2018-08-20   09:12:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 14
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXVIII Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:08   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 maaliskuu 2014         
 
 
 
Laji 14, Mast,Er, M, P-16 100 m ru  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
               
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    25m     
Tero Nordström  1968  68A074  AUi    25m     
Lauri Toikka  1984  84A120  AUi    25m     
Mika Korva  1971  71A050  AUi    25m     
Riku Savola  1978  78A011  RaisU  Erit  25m     
Vesa Laakso  1968  68A026  AUi    25m     
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Jaakko Siipola  1999  99A388  ÅSK    25m     
Rene Rokka  1992  92A690  ÅSK    25m     
Niko Viitala  2003  03A518  AUi    25m  1:58.48  2:01.48 
Nuutti Isoniemi  2001  01A220  ÅSK    25m  1:50.01  1:53.01 
Niklas Nordquist  2005  05A068  AUi    25m  1:51.82  1:54.82 
Oskar Voiko  2002  02A964  ÅSK    25m  2:00.17  2:03.17 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    25m     
Tom Nylund  1959  59A056  RaUS    25m     

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Eemil Kankare  2003  03A474  AUi    25m  1:49.04  1:52.04 
Akseli Lehto  2001  01A991  SalU    25m  1:43.29  1:46.29 
Oskari Arvo  2002  02A525  AUi    50m  1:41.60  1:41.60 
Mika Kallio  1996  96B230  ÅSK  Erit  50m  1:33.07  1:33.07 
Otso Hammarberg  1999  99B322  ÅSK    25m  1:33.40  1:36.40 
Ville Kaipainen  2000  00A494  SalU    25m  1:40.54  1:43.54 
Joe Rastas  2001  01A970  SalU    25m  1:45.81  1:48.81 
Tatu Kantonen  1984  84A006  RaisU  Erit  50m  1:52.39  1:52.39 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Petri Koli  1986  86A002  AUi  Erit  50m  1:32.60  1:32.60 
Lauri Korpinen  1998  98A339  ÅSK    25m  1:27.75  1:30.75 
Oskari Ojavuo  1998  98A391  HTU    25m  1:27.08  1:30.08 
Antti Wihanto  1962  62A029  AUi    25m  1:24.45  1:27.45 
Aare Kiviranta  2000  00A757  ÅSK    25m  1:24.91  1:27.91 
Mikko Kivenne  1996  96A515  HTU    50m  1:30.53  1:30.53 
Rasmus Backman  2000  00A466  HSS    25m  1:29.45  1:32.45 
Kaius Karvo  2000  00A066  HSS    25m  1:30.03  1:33.03 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Arthur Visulainen  1998  98A198  HTU    25m  1:21.38  1:24.38 
Joonas Hilaja  1999  99A478  PTU    25m  1:18.15  1:21.15 
Kevin Kroon  1997  97B203  HTU    25m  1:16.67  1:19.67 
Juha Jernvall  2000  00A085  KoVe-Ve    25m  1:15.56  1:18.56 
Roberto Honni  1998  98A016  HTU    25m  1:16.45  1:19.45 
Väinö Kilpeläinen  1999  99A050  TaTU    25m  1:17.03  1:20.03 
Deny Belaic  1998  98A646  TaTU    50m  1:22.95  1:22.95 
Oskari Herpola  2001  01A315  ÅSK    25m  1:22.86  1:25.86 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Santeri Kaasinen  1999  99A119  TaTU    50m  1:18.38  1:18.38 
Jonni Aho  1999  99A002  Gladius    25m  1:12.37  1:15.37 
Vilppu Penttilä  1997  97A428  RaisU    25m  1:09.74  1:12.74 
Santeri Siiranen  1998  98A845  NoPy    50m  1:08.99  1:08.99 
Mikael Karuveha  1999  99B021  TaTU    50m  1:11.59  1:11.59 
Johannes Lindroos  1996  96A797  SomE    50m  1:13.84  1:13.84 
Jan Rif  1998  98A868  TaTU    25m  1:15.20  1:18.20 
Elias Kuusisto  1999  99A373  AUi    50m  1:18.49  1:18.49 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Joni Lairola  1992  92A232  AUi    50m  1:07.94  1:07.94 
Tuomas Tiainen  1996  96A221  RiUS    50m  1:06.42  1:06.42 
Lassi Ohtonen  1992  92A348  Cetus    50m  1:04.02  1:04.02 
Matti Mattsson  1993  93A067  PUS    50m  1:01.91  1:01.91 
William Wihanto  1994  94A747  RaisU    50m  1:03.32  1:03.32 
Ossi Oksa  1988  88A200  AUi    50m  1:05.22  1:05.22 
Sami Juopperi  1992  92A211  Cetus    50m  1:06.49  1:06.49 
Mikael Laakso  1997  97A008  RiUS    25m  1:05.65  1:08.65 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner