2018-07-19   11:14:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 4
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXVIII Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:08   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 maaliskuu 2014         
 
 
 
Laji 4, Miehet 50 m pu  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Veeti Satamo  2003  03A594  AUi    25m     
Aleksi Kaljunen  2003  03A536  AUi    25m     
Miika Nordblad  1991  91A181  ÅSK    25m     
Ajjuub Ezzat  2005  05A108  AUi    25m     
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Marko Sartela  1993  93A769  PoPy    25m     
Riku Savola  1978  78A011  RaisU  Erit  25m     
Heikki Jaspi  2003  03A456  AUi    25m  55.27  56.27 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    25m  49.11  50.11 
               
Tatu Kunttila  2003  03A443  AUi    25m  56.01  57.01 
Eetu Mikkonen  2003  03A194  AUi    25m     
Mika Pienanen  1977  77A005  RaisU  Erit  25m     

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Joe Rastas  2001  01A970  SalU    25m  47.82  48.82 
Roni Koskinen  2003  03A450  AUi    25m  45.71  46.71 
               
Mikael Virtanen  2002  02A066  RiUS    25m  42.68  43.68 
Mika Arkkila  2000  00B015  AUi    25m  42.87  43.87 
Jussi Häyrinen  2002  02A680  ÅSK    25m  45.16  46.16 
Mikael Hirsiniemi  2004  04A196  AUi    25m  46.23  47.23 
Nuutti Isoniemi  2001  01A220  ÅSK    25m  48.84  49.84 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    25m  40.95  41.95 
Atso Iivanainen  2000  00A696  HSS    25m  37.20  38.20 
               
Otso Helstelä  2000  00A052  RiUS    25m  36.26  37.26 
Janek Erik Päike  2000  00B084  HSS    50m  37.75  37.75 
Tatu Kantonen  1984  84A006  RaisU  Erit  50m  38.04  38.04 
Mikko Kuosmanen  2000  00A584  RiUS    25m  37.51  38.51 
Jussi Arvas  1999  99A397  ÅSK    25m  42.35  43.35 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Petri Koli  1986  86A002  AUi  Erit  50m  36.00  36.00 
               
Mikko Kivenne  1996  96A515  HTU    25m  32.54  33.54 
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    25m  32.02  33.02 
               
Ali Tahmasabi  1998  98A498  SalU    25m  32.75  33.75 
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    50m  34.23  34.23 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    25m  35.49  36.49 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Jesse Koskinen  1999  99A889  RiUS    25m  31.45  32.45 
Santeri Kaasinen  1999  99A119  TaTU    25m  31.06  32.06 
Andres Heinikangas  1995  95A983  ÅSK    25m  30.56  31.56 
Johannes Nokkala  1986  86A099  ÅSK    25m  29.69  30.69 
Sami Kaipainen  1998  98A445  SalU    25m  30.26  31.26 
Aku Luukko  1997  97A196  ÅSK    25m  30.59  31.59 
Mikael Karuveha  1999  99B021  TaTU    25m  31.29  32.29 
Pessi Länsirinne  2000  00A784  KoVe-Ve    50m  32.81  32.81 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Santeri Siiranen  1998  98A845  NoPy    25m  29.05  30.05 
Joni Aaltonen  1999  99A380  ÅSK    50m  29.92  29.92 
Eero Stolt  1990  90A100  Cetus    50m  29.77  29.77 
Emil Kaidesoja  1995  95A581  Cetus    25m  27.69  28.69 
Rene Rokka  1992  92A690  ÅSK    25m  28.16  29.16 
Rasmus Kujala  1999  99A190  RiUS    25m  28.85  29.85 
Vilho Mäenpää  1998  98A525  AUi    50m  29.98  29.98 
Ossi Airaksinen  1996  96A295  AUi    25m  29.08  30.08 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Matti Mattsson  1993  93A067  PUS    50m  28.34  28.34 
Hannes Väre  1997  97A159  RiUS    25m  27.07  28.07 
Peik Lindberg  1999  99A134  ÅSK    50m  27.82  27.82 
Santeri Horst  1997  97A285  AUi    50m  27.68  27.68 
Joni Lairola  1992  92A232  AUi    50m  27.69  27.69 
Tatu Mäkiaho  1995  95A430  RaisU    25m  26.98  27.98 
Tomas Saariketo  1996  96A392  PoPy    50m  28.32  28.32 
Kevin Kroon  1997  97B203  HTU    50m  28.61  28.61 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Tommi Wallenius  1994  94A469  ÅSK    50m  27.39  27.39 
Sami Juopperi  1992  92A211  Cetus    50m  26.44  26.44 
Ossi Oksa  1988  88A200  AUi    50m  25.07  25.07 
Riku Pöytäkivi  1993  93A973  Cetus    50m  24.25  24.25 
Mika Sola  1991  91A143  RaisU    50m  25.00  25.00 
Tuomas Pokkinen  1995  95A815  Cetus    50m  25.36  25.36 
Mikael Laakso  1997  97A008  RiUS    50m  26.92  26.92 
Lauri Pilpola  1993  93A193  ÅSK    25m  26.55  27.55 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner