2018-07-17   21:23:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 10
Lähtölista 
 
  Kilpailu  XXVIII Turku Super Games    Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  11:08   
  Järjestäjä  Åbo Simklubb - Uintiklubi Turku         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 maaliskuu 2014         
 
 
 
Laji 10, Miehet 400 m vu  Loppukilpailut (6) 
Erä 1 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Veeti Satamo  2003  03A594  AUi    25m     
Roope Lajas  1998  98B294  RiUS    25m     
Heikki Jaspi  2003  03A456  AUi    25m     
Jussi Häyrinen  2002  02A680  ÅSK    50m  7:42.72  7:42.72 
Ossi Airaksinen  1996  96A295  AUi    25m     
               
Lauri Pilpola  1993  93A193  ÅSK    25m     
Tatu Kantonen  1984  84A006  RaisU  Erit  25m     

 
Erä 2 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Nuutti Isoniemi  2001  01A220  ÅSK    25m  6:45.88  6:53.88 
Jesper Werdi  2001  01A888  ÅSK    25m  6:13.37  6:21.37 
Valtteri Wikstedt  1999  99A948  AUi    25m  5:55.90  6:03.90 
Janne Juven  2001  01A319  ÅSK    25m  5:52.51  6:00.51 
Viktor Leinonen  2001  01A341  ÅSK    25m  5:55.24  6:03.24 
Leevi Korpinen  2001  01A491  ÅSK    25m  6:06.94  6:14.94 
Santeri Herpola  2003  03A188  ÅSK    50m  6:35.72  6:35.72 
Samu Petteri Kallio  2002  02A516  ÅSK    25m  6:46.12  6:54.12 

 
Erä 3 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Atso Iivanainen  2000  00A696  HSS    50m  5:46.20  5:46.20 
Pessi Länsirinne  2000  00A784  KoVe-Ve    25m  5:34.67  5:42.67 
Mika Kallio  1996  96B230  ÅSK  Erit  50m  5:32.46  5:32.46 
Otto Seppä  1999  99A506  RiUS    25m  5:14.14  5:22.14 
Tuomas Saraneva  2000  00A326  RiUS    25m  5:21.90  5:29.90 
               
Niklas Konttinen  2001  01A292  ÅSK    25m  5:37.98  5:45.98 
Oskari Herpola  2001  01A315  ÅSK    50m  5:51.98  5:51.98 

 
Erä 4 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Ensio Rislakki  2000  00A719  AUi    25m  5:12.06  5:20.06 
Eetu Kallio  1994  94B331  ÅSK  Erit  25m  5:01.71  5:09.71 
Juha Jernvall  2000  00A085  KoVe-Ve    25m  4:57.27  5:05.27 
Alari Pakarinen  1998  98A651  HSS    25m  4:45.00  4:53.00 
Santeri Kaasinen  1999  99A119  TaTU    25m  4:56.21  5:04.21 
Mohamed Ezzat  2001  01A613  AUi    25m  4:59.05  5:07.05 
Konsta Seppä  2001  01A294  RiUS    25m  5:12.01  5:20.01 
Ibrahim Ezzat  2002  02A249  AUi    25m  5:13.12  5:21.12 

 
Erä 5 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Jonni Aho  1999  99A002  Gladius    25m  4:33.38  4:41.38 
Samu Kallio  1998  98A702  RaisU    25m  4:32.14  4:40.14 
Nemo Laiho  1998  98A347  RaisU    25m  4:27.70  4:35.70 
Waltteri Rintala  1998  98A699  RaisU    25m  4:21.17  4:29.17 
Peik Lindberg  1999  99A134  ÅSK    25m  4:25.78  4:33.78 
Elias Kuusisto  1999  99A373  AUi    25m  4:31.35  4:39.35 
Heikki Luukko  1988  88A052  ÅSK    50m  4:40.41  4:40.41 
Aaro Tähtivuori  1998  98A584  HSS    25m  4:34.08  4:42.08 

 
Erä 6 (6) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura  Erit  Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskari Soini  1997  97A249  RaisU    25m  4:18.10  4:26.10 
Casper Salminen  1998  98A111  RaisU    25m  4:15.38  4:23.38 
Hannes Väre  1997  97A159  RiUS    50m  4:19.38  4:19.38 
Sami Juopperi  1992  92A211  Cetus    50m  3:59.21  3:59.21 
Roope Lehtonen  1996  96A083  RaisU    50m  4:07.93  4:07.93 
Juho Grönblom  1998  98A357  RaisU    25m  4:14.70  4:22.70 
Eero Stolt  1990  90A100  Cetus    50m  4:24.49  4:24.49 
Jerri Pinomäki  1998  98A257  RaisU    25m  4:20.53  4:28.53 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  15 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  11:08 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner