2018-08-20   11:00:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 2
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXVIII Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:08   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 maaliskuu 2014         
 
 
 
Laji 2, Miehet, P-16 100 m vu  Loppukilpailut (13) 
Erä 1 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Einari Palmu  2004  04A395  AUi    25m     
Niklas Nordquist  2005  05A068  AUi    25m     
Tuomas Toppinen  2005  05A167  AUi    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Aleksi Kaljunen  2003  03A536  AUi    25m     
Kaarlo Nurminen  2002  02B052  AUi    25m     
Antti Latikka  1990  90A007  Cetus    25m     
Veeti Satamo  2003  03A594  AUi    25m  1:59.11  2:01.11 
Axel Leppähaara  2004  04A425  AUi    25m     
Eetu Mikkonen  2003  03A194  AUi    25m     
Oskari Alanen  1990  90A226  AUi    25m     
               

 
Erä 3 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    25m  1:49.43  1:51.43 
Eemil Kankare  2003  03A474  AUi    25m  1:33.45  1:35.45 
Niko Viitala  2003  03A518  AUi    25m  1:32.16  1:34.16 
Leevi Rouhiainen  2002  02A742  AUi    25m  1:27.27  1:29.27 
Oskar Voiko  2002  02A964  ÅSK    25m  1:31.43  1:33.43 
Akseli Lehto  2001  01A991  SalU    25m  1:32.30  1:34.30 
Santeri Kinnunen  2002  02A784  UiKaa    25m  1:36.62  1:38.62 
Otto Lindroos  2001  01B175  AUi    25m  1:52.07  1:54.07 

 
Erä 4 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Ville Kaipainen  2000  00A494  SalU    25m  1:19.21  1:21.21 
Herkko Lajas  2001  01B001  RiUS    25m  1:17.78  1:19.78 
Leevi Korpinen  2001  01A491  ÅSK    25m  1:17.23  1:19.23 
Mika Arkkila  2000  00B015  AUi    25m  1:16.64  1:18.64 
Viktor Leinonen  2001  01A341  ÅSK    25m  1:16.68  1:18.68 
Elias Saarinen  2002  02A084  RiUS    25m  1:17.29  1:19.29 
Jussi Helvola  2000  00A338  HSS    25m  1:17.99  1:19.99 
Joe Rastas  2001  01A970  SalU    25m  1:23.86  1:25.86 

 
Erä 5 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Jesper Werdi  2001  01A888  ÅSK    25m  1:13.51  1:15.51 
Oskari Hynynen  2001  01A113  SalU    25m  1:11.75  1:13.75 
Niklas Konttinen  2001  01A292  ÅSK    25m  1:11.28  1:13.28 
Onni Kaarto  2000  00A371  SalU    25m  1:11.47  1:13.47 
Otso Hammarberg  1999  99B322  ÅSK    25m  1:13.13  1:15.13 
Rasmus Backman  2000  00A466  HSS    25m  1:13.67  1:15.67 
Janne Juven  2001  01A319  ÅSK    25m  1:16.16  1:18.16 

 
Erä 6 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Korpinen  1998  98A339  ÅSK    25m  1:10.14  1:12.14 
Kaius Karvo  2000  00A066  HSS    50m  1:11.59  1:11.59 
Konsta Seppä  2001  01A294  RiUS    25m  1:09.47  1:11.47 
Valtteri Wikstedt  1999  99A948  AUi    25m  1:08.46  1:10.46 
Otto Seppä  1999  99A506  RiUS    25m  1:09.26  1:11.26 
Oskari Herpola  2001  01A315  ÅSK    25m  1:09.58  1:11.58 
Emil Hanski  1999  99A145  ÅSK    25m  1:10.02  1:12.02 
Lauri Elomaa  2000  00A761  ÅSK    25m  1:10.81  1:12.81 

 
Erä 7 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Jere Nevalainen  2001  01A976  AUi    25m  1:07.60  1:09.60 
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    50m  1:08.69  1:08.69 
Ensio Rislakki  2000  00A719  AUi    25m  1:06.37  1:08.37 
Tuomas Saraneva  2000  00A326  RiUS    50m  1:07.17  1:07.17 
Jere Vänskä  1996  96A021  HTU    25m  1:05.84  1:07.84 
Jani-Markus Sula  1999  99A052  ÅSK    25m  1:06.48  1:08.48 
Aare Kiviranta  2000  00A757  ÅSK    25m  1:07.49  1:09.49 
Janek Erik Päike  2000  00B084  HSS    50m  1:10.30  1:10.30 

 
Erä 8 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Arthur Visulainen  1998  98A198  HTU    25m  1:04.08  1:06.08 
Roope Lajas  1998  98B294  RiUS    25m  1:03.74  1:05.74 
Roberto Honni  1998  98A016  HTU    25m  1:02.76  1:04.76 
Nemo Laiho  1998  98A347  RaisU    25m  1:01.60  1:03.60 
               
               
Lassi Grönroos  2000  00A219  SalU    50m  1:05.92  1:05.92 
Juha Jernvall  2000  00A085  KoVe-Ve    25m  1:04.96  1:06.96 

 
Erä 9 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Mika Vänskä  1998  98A047  HTU    25m  1:00.93  1:02.93 
Jerri Pinomäki  1998  98A257  RaisU    25m  1:00.17  1:02.17 
Tuomas Tiainen  1996  96A221  RiUS    25m  59.21  1:01.21 
Samu Kallio  1998  98A702  RaisU    25m  58.56  1:00.56 
Samuel Laiho  1995  95A720  RaisU    50m  1:01.19  1:01.19 
Elias Kuusisto  1999  99A373  AUi    50m  1:01.78  1:01.78 
Niki Räikkönen  1997  97A026  AUi    25m  1:00.27  1:02.27 
Jaakko Kuusisto  2000  00A638  ÅSK    25m  1:01.07  1:03.07 

 
Erä 10 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Sami Kaipainen  1998  98A445  SalU    50m  1:00.05  1:00.05 
Tomas Saariketo  1996  96A392  PoPy    25m  57.78  59.78 
Aaro Tähtivuori  1998  98A584  HSS    50m  59.54  59.54 
Sakari Karppinen  1998  98A838  RaisU    50m  58.97  58.97 
Joni Aaltonen  1999  99A380  ÅSK    50m  59.32  59.32 
Samuli Heino  1992  92A327  ÅSK    25m  57.74  59.74 
               
Eeli Aavasalo  1996  96A652  RaisU    25m  58.32  1:00.32 

 
Erä 11 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Väinö Kilpeläinen  1999  99A050  TaTU    25m  56.88  58.88 
Akseli Heino  1999  99A110  ÅSK    25m  56.68  58.68 
Andres Heinikangas  1995  95A983  ÅSK    50m  58.31  58.31 
Wilhelm Suominen  1999  99A027  ÅSK    50m  57.82  57.82 
Mikael Karuveha  1999  99B021  TaTU    50m  58.27  58.27 
Miikka Kylmänen  1998  98A055  AUi    50m  58.56  58.56 
Alari Pakarinen  1998  98A651  HSS    25m  56.85  58.85 
Jonni Aho  1999  99A002  Gladius    25m  56.95  58.95 

 
Erä 12 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Simo Laiho  1993  93A323  RaisU    25m  55.60  57.60 
Santeri Hölttä  2000  00A236  HSS    25m  55.46  57.46 
Aaro Liitti  1996  96A581  RaisU    50m  57.10  57.10 
Jan Rif  1998  98A868  TaTU    50m  56.75  56.75 
Valtteri Eloranta  1992  92A273  Cetus    25m  54.76  56.76 
Ollimatti Salovaara  1994  94A749  RaisU    50m  57.26  57.26 
Anton Lindström  1995  95A431  RaisU    50m  57.51  57.51 
Deny Belaic  1998  98A646  TaTU    50m  57.80  57.80 

 
Erä 13 (13) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Niko Mäkelä  1998  98A679  RiUS    25m  53.79  55.79 
Gustav Carlsson  1993  93A175  RaisU    50m  54.82  54.82 
Hannes Väre  1997  97A159  RiUS    25m  52.06  54.06 
Aleksi Eskelinen  1988  88A060  Cetus    25m  50.81  52.81 
Emil Kaidesoja  1995  95A581  Cetus    50m  53.42  53.42 
Teemu Aho  1994  94A578  Cetus    50m  54.71  54.71 
Matti Mattsson  1993  93A067  PUS    50m  55.15  55.15 
Topias Kurikka  1995  95A246  Cetus    50m  55.81  55.81 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner