suomio Emma  1998  AUi  98B095  25 m  1:00.69  1:02.69   
14  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  50 m  1:03.52  1:03.52   
15  Korhonen Niina  1996  Cetus  96A139  50 m  1:04.71  1:04.71   
16  Oura Vilma  2001  HSS  01A310  25 m  1:02.92  1:04.92   
17  Mehtonen Ronja  1999  SalU  99A136  25 m  1:03.11  1:05.11   
18  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  1:03.56  1:05.56   
19  Ruuskanen Irene  1999  RaisU  99A273  50 m  1:05.86  1:05.86   
20  Ockenström Aleksandra  1998  SalU  98A985  25 m  1:03.86  1:05.86   
21  Ruhala Lotta  1997  RiUS  97A633  50 m  1:06.29  1:06.29   
22  Merenluoto Kristiina  2000  AUi  00A122  50 m  1:06.95  1:06.95   
23  Rekola Roosa  2000  ÅSK  00A170  25 m  1:04.96  1:06.96   
24  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  25 m  1:05.49  1:07.49   
25  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  25 m  1:05.79  1:07.79   
26  Toikka Kiia  2001  KoVe-Ve  01A481  50 m  1:08.04  1:08.04   
27  Vartiainen Alexandra  2001  HSS  01A437  25 m  1:06.13  1:08.13   
28  Kaukinen Vilja  2000  RaisU  00A303  25 m  1:06.36  1:08.36   
29  Metsämäki Ida  1998  SalU  98A672  25 m  1:06.59  1:08.59   
30  Harjamäki Unna  1998  ÅSK  98A286  25 m  1:06.61  1:08.61   
31  Känkänen Henni  1999  PUS  99A041  50 m  1:09.06  1:09.06   
32  Lehtonen Saara  2000  HSS  00A068  50 m  1:09.07  1:09.07   
33  James Gemma  2000  HSS  00A422  25 m  1:07.22  1:09.22   
34  Hirvonen Helene  2001  HSS  01A179  25 m  1:07.52  1:09.52   
35  Kajander Marika  1997  KoVe-Ve  97A701  25 m  1:07.71  1:09.71   
36  Killström Marianne  1998  SalU  98B076  25 m  1:07.85  1:09.85   
37  Peräjoki Pia  2000  HSS  00A339  25 m  1:08.00  1:10.00   
38  Luukka Anna  2000  HSS  00A316  25 m  1:08.22  1:10.22   
39  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  1:10.95  1:10.95   
40  Räike Aino  1999  SalU  99A561  25 m  1:09.15  1:11.15   
41  Lehtonen Suvi  1999  SalU  99A625  50 m  1:11.24  1:11.24   
42  Koiranen Emma  2001  HSS  01A054  25 m  1:09.54  1:11.54   
43  Lauronen Meri  2002  KoVe-Ve  02A133  50 m  1:11.76  1:11.76   
44  Pärnänen Emilie  2002  SCRaseborg  02A541  25 m  1:09.83  1:11.83   
45  Edelman Charlotta  2001  AUi  01A845  50 m  1:11.89  1:11.89   
46  Helenius Tessa  2000  AUi  00A772  25 m  1:10.24  1:12.24   
47  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  25 m  1:10.32  1:12.32   
48  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  25 m  1:10.43  1:12.43   
49  Vallenius Iida  1999  ÅSK  99A655  25 m  1:10.56  1:12.56   
50  Laukkanen Jenni  1999  SalU  99A785  50 m  1:12.80  1:12.80   
51  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  25 m  1:11.76  1:13.76   
52  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  1:14.06  1:14.06   
53  Rosnell Jasmin  2000  ÅSK  00A594  25 m  1:12.18  1:14.18   
54  Ruhala Viivi  2001  RiUS  01A339  25 m  1:12.56  1:14.56   
55  Heino Ella  2001  SalU  01A397  50 m  1:14.88  1:14.88   
56  Järvinen Ella  2001  SalU  01A701  25 m  1:13.09  1:15.09   
57  Lindfors Anni  1998  RaisU  98B070  25 m  1:13.33  1:15.33   
58  Simola Enna  1999  AUi  99A059  25 m  1:14.92  1:16.92   
59  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  1:15.01  1:17.01   
60  Mielikäinen Maisa  2002  SalU  02A356  25 m  1:15.12  1:17.12   
61  Kasvinen Katariina  1998  RaisU  98B149  25 m  1:15.66  1:17.66   
62  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  25 m  1:15.88  1:17.88   
63  Lilja Liisa  1992  RaisU  92A137  50 m  1:18.27  1:18.27   
64  Vallenius Ronja  2001  ÅSK  01A787  25 m  1:16.42  1:18.42   
65  Ollila Valeria  2000  ÅSK  00B188  25 m  1:17.38  1:19.38   
66  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  25 m  1:17.86  1:19.86   
67  Hyvärinen Mette  2002  UiKaa  02A481  25 m  1:18.08  1:20.08   
68  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m  1:18.15  1:20.15   
69  Arenius Alexandra  2002  AUi  02A750  25 m  1:18.17  1:20.17   
70  Hiltunen Riia  2002  RiUS  02A251  25 m  1:18.20  1:20.20   
71  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  25 m  1:19.56  1:21.56   
72  Meurman Maja  2001  ÅSK  01A792  25 m  1:19.84  1:21.84   
73  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  25 m  1:20.31  1:22.31   
74  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  25 m  1:20.38  1:22.38   
75  Sampinen Sonja  1999  SalU  99A784  25 m  1:20.39  1:22.39   
76  Mantila Elena  2001  ÅSK  01A800  25 m  1:20.84  1:22.84   
77  Hämeenaho Mette  2002  AUi  02A488  25 m  1:21.67  1:23.67   
78  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  25 m  1:22.24  1:24.24   
79  Saario Matilda  2003  UiKaa  03A209  25 m  1:22.73  1:24.73   
80  Leino Inka  2001  UiKaa  01A859  25 m  1:23.13  1:25.13   
81  Mankinen Amanda  2001  AUi  01B043  25 m  1:23.53  1:25.53   
82  Aaltonen Lotta  2002  RiUS  02A085  25 m  1:23.60  1:25.60   
83  Kuusivaara Oona  2002  ÅSK  02A427  25 m  1:23.75  1:25.75   
84  Saarikko Oona  2001  SalU  01A706  25 m  1:24.16  1:26.16   
85  Salokannel Ada  2002  SalU  02A444  25 m  1:24.42  1:26.42   
86  Luotonen Taru  1977  RaisU  77A006  50 m  1:27.05  1:27.05   
87  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m  1:25.72  1:27.72   
88  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  25 m  1:26.58  1:28.58   
89  Yli-Jama Iiris  2003  SalU  03A354  25 m  1:28.01  1:30.01   
90  Heinonen Suvi-maaria  2002  SalU  02A441  25 m  1:28.02  1:30.02   
91  Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  25 m  1:28.98  1:30.98   
92  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  25 m  1:29.66  1:31.66   
93  Ahonen Enni Ilona  2003  AUi  03A517  25 m  1:30.71  1:32.71   
94  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  25 m  1:30.96  1:32.96   
95  Rislakki Maija  2002  AUi  02A897  25 m  1:36.17  1:38.17   
96  Juslén Nea  2002  ÅSK  02A891  25 m  1:37.31  1:39.31   
97  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  1:37.91  1:39.91   
98  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  25 m  1:40.53  1:42.53   
99  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  25 m  1:41.29  1:43.29   
100  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  1:43.45  1:45.45   
101  Kavka Selina  2003  ÅSK  03A647  25 m  1:45.85  1:47.85   
102  Arvilommi Ilona  2003  ÅSK  03A595  25 m  1:47.02  1:49.02   
103  Lutfi Aida  1996  ÅSK  96B253  25 m  1:47.57  1:49.57   
104  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  25 m  1:48.55  1:50.55   
105  Zhou Xiaohan  2004  AUi  04A249  25 m  1:50.53  1:52.53   
106  Harjanne Pauliina  1989  RaisU  89A515  25 m  1:51.03  1:53.03   
107  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m  2:00.24  2:02.24   
108  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m       
109  Kuuva Iida  2001  AUi  01B240  25 m       
110  Müürsepp Laura Helena  2004  AUi  04A385  25 m       
111  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner