2018-12-11   06:01:23
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXVIII Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:08   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 maaliskuu 2014         
 
 
 
Laji 15, Naiset 200 m sku  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Enni Ilona Ahonen  2003  03A517  AUi    25m     
Henna Kuivaniemi  2000  00B032  RiUS    25m     
Veera Kallio  1997  97A208  AUi    25m     
               
Nea Kolu  1997  97A566  AUi    50m    3:48.51 
Jenna Ranki  1997  97A769  SomE    25m     
Helka Suomäki  2003  03A548  AUi    25m     
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Aino Villanen  2003  03A334  SalU    25m  3:23.02  3:28.02 
Mette Hämeenaho  2002  02A488  AUi    25m  3:22.31  3:27.31 
Ronja Vallenius  2001  01A787  ÅSK    25m  3:21.50  3:26.50 
Wilhelmina Leppähaara  2000  00A641  AUi    25m  3:15.51  3:20.51 
Olivia Koski  2002  02A391  AUi    25m  3:19.99  3:24.99 
Martta Kitinoja  2001  01A621  RiUS    25m  3:21.94  3:26.94 
Ada Salokannel  2002  02A444  SalU    25m  3:22.75  3:27.75 
Ada Saarikko  2002  02A761  SalU    25m  3:26.21  3:31.21 

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Julia Huhtala  1998  98B289  UiKaa    25m  3:11.03  3:16.03 
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    25m  3:09.31  3:14.31 
Lydia Rintanen  2002  02A539  AUi    50m  3:10.60  3:10.60 
Daniela Nummi  2000  00A754  HSS    25m  3:03.46  3:08.46 
Meri Pohjola  2001  01A364  SalU    50m  3:09.29  3:09.29 
Reetta Kuusisto  2002  02A178  ÅSK    25m  3:08.60  3:13.60 
Ella Järvinen  2001  01A701  SalU    25m  3:10.38  3:15.38 
Alida Öhberg  2002  02A627  AUi    25m  3:13.52  3:18.52 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Verna Laaksonen  2000  00A755  AUi    25m  3:02.03  3:07.03 
Elli Koivunen  2000  00A334  UiKaa    25m  3:01.20  3:06.20 
Jaana Kaljunen  2002  02A496  AUi    25m  2:58.01  3:03.01 
Iida Vallenius  1999  99A655  ÅSK    25m  2:56.98  3:01.98 
Jessica Kujanpää  2002  02A480  AUi    25m  2:57.77  3:02.77 
Anna Vira  2002  02A074  AUi    25m  2:58.96  3:03.96 
Viivi Ruhala  2001  01A339  RiUS    25m  3:01.70  3:06.70 
Alexandra Arenius  2002  02A750  AUi    25m  3:03.15  3:08.15 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Janette Setälä  2001  01A847  AUi    25m  2:55.03  3:00.03 
Heta Koivuluoma  1999  99A532  PTU    25m  2:54.07  2:59.07 
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    25m  2:53.34  2:58.34 
Enna Simola  1999  99A059  AUi    25m  2:53.42  2:58.42 
Emma Koiranen  2001  01A054  HSS    25m  2:54.45  2:59.45 
Nadine Medarhri  2000  00A744  HSS    25m  2:56.65  3:01.65 
Ella Heino  2001  01A397  SalU    25m  2:56.77  3:01.77 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Gemma James  2000  00A422  HSS    25m  2:51.71  2:56.71 
Pia Peräjoki  2000  00A339  HSS    50m  2:56.18  2:56.18 
Paula Peltola  2001  01B032  AUi    25m  2:50.35  2:55.35 
Anni Raussi  1998  98A279  KoVe-Ve    25m  2:49.76  2:54.76 
Elli-Nora Kaarto  1997  97A700  SalU    50m  2:55.17  2:55.17 
Sofia Litsilä  1999  99A591  SalU    25m  2:51.14  2:56.14 
Vuokko Suomäki  2001  01A939  AUi    25m  2:51.30  2:56.30 
Anni Halonen  1999  99A895  RiUS    25m  2:51.75  2:56.75 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Luukka  2000  00A316  HSS    25m  2:49.43  2:54.43 
Mikaela Kulmala  2001  01A110  RiUS    25m  2:49.18  2:54.18 
Emilie Pärnänen  2002  02A541  SCRaseborg    25m  2:47.36  2:52.36 
Aino Ruottu  2001  01A117  RiUS    25m  2:44.61  2:49.61 
Helene Hirvonen  2001  01A179  HSS    25m  2:45.38  2:50.38 
Saara Lehtonen  2000  00A068  HSS    50m  2:52.88  2:52.88 
Milla-Marita Anttila  2000  00A967  KoVe-Ve    25m  2:49.42  2:54.42 
Hertta Pieniniemi  1998  98A748  AUi    50m  2:54.58  2:54.58 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Yvonne Tollander  1997  97A006  Cetus    25m  2:39.60  2:44.60 
Janina Ollikainen  2000  00A030  PUS    25m  2:38.38  2:43.38 
Vilma Roman  2000  00A592  AUi    25m  2:35.38  2:40.38 
Henna Syrjälä  1999  99A280  PUS    25m  2:34.11  2:39.11 
Jade Pönni  1997  97A523  NumKis    25m  2:34.62  2:39.62 
Emmi Valdolin  1999  99A130  ÅSK    50m  2:43.20  2:43.20 
Helene Helo  1999  99A907  ÅSK    50m  2:43.52  2:43.52 
Emma Uusküla  2002  02A310  AUi    25m  2:40.06  2:45.06 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Linda-Marie Slotte  1994  94A484  ÅSK    50m  2:38.33  2:38.33 
Reetta Rantakokko  2001  01A311  AUi    25m  2:31.03  2:36.03 
Mona Juppo  1996  96A571  Cetus    50m  2:30.65  2:30.65 
Fanny Teijonsalo  1996  96A027  Cetus    50m  2:17.76  2:17.76 
Tiia Puolakka  1998  98A086  ÅSK    25m  2:24.78  2:29.78 
Jenna Lehtinen  1995  95A562  AUi    50m  2:35.50  2:35.50 
Kiia Kagan  1997  97A598  ÅSK    50m  2:37.95  2:37.95 
Miia Hurskainen  1992  92A228  ÅSK    25m  2:33.48  2:38.48 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner