2018-12-12   13:31:29
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 6
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXVIII Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:08   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 maaliskuu 2014         
 
 
 
Laji 6, Mast, Er, M, P-16 50 m vu  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Tero Nordström  1968  68A074  AUi    25m     
Tom Nylund  1959  59A056  RaUS    25m     
               
Miika Nordblad  1991  91A181  ÅSK    25m     
Timo Airaksinen  1966  66A073  AUi    25m     
Rene Rokka  1992  92A690  ÅSK    25m     
Peetu Malmi  2002  02B056  RaisU    25m     
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Kasper Pohjankukka  2001  01B245  RaisU    25m     
Einari Palmu  2004  04A395  AUi    25m  49.49  50.49 
Mika Pienanen  1977  77A005  RaisU  Erit  25m  43.37  44.37 
Riku Savola  1978  78A011  RaisU  Erit  25m  40.36  41.36 
Heikki Jaspi  2003  03A456  AUi    25m  41.51  42.51 
Tuomas Toppinen  2005  05A167  AUi    25m  46.36  47.36 
Axel Leppähaara  2004  04A425  AUi    25m  53.93  54.93 
               

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Mika Korva  1971  71A050  AUi    25m  40.03  41.03 
Ilkka Niskanen  1962  62A052  UKK    25m  36.90  36.90 
Vesa Laakso  1968  68A026  AUi    25m  33.60  34.60 
Pentti Korhonen  1966  66A084  UKK    50m  33.87  33.87 
Lauri Toikka  1984  84A120  AUi    25m  34.54  34.54 
Tatu Kantonen  1984  84A006  RaisU  Erit  50m  36.16  36.16 
Leevi Rouhiainen  2002  02A742  AUi    25m  39.27  40.27 
Jimi Miromaa  1996  96B231  ÅSK  Erit  25m  40.04  41.04 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Taito Nurmi  1961  61A012  AUi    25m  32.63  32.63 
Petri Koli  1986  86A002  AUi  Erit  25m  32.15  32.15 
Valtteri Wikstedt  1999  99A948  AUi    25m  31.84  31.84 
Olli Herrala  1995  95A222  RaisU    25m  30.02  31.02 
Lauri Törnström  2002  02B007  RaisU    25m  3:01.55  31.15 
Ensio Rislakki  2000  00A719  AUi    25m  30.93  31.93 
Kaius Karvo  2000  00A066  HSS    25m  31.38  32.38 
Timo Kaltio  1965  65A012  AUi    25m  32.23  33.23 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikko Kivenne  1996  96A515  HTU    25m  29.28  30.28 
Jere Vänskä  1996  96A021  HTU    25m  28.57  29.67 
Johannes Nokkala  1986  86A099  ÅSK    50m  29.42  29.42 
Eetu Kallio  1994  94B331  ÅSK  Erit  50m  29.11  29.11 
Roope Lajas  1998  98B294  RiUS    25m  28.39  29.39 
Antti Wihanto  1962  62A029  AUi    50m  29.51  29.51 
Oskari Ojavuo  1998  98A391  HTU    25m  29.04  30.04 
Marko Sartela  1993  93A769  PoPy    25m  29.28  30.41 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Mika Vänskä  1998  98A047  HTU    25m  27.71  28.71 
Samuel Laiho  1995  95A720  RaisU    50m  28.15  28.15 
Santeri Siiranen  1998  98A845  NoPy    25m  27.02  28.02 
Andres Heinikangas  1995  95A983  ÅSK    50m  27.40  27.40 
Ossi Airaksinen  1996  96A295  AUi    50m  27.54  27.54 
Niki Räikkönen  1997  97A026  AUi    25m  28.03  28.03 
Oskari Alanen  1990  90A226  AUi    25m  27.54  28.54 
Roberto Honni  1998  98A016  HTU    50m  28.97  28.97 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Mikael Karuveha  1999  99B021  TaTU    25m  26.23  27.23 
Miika Tiainen  1994  94A991  ÅSK    50m  27.08  27.08 
Väinö Kilpeläinen  1999  99A050  TaTU    50m  26.71  26.71 
Akseli Heino  1999  99A110  ÅSK    50m  26.40  26.40 
Simo Laiho  1993  93A323  RaisU    25m  25.52  26.52 
Wilhelm Suominen  1999  99A027  ÅSK    50m  27.02  27.02 
Peik Lindberg  1999  99A134  ÅSK    50m  27.16  27.16 
Ollimatti Salovaara  1994  94A749  RaisU    50m  27.36  27.36 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Janne Rissanen  1997  97A617  RaisU    25m  25.17  26.17 
Tuomas Tiainen  1996  96A221  RiUS    50m  25.97  25.97 
Johannes Lindroos  1996  96A797  SomE    25m  24.62  25.62 
Kevin Kroon  1997  97B203  HTU    50m  25.30  25.30 
Lauri Pilpola  1993  93A193  ÅSK    25m  24.53  25.53 
Anton Lindström  1995  95A431  RaisU    50m  25.67  25.67 
Jan Rif  1998  98A868  TaTU    50m  26.10  26.10 
Henri Nurminen  1997  97A412  EuraST    50m  26.23  26.23 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Gustav Carlsson  1993  93A175  RaisU    50m  25.08  25.08 
Toni Knuutila  1993  93A712  EuraST    50m  25.01  25.01 
Riku Pöytäkivi  1993  93A973  Cetus    50m  24.43  24.43 
Ossi Oksa  1988  88A200  AUi    50m  24.21  24.21 
Nikita Saunonen  1997  97A225  AUi    50m  24.33  24.33 
Mika Sola  1991  91A143  RaisU    50m  24.93  24.93 
Lassi Ohtonen  1992  92A348  Cetus    50m  25.03  25.03 
Emil Kaidesoja  1995  95A581  Cetus    50m  25.11  25.11 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner