2018-12-15   05:32:03
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma XXVIII Turku Super Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, Naiset, T-15 100 m vu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Kurki Laura  1994  HSS  94A839  25 m  55.33  57.33   
Kotonen Anna  1997  HSS  97A239  50 m  58.97  58.97   
Eloranta Emilia  1997  Cetus  97A312  50 m  1:00.50  1:00.50   
Oesch Laura  1997  HSS  97A649  25 m  58.82  1:00.82   
Reini Iida  2000  AUi  00A567  50 m  1:01.10  1:01.10   
Kilpeläinen Viola  1998  HSS  98A386  25 m  59.12  1:01.12   
Pihkamäki Katariina  1998  RiUS  98A155  50 m  1:01.69  1:01.69   
Juppo Mona  1996  Cetus  96A571  50 m  1:02.32  1:02.32   
Halonen Aleksia  1996  Cetus  96A880  50 m  1:02.39  1:02.39   
10  Suoranta Merina  1999  ÅSK  99A281  25 m  1:00.50  1:02.50   
11  Lammi Vera  1998  HSS  98A800  50 m  1:02.53  1:02.53   
12  Tollander Yvonne  1997  Cetus  97A006  50 m  1:02.57  1:02.57   
13  Suomio Emma  1998  AUi  98B095  25 m  1:00.69  1:02.69   
14  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  50 m  1:03.52  1:03.52   
15  Korhonen Niina  1996  Cetus  96A139  50 m  1:04.71  1:04.71   
16  Oura Vilma  2001  HSS  01A310  25 m  1:02.92  1:04.92   
17  Mehtonen Ronja  1999  SalU  99A136  25 m  1:03.11  1:05.11   
18  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  1:03.56  1:05.56   
19  Ruuskanen Irene  1999  RaisU  99A273  50 m  1:05.86  1:05.86   
20  Ockenström Aleksandra  1998  SalU  98A985  25 m  1:03.86  1:05.86   
21  Ruhala Lotta  1997  RiUS  97A633  50 m  1:06.29  1:06.29   
22  Merenluoto Kristiina  2000  AUi  00A122  50 m  1:06.95  1:06.95   
23  Rekola Roosa  2000  ÅSK  00A170  25 m  1:04.96  1:06.96   
24  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  25 m  1:05.49  1:07.49   
25  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  25 m  1:05.79  1:07.79   
26  Toikka Kiia  2001  KoVe-Ve  01A481  50 m  1:08.04  1:08.04   
27  Vartiainen Alexandra  2001  HSS  01A437  25 m  1:06.13  1:08.13   
28  Kaukinen Vilja  2000  RaisU  00A303  25 m  1:06.36  1:08.36   
29  Metsämäki Ida  1998  SalU  98A672  25 m  1:06.59  1:08.59   
30  Harjamäki Unna  1998  ÅSK  98A286  25 m  1:06.61  1:08.61   
31  Känkänen Henni  1999  PUS  99A041  50 m  1:09.06  1:09.06   
32  Lehtonen Saara  2000  HSS  00A068  50 m  1:09.07  1:09.07   
33  James Gemma  2000  HSS  00A422  25 m  1:07.22  1:09.22   
34  Hirvonen Helene  2001  HSS  01A179  25 m  1:07.52  1:09.52   
35  Kajander Marika  1997  KoVe-Ve  97A701  25 m  1:07.71  1:09.71   
36  Killström Marianne  1998  SalU  98B076  25 m  1:07.85  1:09.85   
37  Peräjoki Pia  2000  HSS  00A339  25 m  1:08.00  1:10.00   
38  Luukka Anna  2000  HSS  00A316  25 m  1:08.22  1:10.22   
39  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  1:10.95  1:10.95   
40  Räike Aino  1999  SalU  99A561  25 m  1:09.15  1:11.15   
41  Lehtonen Suvi  1999  SalU  99A625  50 m  1:11.24  1:11.24   
42  Koiranen Emma  2001  HSS  01A054  25 m  1:09.54  1:11.54   
43  Lauronen Meri  2002  KoVe-Ve  02A133  50 m  1:11.76  1:11.76   
44  Pärnänen Emilie  2002  SCRaseborg  02A541  25 m  1:09.83  1:11.83   
45  Edelman Charlotta  2001  AUi  01A845  50 m  1:11.89  1:11.89   
46  Helenius Tessa  2000  AUi  00A772  25 m  1:10.24  1:12.24   
47  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  25 m  1:10.32  1:12.32   
48  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  25 m  1:10.43  1:12.43   
49  Vallenius Iida  1999  ÅSK  99A655  25 m  1:10.56  1:12.56   
50  Laukkanen Jenni  1999  SalU  99A785  50 m  1:12.80  1:12.80   
51  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  25 m  1:11.76  1:13.76   
52  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  1:14.06  1:14.06   
53  Rosnell Jasmin  2000  ÅSK  00A594  25 m  1:12.18  1:14.18   
54  Ruhala Viivi  2001  RiUS  01A339  25 m  1:12.56  1:14.56   
55  Heino Ella  2001  SalU  01A397  50 m  1:14.88  1:14.88   
56  Järvinen Ella  2001  SalU  01A701  25 m  1:13.09  1:15.09   
57  Lindfors Anni  1998  RaisU  98B070  25 m  1:13.33  1:15.33   
58  Simola Enna  1999  AUi  99A059  25 m  1:14.92  1:16.92   
59  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  1:15.01  1:17.01   
60  Mielikäinen Maisa  2002  SalU  02A356  25 m  1:15.12  1:17.12   
61  Kasvinen Katariina  1998  RaisU  98B149  25 m  1:15.66  1:17.66   
62  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  25 m  1:15.88  1:17.88   
63  Lilja Liisa  1992  RaisU  92A137  50 m  1:18.27  1:18.27   
64  Vallenius Ronja  2001  ÅSK  01A787  25 m  1:16.42  1:18.42   
65  Ollila Valeria  2000  ÅSK  00B188  25 m  1:17.38  1:19.38   
66  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  25 m  1:17.86  1:19.86   
67  Hyvärinen Mette  2002  UiKaa  02A481  25 m  1:18.08  1:20.08   
68  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m  1:18.15  1:20.15   
69  Arenius Alexandra  2002  AUi  02A750  25 m  1:18.17  1:20.17   
70  Hiltunen Riia  2002  RiUS  02A251  25 m  1:18.20  1:20.20   
71  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  25 m  1:19.56  1:21.56   
72  Meurman Maja  2001  ÅSK  01A792  25 m  1:19.84  1:21.84   
73  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  25 m  1:20.31  1:22.31   
74  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  25 m  1:20.38  1:22.38   
75  Sampinen Sonja  1999  SalU  99A784  25 m  1:20.39  1:22.39   
76  Mantila Elena  2001  ÅSK  01A800  25 m  1:20.84  1:22.84   
77  Hämeenaho Mette  2002  AUi  02A488  25 m  1:21.67  1:23.67   
78  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  25 m  1:22.24  1:24.24   
79  Saario Matilda  2003  UiKaa  03A209  25 m  1:22.73  1:24.73   
80  Leino Inka  2001  UiKaa  01A859  25 m  1:23.13  1:25.13   
81  Mankinen Amanda  2001  AUi  01B043  25 m  1:23.53  1:25.53   
82  Aaltonen Lotta  2002  RiUS  02A085  25 m  1:23.60  1:25.60   
83  Kuusivaara Oona  2002  ÅSK  02A427  25 m  1:23.75  1:25.75   
84  Saarikko Oona  2001  SalU  01A706  25 m  1:24.16  1:26.16   
85  Salokannel Ada  2002  SalU  02A444  25 m  1:24.42  1:26.42   
86  Luotonen Taru  1977  RaisU  77A006  50 m  1:27.05  1:27.05   
87  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m  1:25.72  1:27.72   
88  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  25 m  1:26.58  1:28.58   
89  Yli-Jama Iiris  2003  SalU  03A354  25 m  1:28.01  1:30.01   
90  Heinonen Suvi-maaria  2002  SalU  02A441  25 m  1:28.02  1:30.02   
91  Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  25 m  1:28.98  1:30.98   
92  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  25 m  1:29.66  1:31.66   
93  Ahonen Enni Ilona  2003  AUi  03A517  25 m  1:30.71  1:32.71   
94  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  25 m  1:30.96  1:32.96   
95  Rislakki Maija  2002  AUi  02A897  25 m  1:36.17  1:38.17   
96  Juslén Nea  2002  ÅSK  02A891  25 m  1:37.31  1:39.31   
97  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  1:37.91  1:39.91   
98  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  25 m  1:40.53  1:42.53   
99  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  25 m  1:41.29  1:43.29   
100  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  1:43.45  1:45.45   
101  Kavka Selina  2003  ÅSK  03A647  25 m  1:45.85  1:47.85   
102  Arvilommi Ilona  2003  ÅSK  03A595  25 m  1:47.02  1:49.02   
103  Lutfi Aida  1996  ÅSK  96B253  25 m  1:47.57  1:49.57   
104  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  25 m  1:48.55  1:50.55   
105  Zhou Xiaohan  2004  AUi  04A249  25 m  1:50.53  1:52.53   
106  Harjanne Pauliina  1989  RaisU  89A515  25 m  1:51.03  1:53.03   
107  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m  2:00.24  2:02.24   
108  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m       
109  Kuuva Iida  2001  AUi  01B240  25 m       
110  Müürsepp Laura Helena  2004  AUi  04A385  25 m       
111  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
2_S
Laji 2, Miehet, P-16 100 m vu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Eskelinen Aleksi  1988  Cetus  88A060  25 m  50.81  52.81   
Kaidesoja Emil  1995  Cetus  95A581  50 m  53.42  53.42   
Väre Hannes  1997  RiUS  97A159  25 m  52.06  54.06   
Aho Teemu  1994  Cetus  94A578  50 m  54.71  54.71   
Carlsson Gustav  1993  RaisU  93A175  50 m  54.82  54.82   
Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  55.15  55.15   
Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  25 m  53.79  55.79   
Kurikka Topias  1995  Cetus  95A246  50 m  55.81  55.81   
Rif Jan  1998  TaTU  98A868  50 m  56.75  56.75   
10  Eloranta Valtteri  1992  Cetus  92A273  25 m  54.76  56.76   
11  Liitti Aaro  1996  RaisU  96A581  50 m  57.10  57.10   
12  Salovaara Ollimatti  1994  RaisU  94A749  50 m  57.26  57.26   
13  Hölttä Santeri  2000  HSS  00A236  25 m  55.46  57.46   
14  Lindström Anton  1995  RaisU  95A431  50 m  57.51  57.51   
15  Laiho Simo  1993  RaisU  93A323  25 m  55.60  57.60   
16  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  57.80  57.80   
17  Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  50 m  57.82  57.82   
18  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  50 m  58.27  58.27   
19  Heinikangas Andres  1995  ÅSK  95A983  50 m  58.31  58.31   
20  Kylmänen Miikka  1998  AUi  98A055  50 m  58.56  58.56   
21  Heino Akseli  1999  ÅSK  99A110  25 m  56.68  58.68   
22  Pakarinen Alari  1998  HSS  98A651  25 m  56.85  58.85   
23  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  25 m  56.88  58.88   
24  Aho Jonni  1999  Gladius  99A002  25 m  56.95  58.95   
25  Karppinen Sakari  1998  RaisU  98A838  50 m  58.97  58.97   
26  Aaltonen Joni  1999  ÅSK  99A380  50 m  59.32  59.32   
27  Tähtivuori Aaro  1998  HSS  98A584  50 m  59.54  59.54   
28  Heino Samuli  1992  ÅSK  92A327  25 m  57.74  59.74   
29  Saariketo Tomas  1996  PoPy  96A392  25 m  57.78  59.78   
30  Schwarte Jari  1990  Cetus  90A017  25 m  57.89  59.89   
31  Kaipainen Sami  1998  SalU  98A445  50 m  1:00.05  1:00.05   
32  Aavasalo Eeli  1996  RaisU  96A652  25 m  58.32  1:00.32   
33  Kallio Samu  1998  RaisU  98A702  25 m  58.56  1:00.56   
34  Laiho Samuel  1995  RaisU  95A720  50 m  1:01.19  1:01.19   
35  Tiainen Tuomas  1996  RiUS  96A221  25 m  59.21  1:01.21   
36  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  50 m  1:01.78  1:01.78   
37  Pinomäki Jerri  1998  RaisU  98A257  25 m  1:00.17  1:02.17   
38  Räikkönen Niki  1997  AUi  97A026  25 m  1:00.27  1:02.27   
39  Vänskä Mika  1998  HTU  98A047  25 m  1:00.93  1:02.93   
40  Kuusisto Jaakko  2000  ÅSK  00A638  25 m  1:01.07  1:03.07   
41  Laiho Nemo  1998  RaisU  98A347  25 m  1:01.60  1:03.60   
42  Herlevi Tuomas  1999  HSS  99A409  25 m  1:02.24  1:04.24   
43  Honni Roberto  1998  HTU  98A016  25 m  1:02.76  1:04.76   
44  Törmä Lauri  2000  PTU  00A153  25 m  1:03.47  1:05.47   
45  Lajas Roope  1998  RiUS  98B294  25 m  1:03.74  1:05.74   
46  Grönroos Lassi  2000  SalU  00A219  50 m  1:05.92  1:05.92   
47  Visulainen Arthur  1998  HTU  98A198  25 m  1:04.08  1:06.08   
48  Jernvall Juha  2000  KoVe-Ve  00A085  25 m  1:04.96  1:06.96   
49  Saraneva Tuomas  2000  RiUS  00A326  50 m  1:07.17  1:07.17   
50  Vänskä Jere  1996  HTU  96A021  25 m  1:05.84  1:07.84   
51  Rislakki Ensio  2000  AUi  00A719  25 m  1:06.37  1:08.37   
52  Sula Jani-Markus  1999  ÅSK  99A052  25 m  1:06.48  1:08.48   
53  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  1:08.69  1:08.69   
54  Kiviranta Aare  2000  ÅSK  00A757  25 m  1:07.49  1:09.49   
55  Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  1:07.60  1:09.60   
56  Päike Janek Erik  2000  HSS  00B084  50 m  1:10.30  1:10.30   
57  Wikstedt Valtteri  1999  AUi  99A948  25 m  1:08.46  1:10.46   
58  Seppä Otto  1999  RiUS  99A506  25 m  1:09.26  1:11.26   
59  Seppä Konsta  2001  RiUS  01A294  25 m  1:09.47  1:11.47   
60  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  25 m  1:09.58  1:11.58   
61  Karvo Kaius  2000  HSS  00A066  50 m  1:11.59  1:11.59   
62  Hanski Emil  1999  ÅSK  99A145  25 m  1:10.02  1:12.02   
63  Korpinen Lauri  1998  ÅSK  98A339  25 m  1:10.14  1:12.14   
64  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  25 m  1:10.81  1:12.81   
65  Konttinen Niklas  2001  ÅSK  01A292  25 m  1:11.28  1:13.28   
66  Kaarto Onni  2000  SalU  00A371  25 m  1:11.47  1:13.47   
67  Hynynen Oskari  2001  SalU  01A113  25 m  1:11.75  1:13.75   
68  Hammarberg Otso  1999  ÅSK  99B322  25 m  1:13.13  1:15.13   
69  Werdi Jesper  2001  ÅSK  01A888  25 m  1:13.51  1:15.51   
70  Backman Rasmus  2000  HSS  00A466  25 m  1:13.67  1:15.67   
71  Särkkä Ville  2000  RiUS  00A611  25 m  1:14.78  1:16.78   
72  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  25 m  1:16.16  1:18.16   
73  Arkkila Mika  2000  AUi  00B015  25 m  1:16.64  1:18.64   
74  Leinonen Viktor  2001  ÅSK  01A341  25 m  1:16.68  1:18.68   
75  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  1:17.23  1:19.23   
76  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  25 m  1:17.29  1:19.29   
77  Lajas Herkko  2001  RiUS  01B001  25 m  1:17.78  1:19.78   
78  Helvola Jussi  2000  HSS  00A338  25 m  1:17.99  1:19.99   
79  Kaipainen Ville  2000  SalU  00A494  25 m  1:19.21  1:21.21   
80  Rastas Joe  2001  SalU  01A970  25 m  1:23.86  1:25.86   
81  Rouhiainen Leevi  2002  AUi  02A742  25 m  1:27.27  1:29.27   
82  Voiko Oskar  2002  ÅSK  02A964  25 m  1:31.43  1:33.43   
83  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m  1:32.16  1:34.16   
84  Lehto Akseli  2001  SalU  01A991  25 m  1:32.30  1:34.30   
85  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  1:33.45  1:35.45   
86  Kinnunen Santeri  2002  UiKaa  02A784  25 m  1:36.62  1:38.62   
87  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  25 m  1:49.43  1:51.43   
88  Lindroos Otto  2001  AUi  01B175  25 m  1:52.07  1:54.07   
89  Satamo Veeti  2003  AUi  03A594  25 m  1:59.11  2:01.11   
90  Nordquist Niklas  2005  AUi  05A068  25 m       
91  Kaljunen Aleksi  2003  AUi  03A536  25 m       
92  Kunttila Tatu  2003  AUi  03A443  25 m       
93  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  25 m       
94  Nurminen Kaarlo  2002  AUi  02B052  25 m       
95  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  25 m       
96  Mikkonen Eetu  2003  AUi  03A194  25 m       
97  Latikka Antti  1990  Cetus  90A007  25 m       
98  Alanen Oskari  1990  AUi  90A226  25 m       
99  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
3_S
Laji 3, Naiset 50 m pu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Kurki Laura  1994  HSS  94A839  50 m  27.99  27.99   
Nurminen Tessa  1994  EuraST  94A428  50 m  28.71  28.71   
Elovirta Salla  1997  Cetus  97A664  50 m  29.17  29.17   
Laukkanen Noora  1993  Cetus  93A392  25 m  28.23  29.23   
Teijonsalo Fanny  1996  Cetus  96A027  50 m  30.02  30.02   
Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  50 m  30.72  30.72   
Pihkamäki Marianne  1996  RiUS  96A239  50 m  30.73  30.73   
Silvennoinen Elisa  1996  Cetus  96A481  50 m  30.73  30.73   
Puolakka Tiia  1998  ÅSK  98A086  50 m  30.77  30.77   
10  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  30.91  30.91   
11  Suoranta Merina  1999  ÅSK  99A281  50 m  30.92  30.92   
12  Karsila Emma  1992  ÅSK  92A700  25 m  30.09  31.09   
13  Rinne Veera  1998  ÅSK  98A349  50 m  31.15  31.15   
14  Ääri Mari  1980  AUi  80A096  50 m  31.27  31.27   
15  Pihkamäki Katariina  1998  RiUS  98A155  25 m  30.31  31.31   
16  Roman Vilma  2000  AUi  00A592  50 m  31.44  31.44   
17  Lammi Vera  1998  HSS  98A800  50 m  31.46  31.46   
18  Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  30.92  31.92   
19  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  50 m  31.97  31.97   
20  Helo Helene  1999  ÅSK  99A907  50 m  32.07  32.07   
21  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  25 m  31.89  32.89   
22  Pohjalainen Peppi  1997  HSS  97A266  50 m  33.15  33.15   
23  Metsämäki Ida  1998  SalU  98A672  50 m  33.36  33.36   
24  Rouvinen Henna  1999  ÅSK  99A271  50 m  33.63  33.63   
25  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  34.12  34.12   
26  Forsblom Oona  1999  AUi  99A201  50 m  34.28  34.28   
27  Ylönen Heidi-Susanna  1997  SomE  97A478  25 m  33.55  34.55   
28  Kotola Vilma  2001  KoVe-Ve  01A426  25 m  34.57  35.57   
29  Raussi Anni  1998  KoVe-Ve  98A279  25 m  34.98  35.98   
30  Valdolin Emmi  1999  ÅSK  99A130  50 m  36.09  36.09   
31  Tarnanen Mira  2000  RiUS  00A054  50 m  36.24  36.24   
32  Känkänen Henni  1999  PUS  99A041  50 m  36.52  36.52   
33  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  25 m  35.53  36.53   
34  Tahvanainen Anna  2000  RiUS  00A313  25 m  35.68  36.68   
35  Yli-Jama Maria  1999  SalU  99A669  25 m  35.72  36.72   
36  Litsilä Sofia  1999  SalU  99A591  25 m  35.80  36.80   
37  Kaljunen Jaana  2002  AUi  02A496  25 m  35.85  36.85   
38  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  25 m  36.04  37.04   
39  Anttila Milla-Marita  2000  KoVe-Ve  00A967  25 m  36.21  37.21   
40  Kaarto Elli-Nora  1997  SalU  97A700  50 m  37.31  37.31   
41  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  50 m  38.17  38.17   
42  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  50 m  38.18  38.18   
43  Vira Anna  2002  AUi  02A074  50 m  38.46  38.46   
44  Koivunen Elli  2000  UiKaa  00A334  25 m  37.85  38.85   
45  Pyykkö Fiia  2001  SalU  01A381  25 m  38.07  39.07   
46  Laukkanen Jenni  1999  SalU  99A785  25 m  38.14  39.14   
47  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  25 m  38.31  39.31   
48  Laaksonen Verna  2000  AUi  00A755  25 m  38.43  39.43   
49  Kotiranta Eevi  2001  KoVe-Ve  01A433  50 m  40.22  40.22   
50  Rönkä Julia  2001  KoVe-Ve  01A435  50 m  40.38  40.38   
51  Juuri Ilona  2002  ÅSK  02A423  25 m  40.25  41.25   
52  Räikkönen Liisa  2002  AUi  02A792  25 m  40.39  41.39   
53  Huhtala Julia  1998  UiKaa  98B289  25 m  40.46  41.46   
54  Saario Emilia  2000  UiKaa  00A644  50 m  41.66  41.66   
55  Saario Matilda  2003  UiKaa  03A209  25 m  41.46  42.46   
56  Rantakare Lotta  2001  AUi  01A343  25 m  41.56  42.56   
57  Leppähaara Wilhelmina  2000  AUi  00A641  25 m  41.62  42.62   
58  Brunila Janita  2002  KoVe-Ve  02A072  25 m  41.71  42.71   
59  Kitinoja Martta  2001  RiUS  01A621  25 m  43.15  44.15   
60  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m  43.46  44.46   
61  Ahlgren Henna  2000  RiUS  00A050  25 m  44.12  45.12   
62  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  44.39  45.39   
63  Koskinen Ellen  2002  ÅSK  02A543  25 m  45.59  46.59   
64  Tiainen Ella-maria  2002  ÅSK  02A492  25 m  45.63  46.63   
65  Saarikko Ada  2002  SalU  02A761  25 m  45.74  46.74   
66  Saarikko Oona  2001  SalU  01A706  25 m  46.62  47.62   
67  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  48.66  49.66   
68  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  50 m  49.88  49.88   
69  Kuivaniemi Henna  2000  RiUS  00B032  25 m  49.78  50.78   
70  Koskinen Venla  2003  ÅSK  03A271  25 m  49.89  50.89   
71  Heinonen Alina  2001  ÅSK  01B039  25 m  50.92  51.92   
72  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m  52.34  53.34   
73  Rislakki Maija  2002  AUi  02A897  25 m  53.33  54.33   
74  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  53.98  54.98   
75  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m  55.39  56.39   
76  Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  25 m  55.94  56.94   
77  Zhou Xiaohan  2004  AUi  04A249  25 m  55.97  56.97   
78  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  25 m  56.66  57.66   
79  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  25 m  57.00  58.00   
80  Koivusalo Laura  1990  HSS  90A120  25 m       
81  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m       
82  Müürsepp Laura Helena  2004  AUi  04A385  25 m       
83  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
4_S
Laji 4, Miehet 50 m pu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Pöytäkivi Riku  1993  Cetus  93A973  50 m  24.25  24.25   
Sola Mika  1991  RaisU  91A143  50 m  25.00  25.00   
Oksa Ossi  1988  AUi  88A200  50 m  25.07  25.07   
Pokkinen Tuomas  1995  Cetus  95A815  50 m  25.36  25.36   
Juopperi Sami  1992  Cetus  92A211  50 m  26.44  26.44   
Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  50 m  26.92  26.92   
Wallenius Tommi  1994  ÅSK  94A469  50 m  27.39  27.39   
Pilpola Lauri  1993  ÅSK  93A193  25 m  26.55  27.55   
Horst Santeri  1997  AUi  97A285  50 m  27.68  27.68   
10  Lairola Joni  1992  AUi  92A232  50 m  27.69  27.69   
11  Lindberg Peik  1999  ÅSK  99A134  50 m  27.82  27.82   
12  Mäkiaho Tatu  1995  RaisU  95A430  25 m  26.98  27.98   
13  Väre Hannes  1997  RiUS  97A159  25 m  27.07  28.07   
14  Saariketo Tomas  1996  PoPy  96A392  50 m  28.32  28.32   
15  Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  28.34  28.34   
16  Kroon Kevin  1997  HTU  97B203  50 m  28.61  28.61   
17  Kaidesoja Emil  1995  Cetus  95A581  25 m  27.69  28.69   
18  Rokka Rene  1992  ÅSK  92A690  25 m  28.16  29.16   
19  Stolt Eero  1990  Cetus  90A100  50 m  29.77  29.77   
20  Kujala Rasmus  1999  RiUS  99A190  25 m  28.85  29.85   
21  Aaltonen Joni  1999  ÅSK  99A380  50 m  29.92  29.92   
22  Mäenpää Vilho  1998  AUi  98A525  50 m  29.98  29.98   
23  Siiranen Santeri  1998  NoPy  98A845  25 m  29.05  30.05   
24  Airaksinen Ossi  1996  AUi  96A295  25 m  29.08  30.08   
25  Nokkala Johannes  1986  ÅSK  86A099  25 m  29.69  30.69   
26  Kaipainen Sami  1998  SalU  98A445  25 m  30.26  31.26   
27  Heinikangas Andres  1995  ÅSK  95A983  25 m  30.56  31.56   
28  Luukko Aku  1997  ÅSK  97A196  25 m  30.59  31.59   
29  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  25 m  31.06  32.06   
30  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  25 m  31.29  32.29   
31  Koskinen Jesse  1999  RiUS  99A889  25 m  31.45  32.45   
32  Länsirinne Pessi  2000  KoVe-Ve  00A784  50 m  32.81  32.81   
33  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  32.02  33.02   
34  Ojavuo Oskari  1998  HTU  98A391  25 m  32.30  33.30   
35  Kivenne Mikko  1996  HTU  96A515  25 m  32.54  33.54   
36  Tahmasabi Ali  1998  SalU  98A498  25 m  32.75  33.75   
37  Seppä Iiro  1999  ÅSK  99A624  50 m  34.08  34.08   
38  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  34.23  34.23   
39  Koli Petri  1986  AUi  86A002  50 m  36.00  36.00   
40  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  25 m  35.49  36.49   
41  Helstelä Otso  2000  RiUS  00A052  25 m  36.26  37.26   
42  Päike Janek Erik  2000  HSS  00B084  50 m  37.75  37.75   
43  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  36.83  37.83   
44  Kantonen Tatu  1984  RaisU  84A006  50 m  38.04  38.04   
45  Iivanainen Atso  2000  HSS  00A696  25 m  37.20  38.20   
46  Kuosmanen Mikko  2000  RiUS  00A584  25 m  37.51  38.51   
47  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  40.95  41.95   
48  Arvas Jussi  1999  ÅSK  99A397  25 m  42.35  43.35   
49  Virtanen Mikael  2002  RiUS  02A066  25 m  42.68  43.68   
50  Arkkila Mika  2000  AUi  00B015  25 m  42.87  43.87   
51  Särkkä Ville  2000  RiUS  00A611  25 m  44.53  45.53   
52  Häyrinen Jussi  2002  ÅSK  02A680  25 m  45.16  46.16   
53  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  25 m  45.71  46.71   
54  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m  46.23  47.23   
55  Rastas Joe  2001  SalU  01A970  25 m  47.82  48.82   
56  Isoniemi Nuutti  2001  ÅSK  01A220  25 m  48.84  49.84   
57  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  49.11  50.11   
58  Salonen Panu  2002  AUi  02A169  50 m  54.53  54.53   
59  Jaspi Heikki  2003  AUi  03A456  25 m  55.27  56.27   
60  Kunttila Tatu  2003  AUi  03A443  25 m  56.01  57.01   
61  Sartela Marko  1993  PoPy  93A769  25 m       
62  Mikkonen Eetu  2003  AUi  03A194  25 m       
63  Savola Riku  1978  RaisU  78A011  25 m       
64  Satamo Veeti  2003  AUi  03A594  25 m       
65  Nordblad Miika  1991  ÅSK  91A181  25 m       
66  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m       
67  Kaljunen Aleksi  2003  AUi  03A536  25 m       
68  Pienanen Mika  1977  RaisU  77A005  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
5_S
Laji 5, Mast, Er, N, T-15 50 m vu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Kurki Laura  1994  HSS  94A839  50 m  26.05  26.05   
Nurminen Tessa  1994  EuraST  94A428  50 m  26.40  26.40   
Eloranta Emilia  1997  Cetus  97A312  50 m  27.90  27.90   
Oesch Laura  1997  HSS  97A649  50 m  28.13  28.13   
Rinne Veera  1998  ÅSK  98A349  50 m  28.70  28.70   
Kallio Veera  1997  AUi  97A208  50 m  28.83  28.83   
Juppo Mona  1996  Cetus  96A571  50 m  28.91  28.91   
Ääri Mari  1980  AUi  80A096  25 m  28.07  29.07   
Halonen Aleksia  1996  Cetus  96A880  50 m  29.14  29.14   
10  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  50 m  29.36  29.36   
11  Koivusalo Laura  1990  HSS  90A120  50 m  29.45  29.45   
12  Palenius Ida  1996  EuraST  96A738  50 m  29.61  29.61   
13  Ranki Jenna  1997  SomE  97A769  25 m  28.87  29.87   
14  Kazi Sara  1999  RaisU  99A752  25 m  29.09  30.09   
15  Silvennoinen Elisa  1996  Cetus  96A481  50 m  30.11  30.11   
16  Ruhala Lotta  1997  RiUS  97A633  25 m  29.85  30.85   
17  Rouvinen Henna  1999  ÅSK  99A271  25 m  30.18  31.18   
18  Laitervo Nea-Maria  1997  RaisU  97A414  25 m  30.18  31.18   
19  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  25 m  30.54  31.54   
20  Forsblom Oona  1999  AUi  99A201  25 m  31.41  32.41   
21  Wihanto Emma  1998  AUi  98A214  25 m  31.83  32.83   
22  Nyrhilä Maria  1998  RaisU  98B100  25 m  32.12  33.12   
23  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  33.14  33.14   
24  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  25 m  32.29  33.29   
25  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  34.07  34.07   
26  Lehtola Tytti  1995  ÅSK  95A412  50 m  34.24  34.24   
27  Järvinen Ella  2001  SalU  01A701  25 m  33.36  34.36   
28  Lindfors Anni  1998  RaisU  98B070  25 m  33.47  34.47   
29  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  50 m  34.68  34.68   
30  Edelman Charlotta  2001  AUi  01A845  50 m  34.79  34.79   
31  Väisänen Laura  2001  KoVe-Ve  01A436  25 m  34.24  35.24   
32  Kasvinen Katariina  1998  RaisU  98B149  25 m  35.65  36.65   
33  Arenius Alexandra  2002  AUi  02A750  25 m  36.73  37.73   
34  Lundberg Merja  1970  AUi  70A071  25 m  37.39  38.39   
35  Saarikko Oona  2001  SalU  01A706  25 m  37.56  38.56   
36  Visakoski Sirpa  1952  AUi  52A016  50 m  38.94  38.94   
37  Villanen Aino  2003  SalU  03A334  25 m  38.41  39.41   
38  Luotonen Taru  1977  RaisU  77A006  50 m  39.51  39.51   
39  Yli-Jama Iiris  2003  SalU  03A354  25 m  40.91  41.91   
40  Harjanne Pauliina  1989  RaisU  89A515  25 m  45.96  46.96   
41  Lutfi Aida  1996  ÅSK  96B253  25 m  48.26  49.26   
42  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  25 m  52.95  53.95   
43  Rajala Janette  2001  RaisU  01B223  25 m       
44  Teräs Laura  2001  RaisU  01B246  25 m       
45  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
6_S
Laji 6, Mast, Er, M, P-16 50 m vu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Oksa Ossi  1988  AUi  88A200  50 m  24.21  24.21   
Saunonen Nikita  1997  AUi  97A225  50 m  24.33  24.33   
Pöytäkivi Riku  1993  Cetus  93A973  50 m  24.43  24.43   
Sola Mika  1991  RaisU  91A143  50 m  24.93  24.93   
Knuutila Toni  1993  EuraST  93A712  50 m  25.01  25.01   
Ohtonen Lassi  1992  Cetus  92A348  50 m  25.03  25.03   
Carlsson Gustav  1993  RaisU  93A175  50 m  25.08  25.08   
Kaidesoja Emil  1995  Cetus  95A581  50 m  25.11  25.11   
Kroon Kevin  1997  HTU  97B203  50 m  25.30  25.30   
10  Pilpola Lauri  1993  ÅSK  93A193  25 m  24.53  25.53   
11  Lindroos Johannes  1996  SomE  96A797  25 m  24.62  25.62   
12  Lindström Anton  1995  RaisU  95A431  50 m  25.67  25.67   
13  Tiainen Tuomas  1996  RiUS  96A221  50 m  25.97  25.97   
14  Rif Jan  1998  TaTU  98A868  50 m  26.10  26.10   
15  Rissanen Janne  1997  RaisU  97A617  25 m  25.17  26.17   
16  Nurminen Henri  1997  EuraST  97A412  50 m  26.23  26.23   
17  Heino Akseli  1999  ÅSK  99A110  50 m  26.40  26.40   
18  Laiho Simo  1993  RaisU  93A323  25 m  25.52  26.52   
19  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  50 m  26.71  26.71   
20  Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  50 m  27.02  27.02   
21  Tiainen Miika  1994  ÅSK  94A991  50 m  27.08  27.08   
22  Lindberg Peik  1999  ÅSK  99A134  50 m  27.16  27.16   
23  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  25 m  26.23  27.23   
24  Salovaara Ollimatti  1994  RaisU  94A749  50 m  27.36  27.36   
25  Heinikangas Andres  1995  ÅSK  95A983  50 m  27.40  27.40   
26  Airaksinen Ossi  1996  AUi  96A295  50 m  27.54  27.54   
27  Siiranen Santeri  1998  NoPy  98A845  25 m  27.02  28.02   
28  Räikkönen Niki  1997  AUi  97A026  25 m  28.03  28.03   
29  Laiho Samuel  1995  RaisU  95A720  50 m  28.15  28.15   
30  Alanen Oskari  1990  AUi  90A226  25 m  27.54  28.54   
31  Vänskä Mika  1998  HTU  98A047  25 m  27.71  28.71   
32  Honni Roberto  1998  HTU  98A016  50 m  28.97  28.97   
33  Kallio Eetu  1994  ÅSK  94B331  50 m  29.11  29.11   
34  Lajas Roope  1998  RiUS  98B294  25 m  28.39  29.39   
35  Nokkala Johannes  1986  ÅSK  86A099  50 m  29.42  29.42   
36  Wihanto Antti  1962  AUi  62A029  50 m  29.51  29.51   
37  Vänskä Jere  1996  HTU  96A021  25 m  28.57  29.67   
38  Ojavuo Oskari  1998  HTU  98A391  25 m  29.04  30.04   
39  Kivenne Mikko  1996  HTU  96A515  25 m  29.28  30.28   
40  Sartela Marko  1993  PoPy  93A769  25 m  29.28  30.41   
41  Herrala Olli  1995  RaisU  95A222  25 m  30.02  31.02   
42  Törnström Lauri  2002  RaisU  02B007  25 m  3:01.55  31.15   
43  Wikstedt Valtteri  1999  AUi  99A948  25 m  31.84  31.84   
44  Rislakki Ensio  2000  AUi  00A719  25 m  30.93  31.93   
45  Koli Petri  1986  AUi  86A002  25 m  32.15  32.15   
46  Karvo Kaius  2000  HSS  00A066  25 m  31.38  32.38   
47  Nurmi Taito  1961  AUi  61A012  25 m  32.63  32.63   
48  Kaltio Timo  1965  AUi  65A012  25 m  32.23  33.23   
49  Korhonen Pentti  1966  UKK  66A084  50 m  33.87  33.87   
50  Toikka Lauri  1984  AUi  84A120  25 m  34.54  34.54   
51  Laakso Vesa  1968  AUi  68A026  25 m  33.60  34.60   
52  Kantonen Tatu  1984  RaisU  84A006  50 m  36.16  36.16   
53  Niskanen Ilkka  1962  UKK  62A052  25 m  36.90  36.90   
54  Rouhiainen Leevi  2002  AUi  02A742  25 m  39.27  40.27   
55  Korva Mika  1971  AUi  71A050  25 m  40.03  41.03   
56  Miromaa Jimi  1996  ÅSK  96B231  25 m  40.04  41.04   
57  Savola Riku  1978  RaisU  78A011  25 m  40.36  41.36   
58  Jaspi Heikki  2003  AUi  03A456  25 m  41.51  42.51   
59  Pienanen Mika  1977  RaisU  77A005  25 m  43.37  44.37   
60  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  25 m  46.36  47.36   
61  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  25 m  49.49  50.49   
62  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  25 m  53.93  54.93   
63  Levanen Matias  2002  RaisU  02B054  25 m       
64  Airaksinen Timo  1966  AUi  66A073  25 m       
65  Rokka Rene  1992  ÅSK  92A690  25 m       
66  Nylund Tom  1959  RaUS  59A056  25 m       
67  Nordblad Miika  1991  ÅSK  91A181  25 m       
68  Jünger Heikki  1958  AUi  58A006  25 m       
69  Nordström Tero  1968  AUi  68A074  25 m       
70  Pohjankukka Kasper  2001  RaisU  01B245  25 m       
71  Malmi Peetu  2002  RaisU  02B056  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
7_S
Laji 7, Naiset, T-15 100 m su 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Mört Roosa  1999  AUi  99A208  25 m  1:02.60  1:04.60   
Hölttä Jessica  1996  HSS  96A544  25 m  1:03.72  1:05.72   
Kilpeläinen Viola  1998  HSS  98A386  25 m  1:03.83  1:05.83   
Alamattila Sanni  1999  HSS  99A230  25 m  1:07.39  1:09.39   
Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  25 m  1:10.53  1:12.53   
Oura Vilma  2001  HSS  01A310  25 m  1:10.73  1:12.73   
Syrjälä Henna  1999  PUS  99A280  25 m  1:10.94  1:12.94   
Harjamäki Unna  1998  ÅSK  98A286  25 m  1:11.04  1:13.04   
Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  25 m  1:11.55  1:13.55   
10  Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  25 m  1:11.90  1:13.90   
11  Laitervo Nea-Maria  1997  RaisU  97A414  25 m  1:11.97  1:13.97   
12  Rekola Roosa  2000  ÅSK  00A170  25 m  1:12.19  1:14.19   
13  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  25 m  1:12.54  1:14.54   
14  Valdolin Emmi  1999  ÅSK  99A130  25 m  1:13.93  1:15.93   
15  Ylönen Heidi-Susanna  1997  SomE  97A478  25 m  1:14.40  1:16.40   
16  Räike Aino  1999  SalU  99A561  50 m  1:17.08  1:17.08   
17  Lehtonen Saara  2000  HSS  00A068  25 m  1:16.14  1:18.14   
18  Litsilä Sofia  1999  SalU  99A591  25 m  1:16.53  1:18.53   
19  Luukka Anna  2000  HSS  00A316  25 m  1:16.78  1:18.78   
20  Tahvanainen Anna  2000  RiUS  00A313  25 m  1:16.98  1:18.98   
21  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  25 m  1:17.56  1:19.56   
22  Killström Marianne  1998  SalU  98B076  25 m  1:19.51  1:21.51   
23  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  25 m  1:19.74  1:21.74   
24  Yli-Jama Maria  1999  SalU  99A669  25 m  1:19.96  1:21.96   
25  Ruhala Viivi  2001  RiUS  01A339  25 m  1:20.76  1:22.76   
26  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  1:20.94  1:22.94   
27  Simola Enna  1999  AUi  99A059  25 m  1:21.11  1:23.11   
28  Kaljunen Jaana  2002  AUi  02A496  25 m  1:21.14  1:23.14   
29  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  1:21.21  1:23.21   
30  Medarhri Nadine  2000  HSS  00A744  25 m  1:21.32  1:23.32   
31  Vallenius Iida  1999  ÅSK  99A655  25 m  1:21.87  1:23.87   
32  Rosnell Jasmin  2000  ÅSK  00A594  25 m  1:22.09  1:24.09   
33  Koiranen Emma  2001  HSS  01A054  25 m  1:22.41  1:24.41   
34  Kuusisto Reetta  2002  ÅSK  02A178  25 m  1:25.19  1:27.19   
35  Pyykkö Fiia  2001  SalU  01A381  25 m  1:25.29  1:27.29   
36  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m  1:26.98  1:28.98   
37  Pohjola Meri  2001  SalU  01A364  50 m  1:29.14  1:29.14   
38  Juuri Ilona  2002  ÅSK  02A423  25 m  1:27.51  1:29.51   
39  Friman Siiri  2001  RiUS  01A653  25 m  1:27.67  1:29.67   
40  Kasvinen Katariina  1998  RaisU  98B149  25 m  1:27.69  1:29.69   
41  Lilja Liisa  1992  RaisU  92A137  50 m  1:29.90  1:29.90   
42  Mielikäinen Maisa  2002  SalU  02A356  25 m  1:28.65  1:30.65   
43  Hyvärinen Mette  2002  UiKaa  02A481  25 m  1:28.84  1:30.84   
44  Yli-Jama Riikka  2000  SalU  00A685  25 m  1:28.92  1:30.92   
45  Ahlgren Henna  2000  RiUS  00A050  25 m  1:29.97  1:31.97   
46  Mankinen Amanda  2001  AUi  01B043  25 m  1:30.03  1:32.03   
47  Hämeenaho Mette  2002  AUi  02A488  25 m  1:30.97  1:32.97   
48  Kuusivaara Oona  2002  ÅSK  02A427  25 m  1:31.56  1:33.56   
49  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  25 m  1:31.64  1:33.64   
50  Saario Matilda  2003  UiKaa  03A209  25 m  1:31.78  1:33.78   
51  Ollila Valeria  2000  ÅSK  00B188  25 m  1:31.83  1:33.83   
52  Saario Emilia  2000  UiKaa  00A644  25 m  1:32.75  1:34.75   
53  Rantanen Henrika  2002  SalU  02A120  25 m  1:33.44  1:35.44   
54  Leino Inka  2001  UiKaa  01A859  25 m  1:34.36  1:36.36   
55  Yli-Jama Iiris  2003  SalU  03A354  25 m  1:34.39  1:36.39   
56  Hiltunen Riia  2002  RiUS  02A251  25 m  1:34.74  1:36.74   
57  Rantakare Lotta  2001  AUi  01A343  25 m  1:35.46  1:37.46   
58  Aaltonen Lotta  2002  RiUS  02A085  25 m  1:37.69  1:39.69   
59  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  1:38.55  1:40.55   
60  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  25 m  1:40.56  1:42.56   
61  Kuivaniemi Henna  2000  RiUS  00B032  25 m  1:41.71  1:43.71   
62  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  25 m  1:41.98  1:43.98   
63  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  25 m  1:42.43  1:44.43   
64  Ahonen Enni Ilona  2003  AUi  03A517  25 m  1:44.87  1:46.87   
65  Palanen Nea  2003  ÅSK  03A467  25 m  1:45.64  1:47.64   
66  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  25 m  1:46.90  1:48.90   
67  Juslén Nea  2002  ÅSK  02A891  25 m  1:47.34  1:49.34   
68  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  25 m  1:52.29  1:54.29   
69  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  25 m  1:52.30  1:54.30   
70  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  1:53.53  1:55.53   
71  Kavka Selina  2003  ÅSK  03A647  25 m  1:59.26  2:01.26   
72  Arvilommi Ilona  2003  ÅSK  03A595  25 m  2:19.51  2:21.51   
73  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m       
74  Müürsepp Laura Helena  2004  AUi  04A385  25 m       
75  Kuuva Iida  2001  AUi  01B240  25 m       
76  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  25 m       
77  Karsila Emma  1992  ÅSK  92A700  25 m       
78  Lindfors Anni  1998  RaisU  98B070  25 m       
79  Elovirta Salla  1997  Cetus  97A664  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
8_S
Laji 8, Miehet, P-16 100 m su 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Aho Teemu  1994  Cetus  94A578  25 m  56.59  58.59   
Luukko Heikki  1988  ÅSK  88A052  25 m  57.01  59.01   
Eskelinen Aleksi  1988  Cetus  88A060  25 m  57.23  59.23   
Schwarte Jari  1990  Cetus  90A017  25 m  57.63  59.63   
Pokkinen Tuomas  1995  Cetus  95A815  25 m  58.33  1:00.33   
Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  25 m  58.55  1:00.55   
Eloranta Valtteri  1992  Cetus  92A273  25 m  59.98  1:01.98   
Hellström Henri  1997  RaisU  97A430  25 m  1:00.91  1:02.91   
Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  25 m  1:01.05  1:03.05   
10  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  1:03.30  1:03.30   
11  Räikkönen Niki  1997  AUi  97A026  25 m  1:02.98  1:04.98   
12  Wallenius Tommi  1994  ÅSK  94A469  25 m  1:03.13  1:05.13   
13  Rantala Joel  1999  RaisU  99A755  25 m  1:04.25  1:06.25   
14  Kujala Rasmus  1999  RiUS  99A190  25 m  1:05.16  1:07.16   
15  Aavasalo Eeli  1996  RaisU  96A652  25 m  1:05.57  1:07.57   
16  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  25 m  1:06.91  1:08.91   
17  Rannikko Otto  1999  ÅSK  99A384  25 m  1:08.12  1:10.12   
18  Luukko Aku  1997  ÅSK  97A196  25 m  1:09.03  1:11.03   
19  Kurikka Topias  1995  Cetus  95A246  25 m  1:09.95  1:11.95   
20  Törmä Lauri  2000  PTU  00A153  25 m  1:10.41  1:12.41   
21  Hanski Emil  1999  ÅSK  99A145  25 m  1:11.75  1:13.75   
22  Vänskä Mika  1998  HTU  98A047  25 m  1:11.75  1:13.75   
23  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  25 m  1:14.09  1:16.09   
24  Grönroos Lassi  2000  SalU  00A219  50 m  1:16.84  1:16.84   
25  Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  1:15.38  1:17.38   
26  Visulainen Arthur  1998  HTU  98A198  25 m  1:15.74  1:17.74   
27  Kuusisto Jaakko  2000  ÅSK  00A638  25 m  1:15.91  1:17.91   
28  Vänskä Jere  1996  HTU  96A021  25 m  1:16.05  1:18.05   
29  Sula Jani-Markus  1999  ÅSK  99A052  25 m  1:17.62  1:19.62   
30  Kaarto Onni  2000  SalU  00A371  25 m  1:18.97  1:20.97   
31  Hynynen Oskari  2001  SalU  01A113  25 m  1:19.08  1:21.08   
32  Kiviranta Aare  2000  ÅSK  00A757  25 m  1:20.45  1:22.45   
33  Särkkä Ville  2000  RiUS  00A611  25 m  1:21.80  1:23.80   
34  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  1:23.69  1:25.69   
35  Helvola Jussi  2000  HSS  00A338  25 m  1:24.54  1:26.54   
36  Helstelä Otso  2000  RiUS  00A052  25 m  1:24.90  1:26.90   
37  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  25 m  1:26.36  1:28.36   
38  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  50 m  1:28.80  1:28.80   
39  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  1:28.68  1:30.68   
40  Virtanen Mikael  2002  RiUS  02A066  25 m  1:29.56  1:31.56   
41  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  1:30.03  1:32.03   
42  Kuosmanen Mikko  2000  RiUS  00A584  25 m  1:32.20  1:34.20   
43  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  25 m  1:32.59  1:34.59   
44  Salonen Panu  2002  AUi  02A169  25 m  1:32.71  1:34.71   
45  Voiko Oskar  2002  ÅSK  02A964  25 m  1:33.38  1:35.38   
46  Lajas Herkko  2001  RiUS  01B001  25 m  1:34.85  1:36.85   
47  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m  1:37.56  1:39.56   
48  Häyrinen Jussi  2002  ÅSK  02A680  25 m  1:38.01  1:40.01   
49  Rouhiainen Leevi  2002  AUi  02A742  25 m  1:40.71  1:42.71   
50  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  1:40.73  1:42.73   
51  Kinnunen Santeri  2002  UiKaa  02A784  25 m  1:42.55  1:44.55   
52  Miromaa Jimi  1996  ÅSK  96B231  25 m  1:47.70  1:49.70   
53  Nordquist Niklas  2005  AUi  05A068  25 m  1:55.64  1:57.64   
54  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  25 m  2:01.43  2:03.43   
55  Kunttila Tatu  2003  AUi  03A443  25 m       
56  Mikkonen Eetu  2003  AUi  03A194  25 m       
57  Hilaja Joonas  1999  PTU  99A478  25 m       
58  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m       
59  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m       
60  Lindroos Otto  2001  AUi  01B175  25 m       
61  Tahmasabi Ali  1998  SalU  98A498  25 m       
62  Kaljunen Aleksi  2003  AUi  03A536  25 m       
63  Nurminen Kaarlo  2002  AUi  02B052  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
9_S
Laji 9, Naiset 400 m vu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Laukkanen Noora  1993  Cetus  93A392  50 m  4:24.88  4:24.88   
Pihkamäki Eveliina  1998  RiUS  98A156  50 m  4:29.12  4:29.12   
Teijonsalo Fanny  1996  Cetus  96A027  50 m  4:31.00  4:31.00   
Kotonen Anna  1997  HSS  97A239  50 m  4:35.68  4:35.68   
Puolakka Tiia  1998  ÅSK  98A086  50 m  4:38.07  4:38.07   
Kallio Veera  1997  AUi  97A208  25 m  4:39.39  4:47.39   
Korhonen Niina  1996  Cetus  96A139  50 m  4:49.78  4:49.78   
Kagan Kiia  1997  ÅSK  97A598  50 m  4:50.53  4:50.53   
Tynkkynen Emma-Lotta  1999  TaTU  99A073  50 m  4:53.27  4:53.27   
10  Ranki Jenna  1997  SomE  97A769  50 m  4:53.32  4:53.32   
11  Rinne Veera  1998  ÅSK  98A349  50 m  4:54.34  4:54.34   
12  Kunnas Mona  1998  TaTU  98A139  50 m  4:54.81  4:54.81   
13  Pönni Jade  1997  NumKis  97A523  25 m  4:47.19  4:55.19   
14  Lindeberg Sophia  2000  HSS  00A332  25 m  4:47.25  4:55.25   
15  Suoranta Merina  1999  ÅSK  99A281  50 m  4:55.50  4:55.50   
16  Kazi Sara  1999  RaisU  99A752  25 m  4:51.31  4:59.31   
17  Ruuskanen Irene  1999  RaisU  99A273  25 m  4:51.49  4:59.49   
18  Merenluoto Kristiina  2000  AUi  00A122  25 m  4:51.77  4:59.77   
19  Pihkamäki Marianne  1996  RiUS  96A239  50 m  5:03.02  5:03.02   
20  Kajander Marika  1997  KoVe-Ve  97A701  25 m  4:57.01  5:05.01   
21  Ockenström Aleksandra  1998  SalU  98A985  25 m  4:57.91  5:05.91   
22  Vartiainen Alexandra  2001  HSS  01A437  25 m  5:02.46  5:10.46   
23  Pieniniemi Hertta  1998  AUi  98A748  25 m  5:03.06  5:11.06   
24  Toikka Kiia  2001  KoVe-Ve  01A481  25 m  5:06.69  5:14.69   
25  Tarnanen Mira  2000  RiUS  00A054  25 m  5:09.39  5:17.39   
26  Kaukinen Vilja  2000  RaisU  00A303  50 m  5:18.28  5:18.28   
27  Helo Helene  1999  ÅSK  99A907  25 m  5:10.70  5:18.70   
28  Känkänen Henni  1999  PUS  99A041  25 m  5:17.53  5:25.53   
29  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  50 m  5:25.90  5:25.90   
30  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m  5:18.11  5:26.11   
31  Brunila Janita  2002  KoVe-Ve  02A072  25 m  5:23.96  5:31.96   
32  Lauronen Meri  2002  KoVe-Ve  02A133  25 m  5:26.84  5:34.84   
33  Nummi Daniela  2000  HSS  00A754  25 m  5:29.23  5:37.23   
34  Lilja Liisa  1992  RaisU  92A137  50 m  5:40.12  5:40.12   
35  Rönkä Julia  2001  KoVe-Ve  01A435  25 m  5:32.43  5:40.43   
36  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  25 m  5:35.26  5:43.26   
37  Laaksonen Verna  2000  AUi  00A755  25 m  5:39.23  5:47.23   
38  Pärnänen Emilie  2002  SCRaseborg  02A541  25 m  5:40.43  5:48.43   
39  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  25 m  5:51.16  5:59.16   
40  Leppähaara Wilhelmina  2000  AUi  00A641  25 m  5:53.99  6:01.99   
41  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  25 m  5:58.79  6:06.79   
42  Räikkönen Liisa  2002  AUi  02A792  25 m  6:06.15  6:14.15   
43  Meurman Maja  2001  ÅSK  01A792  25 m  6:10.28  6:18.28   
44  Vallenius Ronja  2001  ÅSK  01A787  25 m  6:20.88  6:28.88   
45  Juuri Ilona  2002  ÅSK  02A423  25 m  6:25.18  6:33.18   
46  Mantila Elena  2001  ÅSK  01A800  25 m  6:25.34  6:33.34   
47  Kuusivaara Oona  2002  ÅSK  02A427  25 m  6:26.01  6:34.01   
48  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  50 m  6:34.31  6:34.31   
49  Villanen Aino  2003  SalU  03A334  25 m  6:33.76  6:41.76   
50  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  50 m  6:51.08  6:51.08   
51  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  6:43.43  6:51.43   
52  Heinonen Alina  2001  ÅSK  01B039  25 m  6:49.17  6:57.17   
53  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m  6:49.44  6:57.44   
54  Salokannel Ada  2002  SalU  02A444  25 m  6:49.73  6:57.73   
55  Koskinen Venla  2003  ÅSK  03A271  25 m  6:50.22  6:58.22   
56  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  6:53.46  7:01.46   
57  Koskinen Ellen  2002  ÅSK  02A543  25 m  7:00.99  7:08.99   
58  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  50 m  7:33.18  7:33.18   
59  Tiainen Ella-maria  2002  ÅSK  02A492  50 m  8:07.70  8:07.70   
60  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m       
61  Väisänen Laura  2001  KoVe-Ve  01A436  25 m       
62  Rislakki Maija  2002  AUi  02A897  25 m       
63  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  25 m       
64  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  25 m       
65  Lehtinen Jenna  1995  AUi  95A562  25 m       
66  Luotonen Taru  1977  RaisU  77A006  25 m       
67  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  25 m       
68  Zhou Xiaohan  2004  AUi  04A249  25 m       
69  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m       
70  Huhtala Julia  1998  UiKaa  98B289  25 m       
71  Hintukainen Annaliina  2002  AUi  02A749  25 m       
72  Kotola Vilma  2001  KoVe-Ve  01A426  25 m       
73  Kotiranta Eevi  2001  KoVe-Ve  01A433  25 m       
74  Koivunen Elli  2000  UiKaa  00A334  25 m       
75  Anttila Milla-Marita  2000  KoVe-Ve  00A967  25 m       
76  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m       
77  Raussi Anni  1998  KoVe-Ve  98A279  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
10_S
Laji 10, Miehet 400 m vu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Juopperi Sami  1992  Cetus  92A211  50 m  3:59.21  3:59.21   
Lehtonen Roope  1996  RaisU  96A083  50 m  4:07.93  4:07.93   
Väre Hannes  1997  RiUS  97A159  50 m  4:19.38  4:19.38   
Grönblom Juho  1998  RaisU  98A357  25 m  4:14.70  4:22.70   
Salminen Casper  1998  RaisU  98A111  25 m  4:15.38  4:23.38   
Stolt Eero  1990  Cetus  90A100  50 m  4:24.49  4:24.49   
Soini Oskari  1997  RaisU  97A249  25 m  4:18.10  4:26.10   
Pinomäki Jerri  1998  RaisU  98A257  25 m  4:20.53  4:28.53   
Rintala Waltteri  1998  RaisU  98A699  25 m  4:21.17  4:29.17   
10  Lindberg Peik  1999  ÅSK  99A134  25 m  4:25.78  4:33.78   
11  Laiho Nemo  1998  RaisU  98A347  25 m  4:27.70  4:35.70   
12  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  25 m  4:31.35  4:39.35   
13  Kallio Samu  1998  RaisU  98A702  25 m  4:32.14  4:40.14   
14  Luukko Heikki  1988  ÅSK  88A052  50 m  4:40.41  4:40.41   
15  Aho Jonni  1999  Gladius  99A002  25 m  4:33.38  4:41.38   
16  Tähtivuori Aaro  1998  HSS  98A584  25 m  4:34.08  4:42.08   
17  Pakarinen Alari  1998  HSS  98A651  25 m  4:45.00  4:53.00   
18  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  25 m  4:56.21  5:04.21   
19  Jernvall Juha  2000  KoVe-Ve  00A085  25 m  4:57.27  5:05.27   
20  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  4:59.05  5:07.05   
21  Kallio Eetu  1994  ÅSK  94B331  25 m  5:01.71  5:09.71   
22  Seppä Konsta  2001  RiUS  01A294  25 m  5:12.01  5:20.01   
23  Rislakki Ensio  2000  AUi  00A719  25 m  5:12.06  5:20.06   
24  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  5:13.12  5:21.12   
25  Seppä Otto  1999  RiUS  99A506  25 m  5:14.14  5:22.14   
26  Saraneva Tuomas  2000  RiUS  00A326  25 m  5:21.90  5:29.90   
27  Kallio Mika  1996  ÅSK  96B230  50 m  5:32.46  5:32.46   
28  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  5:29.46  5:37.46   
29  Länsirinne Pessi  2000  KoVe-Ve  00A784  25 m  5:34.67  5:42.67   
30  Konttinen Niklas  2001  ÅSK  01A292  25 m  5:37.98  5:45.98   
31  Iivanainen Atso  2000  HSS  00A696  50 m  5:46.20  5:46.20   
32  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  50 m  5:51.98  5:51.98   
33  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  25 m  5:52.51  6:00.51   
34  Leinonen Viktor  2001  ÅSK  01A341  25 m  5:55.24  6:03.24   
35  Wikstedt Valtteri  1999  AUi  99A948  25 m  5:55.90  6:03.90   
36  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  6:06.94  6:14.94   
37  Werdi Jesper  2001  ÅSK  01A888  25 m  6:13.37  6:21.37   
38  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  50 m  6:35.72  6:35.72   
39  Isoniemi Nuutti  2001  ÅSK  01A220  25 m  6:45.88  6:53.88   
40  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  6:46.12  6:54.12   
41  Häyrinen Jussi  2002  ÅSK  02A680  50 m  7:42.72  7:42.72   
42  Pilpola Lauri  1993  ÅSK  93A193  25 m       
43  Jaspi Heikki  2003  AUi  03A456  25 m       
44  Karppinen Sakari  1998  RaisU  98A838  25 m       
45  Satamo Veeti  2003  AUi  03A594  25 m       
46  Kantonen Tatu  1984  RaisU  84A006  25 m       
47  Airaksinen Ossi  1996  AUi  96A295  25 m       
48  Lajas Roope  1998  RiUS  98B294  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
11_S
Laji 11, Naiset, T-15 100 m pu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Mört Roosa  1999  AUi  99A208  50 m  1:04.24  1:04.24   
Tollander Yvonne  1997  Cetus  97A006  50 m  1:04.90  1:04.90   
Nurminen Tessa  1994  EuraST  94A428  50 m  1:06.33  1:06.33   
Eloranta Emilia  1997  Cetus  97A312  50 m  1:07.11  1:07.11   
Puolakka Tiia  1998  ÅSK  98A086  50 m  1:07.35  1:07.35   
Hölttä Jessica  1996  HSS  96A544  25 m  1:05.82  1:07.82   
Slotte Linda-Marie  1994  ÅSK  94A484  50 m  1:08.56  1:08.56   
Roman Vilma  2000  AUi  00A592  50 m  1:08.71  1:08.71   
Suomio Emma  1998  AUi  98B095  25 m  1:07.19  1:09.19   
10  Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  50 m  1:09.24  1:09.24   
11  Mehtonen Ronja  1999  SalU  99A136  25 m  1:08.79  1:10.79   
12  Oura Vilma  2001  HSS  01A310  50 m  1:11.38  1:11.38   
13  Reini Iida  2000  AUi  00A567  50 m  1:11.55  1:11.55   
14  Syrjälä Henna  1999  PUS  99A280  50 m  1:11.78  1:11.78   
15  Pohjalainen Peppi  1997  HSS  97A266  50 m  1:13.69  1:13.69   
16  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  25 m  1:12.05  1:14.05   
17  Lindeberg Sophia  2000  HSS  00A332  25 m  1:12.50  1:14.50   
18  Palenius Ida  1996  EuraST  96A738  25 m  1:12.73  1:14.73   
19  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  25 m  1:15.24  1:17.24   
20  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  25 m  1:18.10  1:20.10   
21  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  25 m  1:23.58  1:25.58   
22  James Gemma  2000  HSS  00A422  25 m  1:23.66  1:25.66   
23  Medarhri Nadine  2000  HSS  00A744  25 m  1:23.78  1:25.78   
24  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  25 m  1:24.62  1:26.62   
25  Simola Enna  1999  AUi  99A059  25 m  1:25.11  1:27.11   
26  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  25 m  1:25.30  1:27.30   
27  Peräjoki Pia  2000  HSS  00A339  25 m  1:25.61  1:27.61   
28  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  1:31.83  1:33.83   
29  Kuusisto Reetta  2002  ÅSK  02A178  25 m  1:31.92  1:33.92   
30  Mantila Elena  2001  ÅSK  01A800  25 m  1:37.16  1:39.16   
31  Ahlgren Henna  2000  RiUS  00A050  25 m  1:39.59  1:41.59   
32  Hyvärinen Mette  2002  UiKaa  02A481  25 m  1:44.41  1:46.41   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
12_S
Laji 12, Miehet, P-16 100 m pu 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Sola Mika  1991  RaisU  91A143  25 m  52.98  54.98   
Pokkinen Tuomas  1995  Cetus  95A815  50 m  55.01  55.01   
Pöytäkivi Riku  1993  Cetus  93A973  50 m  55.14  55.14   
Mäkiaho Tatu  1995  RaisU  95A430  50 m  1:00.02  1:00.02   
Eskelinen Aleksi  1988  Cetus  88A060  25 m  58.05  1:00.05   
Rissanen Janne  1997  RaisU  97A617  50 m  1:01.09  1:01.09   
Liitti Aaro  1996  RaisU  96A581  50 m  1:01.51  1:01.51   
Horst Santeri  1997  AUi  97A285  25 m  1:00.49  1:02.49   
Knuutila Toni  1993  EuraST  93A712  25 m  1:00.56  1:02.56   
10  Kylmänen Miikka  1998  AUi  98A055  50 m  1:02.75  1:02.75   
11  Saunonen Nikita  1997  AUi  97A225  25 m  1:00.83  1:02.83   
12  Hölttä Santeri  2000  HSS  00A236  25 m  1:01.47  1:03.47   
13  Korventausta Miikka  1990  ÅSK  90A141  25 m  1:02.11  1:04.11   
14  Tiainen Miika  1994  ÅSK  94A991  25 m  1:03.30  1:05.30   
15  Aaltonen Joni  1999  ÅSK  99A380  50 m  1:07.62  1:07.62   
16  Suominen Wilhelm  1999  ÅSK  99A027  50 m  1:07.92  1:07.92   
17  Törmä Lauri  2000  PTU  00A153  25 m  1:06.31  1:08.31   
18  Saariketo Tomas  1996  PoPy  96A392  25 m  1:06.46  1:08.46   
19  Heino Akseli  1999  ÅSK  99A110  25 m  1:06.71  1:08.71   
20  Kaipainen Sami  1998  SalU  98A445  25 m  1:08.72  1:10.72   
21  Koskinen Jesse  1999  RiUS  99A889  25 m  1:10.93  1:12.93   
22  Heinikangas Andres  1995  ÅSK  95A983  50 m  1:13.78  1:13.78   
23  Seppä Iiro  1999  ÅSK  99A624  25 m  1:12.97  1:14.97   
24  Herlevi Tuomas  1999  HSS  99A409  25 m  1:14.41  1:16.41   
25  Tahmasabi Ali  1998  SalU  98A498  25 m  1:14.68  1:16.68   
26  Grönroos Lassi  2000  SalU  00A219  50 m  1:19.14  1:19.14   
27  Seppä Konsta  2001  RiUS  01A294  25 m  1:22.83  1:24.83   
28  Eloranta Valtteri  1992  Cetus  92A273  25 m       
29  Sartela Marko  1993  PoPy  93A769  25 m       
30  Saarinen Elias  2002  RiUS  02A084  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
13_S
Laji 13, Mast,Er, N, T-15 100 m ru 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Laukkanen Noora  1993  Cetus  93A392  50 m  1:10.91  1:10.91   
Ruhala Lotta  1997  RiUS  97A633  50 m  1:18.72  1:18.72   
Kuusjärvi Eerica  1999  RaisU  99A492  50 m  1:18.81  1:18.81   
Merenluoto Kristiina  2000  AUi  00A122  50 m  1:19.95  1:19.95   
Pihkamäki Eveliina  1998  RiUS  98A156  25 m  1:17.02  1:20.02   
Silvennoinen Elisa  1996  Cetus  96A481  50 m  1:20.13  1:20.13   
Poutanen Noora  1999  TaTU  99A051  50 m  1:21.10  1:21.10   
Metsämäki Ida  1998  SalU  98A672  50 m  1:23.23  1:23.23   
Känkänen Henni  1999  PUS  99A041  50 m  1:23.86  1:23.86   
10  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  25 m  1:20.88  1:23.88   
11  Ääri Mari  1980  AUi  80A096  25 m  1:21.18  1:24.18   
12  Vartiainen Alexandra  2001  HSS  01A437  25 m  1:21.60  1:24.60   
13  Rekola Roosa  2000  ÅSK  00A170  25 m  1:21.84  1:24.84   
14  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  25 m  1:21.85  1:24.85   
15  Räike Aino  1999  SalU  99A561  25 m  1:24.12  1:27.12   
16  Halonen Aleksia  1996  Cetus  96A880  25 m  1:24.34  1:27.34   
17  Kaarto Elli-Nora  1997  SalU  97A700  25 m  1:25.01  1:28.01   
18  Yli-Jama Maria  1999  SalU  99A669  25 m  1:25.05  1:28.05   
19  Killström Marianne  1998  SalU  98B076  25 m  1:25.75  1:28.75   
20  Kotola Vilma  2001  KoVe-Ve  01A426  25 m  1:26.64  1:29.64   
21  Hirvonen Helene  2001  HSS  01A179  25 m  1:26.65  1:29.65   
22  Lehtonen Suvi  1999  SalU  99A625  50 m  1:30.10  1:30.10   
23  Forsblom Oona  1999  AUi  99A201  50 m  1:30.52  1:30.52   
24  Laukkanen Jenni  1999  SalU  99A785  25 m  1:28.06  1:31.06   
25  Pohjola Emilia  1998  SalU  98A530  25 m  1:31.26  1:34.26   
26  Yli-Jama Riikka  2000  SalU  00A685  25 m  1:31.36  1:34.36   
27  Rosnell Jasmin  2000  ÅSK  00A594  25 m  1:31.43  1:34.43   
28  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  25 m  1:32.83  1:35.83   
29  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  1:35.86  1:35.86   
30  Lehtola Tytti  1995  ÅSK  95A412  25 m  1:32.99  1:35.99   
31  Edelman Charlotta  2001  AUi  01A845  25 m  1:33.13  1:36.13   
32  Nummi Daniela  2000  HSS  00A754  25 m  1:33.13  1:36.13   
33  Tarnanen Mira  2000  RiUS  00A054  25 m  1:33.26  1:36.26   
34  Vira Anna  2002  AUi  02A074  50 m  1:37.32  1:37.32   
35  Brunila Janita  2002  KoVe-Ve  02A072  25 m  1:34.49  1:37.49   
36  Tahvanainen Anna  2000  RiUS  00A313  25 m  1:37.04  1:40.04   
37  Ollila Valeria  2000  ÅSK  00B188  25 m  1:37.14  1:40.14   
38  Räikkönen Liisa  2002  AUi  02A792  50 m  1:40.83  1:40.83   
39  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  25 m  1:38.45  1:41.45   
40  Rantakare Lotta  2001  AUi  01A343  50 m  1:42.27  1:42.27   
41  Rantanen Henrika  2002  SalU  02A120  25 m  1:39.63  1:42.63   
42  Nordquist Ida  2001  AUi  01A316  25 m  1:39.80  1:42.80   
43  Sampinen Sonja  1999  SalU  99A784  25 m  1:40.48  1:43.48   
44  Kuusivaara Oona  2002  ÅSK  02A427  25 m  1:40.61  1:43.61   
45  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  25 m  1:40.65  1:43.65   
46  Tiainen Ella-maria  2002  ÅSK  02A492  25 m  1:40.72  1:43.72   
47  Koskinen Ellen  2002  ÅSK  02A543  25 m  1:42.39  1:45.39   
48  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  25 m  1:44.40  1:47.40   
49  Aaltonen Lotta  2002  RiUS  02A085  25 m  1:45.11  1:48.11   
50  Saarikko Ada  2002  SalU  02A761  25 m  1:45.91  1:48.91   
51  Meurman Maja  2001  ÅSK  01A792  25 m  1:47.43  1:50.43   
52  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  25 m  1:49.53  1:52.53   
53  Heinonen Alina  2001  ÅSK  01B039  25 m  1:50.14  1:53.14   
54  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m  1:50.45  1:53.45   
55  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  1:55.34  1:58.34   
56  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  25 m  1:57.66  2:00.66   
57  Lindell Manja  2004  ÅSK  04A084  50 m  2:02.99  2:02.99   
58  Juslén Nea  2002  ÅSK  02A891  25 m  2:00.15  2:03.15   
59  Rintanen Milla  2004  AUi  04A338  25 m  2:03.07  2:06.07   
60  Palanen Nea  2003  ÅSK  03A467  25 m  2:06.99  2:09.99   
61  Koskinen Venla  2003  ÅSK  03A271  50 m  2:12.45  2:12.45   
62  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  2:17.34  2:17.34   
63  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  25 m  2:17.95  2:20.95   
64  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  2:56.86  2:56.86   
65  Elovirta Salla  1997  Cetus  97A664  25 m       
66  Arvilommi Ilona  2003  ÅSK  03A595  25 m       
67  Kavka Selina  2003  ÅSK  03A647  25 m       
68  Leino Inka  2001  UiKaa  01A859  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
14_S
Laji 14, Mast,Er, M, P-16 100 m ru 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  1:01.91  1:01.91   
Wihanto William  1994  RaisU  94A747  50 m  1:03.32  1:03.32   
Ohtonen Lassi  1992  Cetus  92A348  50 m  1:04.02  1:04.02   
Oksa Ossi  1988  AUi  88A200  50 m  1:05.22  1:05.22   
Tiainen Tuomas  1996  RiUS  96A221  50 m  1:06.42  1:06.42   
Juopperi Sami  1992  Cetus  92A211  50 m  1:06.49  1:06.49   
Lairola Joni  1992  AUi  92A232  50 m  1:07.94  1:07.94   
Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  25 m  1:05.65  1:08.65   
Siiranen Santeri  1998  NoPy  98A845  50 m  1:08.99  1:08.99   
10  Karuveha Mikael  1999  TaTU  99B021  50 m  1:11.59  1:11.59   
11  Penttilä Vilppu  1997  RaisU  97A428  25 m  1:09.74  1:12.74   
12  Lindroos Johannes  1996  SomE  96A797  50 m  1:13.84  1:13.84   
13  Aho Jonni  1999  Gladius  99A002  25 m  1:12.37  1:15.37   
14  Rif Jan  1998  TaTU  98A868  25 m  1:15.20  1:18.20   
15  Kaasinen Santeri  1999  TaTU  99A119  50 m  1:18.38  1:18.38   
16  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  50 m  1:18.49  1:18.49   
17  Jernvall Juha  2000  KoVe-Ve  00A085  25 m  1:15.56  1:18.56   
18  Honni Roberto  1998  HTU  98A016  25 m  1:16.45  1:19.45   
19  Kroon Kevin  1997  HTU  97B203  25 m  1:16.67  1:19.67   
20  Kilpeläinen Väinö  1999  TaTU  99A050  25 m  1:17.03  1:20.03   
21  Hilaja Joonas  1999  PTU  99A478  25 m  1:18.15  1:21.15   
22  Belaic Deny  1998  TaTU  98A646  50 m  1:22.95  1:22.95   
23  Visulainen Arthur  1998  HTU  98A198  25 m  1:21.38  1:24.38   
24  Herpola Oskari  2001  ÅSK  01A315  25 m  1:22.86  1:25.86   
25  Wihanto Antti  1962  AUi  62A029  25 m  1:24.45  1:27.45   
26  Kiviranta Aare  2000  ÅSK  00A757  25 m  1:24.91  1:27.91   
27  Ojavuo Oskari  1998  HTU  98A391  25 m  1:27.08  1:30.08   
28  Kivenne Mikko  1996  HTU  96A515  50 m  1:30.53  1:30.53   
29  Korpinen Lauri  1998  ÅSK  98A339  25 m  1:27.75  1:30.75   
30  Backman Rasmus  2000  HSS  00A466  25 m  1:29.45  1:32.45   
31  Koli Petri  1986  AUi  86A002  50 m  1:32.60  1:32.60   
32  Karvo Kaius  2000  HSS  00A066  25 m  1:30.03  1:33.03   
33  Kallio Mika  1996  ÅSK  96B230  50 m  1:33.07  1:33.07   
34  Hammarberg Otso  1999  ÅSK  99B322  25 m  1:33.40  1:36.40   
35  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  50 m  1:41.60  1:41.60   
36  Kaipainen Ville  2000  SalU  00A494  25 m  1:40.54  1:43.54   
37  Lehto Akseli  2001  SalU  01A991  25 m  1:43.29  1:46.29   
38  Rastas Joe  2001  SalU  01A970  25 m  1:45.81  1:48.81   
39  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  1:49.04  1:52.04   
40  Kantonen Tatu  1984  RaisU  84A006  50 m  1:52.39  1:52.39   
41  Isoniemi Nuutti  2001  ÅSK  01A220  25 m  1:50.01  1:53.01   
42  Nordquist Niklas  2005  AUi  05A068  25 m  1:51.82  1:54.82   
43  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m  1:58.48  2:01.48   
44  Voiko Oskar  2002  ÅSK  02A964  25 m  2:00.17  2:03.17   
45  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m       
46  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  25 m       
47  Rokka Rene  1992  ÅSK  92A690  25 m       
48  Nylund Tom  1959  RaUS  59A056  25 m       
49  Savola Riku  1978  RaisU  78A011  25 m       
50  Toikka Lauri  1984  AUi  84A120  25 m       
51  Nordström Tero  1968  AUi  68A074  25 m       
52  Laakso Vesa  1968  AUi  68A026  25 m       
53  Korva Mika  1971  AUi  71A050  25 m       
54  Siipola Jaakko  1999  ÅSK  99A388  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
15_S
Laji 15, Naiset 200 m sku 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Teijonsalo Fanny  1996  Cetus  96A027  50 m  2:17.76  2:17.76   
Puolakka Tiia  1998  ÅSK  98A086  25 m  2:24.78  2:29.78   
Juppo Mona  1996  Cetus  96A571  50 m  2:30.65  2:30.65   
Lehtinen Jenna  1995  AUi  95A562  50 m  2:35.50  2:35.50   
Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  25 m  2:31.03  2:36.03   
Kagan Kiia  1997  ÅSK  97A598  50 m  2:37.95  2:37.95   
Slotte Linda-Marie  1994  ÅSK  94A484  50 m  2:38.33  2:38.33   
Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  25 m  2:33.48  2:38.48   
Syrjälä Henna  1999  PUS  99A280  25 m  2:34.11  2:39.11   
10  Pönni Jade  1997  NumKis  97A523  25 m  2:34.62  2:39.62   
11  Roman Vilma  2000  AUi  00A592  25 m  2:35.38  2:40.38   
12  Valdolin Emmi  1999  ÅSK  99A130  50 m  2:43.20  2:43.20   
13  Ollikainen Janina  2000  PUS  00A030  25 m  2:38.38  2:43.38   
14  Helo Helene  1999  ÅSK  99A907  50 m  2:43.52  2:43.52   
15  Tollander Yvonne  1997  Cetus  97A006  25 m  2:39.60  2:44.60   
16  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  25 m  2:40.06  2:45.06   
17  Ruottu Aino  2001  RiUS  01A117  25 m  2:44.61  2:49.61   
18  Hirvonen Helene  2001  HSS  01A179  25 m  2:45.38  2:50.38   
19  Pärnänen Emilie  2002  SCRaseborg  02A541  25 m  2:47.36  2:52.36   
20  Lehtonen Saara  2000  HSS  00A068  50 m  2:52.88  2:52.88   
21  Kulmala Mikaela  2001  RiUS  01A110  25 m  2:49.18  2:54.18   
22  Anttila Milla-Marita  2000  KoVe-Ve  00A967  25 m  2:49.42  2:54.42   
23  Luukka Anna  2000  HSS  00A316  25 m  2:49.43  2:54.43   
24  Pieniniemi Hertta  1998  AUi  98A748  50 m  2:54.58  2:54.58   
25  Raussi Anni  1998  KoVe-Ve  98A279  25 m  2:49.76  2:54.76   
26  Kaarto Elli-Nora  1997  SalU  97A700  50 m  2:55.17  2:55.17   
27  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  25 m  2:50.35  2:55.35   
28  Litsilä Sofia  1999  SalU  99A591  25 m  2:51.14  2:56.14   
29  Peräjoki Pia  2000  HSS  00A339  50 m  2:56.18  2:56.18   
30  Suomäki Vuokko  2001  AUi  01A939  25 m  2:51.30  2:56.30   
31  James Gemma  2000  HSS  00A422  25 m  2:51.71  2:56.71   
32  Halonen Anni  1999  RiUS  99A895  25 m  2:51.75  2:56.75   
33  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m  2:53.34  2:58.34   
34  Simola Enna  1999  AUi  99A059  25 m  2:53.42  2:58.42   
35  Koivuluoma Heta  1999  PTU  99A532  25 m  2:54.07  2:59.07   
36  Koiranen Emma  2001  HSS  01A054  25 m  2:54.45  2:59.45   
37  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  25 m  2:55.03  3:00.03   
38  Medarhri Nadine  2000  HSS  00A744  25 m  2:56.65  3:01.65   
39  Väisänen Laura  2001  KoVe-Ve  01A436  25 m  2:56.71  3:01.71   
40  Heino Ella  2001  SalU  01A397  25 m  2:56.77  3:01.77   
41  Vallenius Iida  1999  ÅSK  99A655  25 m  2:56.98  3:01.98   
42  Kujanpää Jessica  2002  AUi  02A480  25 m  2:57.77  3:02.77   
43  Kaljunen Jaana  2002  AUi  02A496  25 m  2:58.01  3:03.01   
44  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  2:58.96  3:03.96   
45  Koivunen Elli  2000  UiKaa  00A334  25 m  3:01.20  3:06.20   
46  Ruhala Viivi  2001  RiUS  01A339  25 m  3:01.70  3:06.70   
47  Laaksonen Verna  2000  AUi  00A755  25 m  3:02.03  3:07.03   
48  Arenius Alexandra  2002  AUi  02A750  25 m  3:03.15  3:08.15   
49  Nummi Daniela  2000  HSS  00A754  25 m  3:03.46  3:08.46   
50  Pohjola Meri  2001  SalU  01A364  50 m  3:09.29  3:09.29   
51  Rintanen Lydia  2002  AUi  02A539  50 m  3:10.60  3:10.60   
52  Kuusisto Reetta  2002  ÅSK  02A178  25 m  3:08.60  3:13.60   
53  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  25 m  3:09.31  3:14.31   
54  Järvinen Ella  2001  SalU  01A701  25 m  3:10.38  3:15.38   
55  Huhtala Julia  1998  UiKaa  98B289  25 m  3:11.03  3:16.03   
56  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  25 m  3:13.52  3:18.52   
57  Leppähaara Wilhelmina  2000  AUi  00A641  25 m  3:15.51  3:20.51   
58  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  25 m  3:19.99  3:24.99   
59  Vallenius Ronja  2001  ÅSK  01A787  25 m  3:21.50  3:26.50   
60  Kitinoja Martta  2001  RiUS  01A621  25 m  3:21.94  3:26.94   
61  Hämeenaho Mette  2002  AUi  02A488  25 m  3:22.31  3:27.31   
62  Salokannel Ada  2002  SalU  02A444  25 m  3:22.75  3:27.75   
63  Villanen Aino  2003  SalU  03A334  25 m  3:23.02  3:28.02   
64  Saarikko Ada  2002  SalU  02A761  25 m  3:26.21  3:31.21   
65  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  25 m  3:33.51  3:38.51   
66  Heinonen Suvi-maaria  2002  SalU  02A441  25 m  3:43.51  3:48.51   
67  Ahonen Enni Ilona  2003  AUi  03A517  25 m       
68  Kallio Veera  1997  AUi  97A208  25 m       
69  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  25 m       
70  Ranki Jenna  1997  SomE  97A769  25 m       
71  Kuivaniemi Henna  2000  RiUS  00B032  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
16_S
Laji 16, Miehet 200 m sku 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Sola Mika  1991  RaisU  91A143  25 m  2:05.83  2:10.83   
Mattsson Matti  1993  PUS  93A067  50 m  2:15.30  2:15.30   
Aho Teemu  1994  Cetus  94A578  50 m  2:15.99  2:15.99   
Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  25 m  2:11.55  2:16.55   
Horst Santeri  1997  AUi  97A285  25 m  2:12.46  2:17.46   
Ohtonen Lassi  1992  Cetus  92A348  50 m  2:19.14  2:19.14   
Schwarte Jari  1990  Cetus  90A017  50 m  2:20.03  2:20.03   
Saunonen Nikita  1997  AUi  97A225  50 m  2:21.53  2:21.53   
Rintala Waltteri  1998  RaisU  98A699  25 m  2:17.47  2:22.47   
10  Rannikko Otto  1999  ÅSK  99A384  25 m  2:18.00  2:23.00   
11  Mitrunen Arttu  1997  Cetus  97A418  25 m  2:21.35  2:26.35   
12  Luukko Aku  1997  ÅSK  97A196  25 m  2:21.46  2:26.46   
13  Kujala Rasmus  1999  RiUS  99A190  25 m  2:22.73  2:27.73   
14  Mäenpää Vilho  1998  AUi  98A525  25 m  2:24.11  2:29.11   
15  Aaltonen Joni  1999  ÅSK  99A380  25 m  2:27.55  2:32.55   
16  Kurikka Topias  1995  Cetus  95A246  50 m  2:33.60  2:33.60   
17  Rantala Joel  1999  RaisU  99A755  25 m  2:30.07  2:35.07   
18  Kuusisto Jaakko  2000  ÅSK  00A638  25 m  2:32.67  2:37.67   
19  Törmä Lauri  2000  PTU  00A153  25 m  2:33.43  2:38.43   
20  Länsirinne Pessi  2000  KoVe-Ve  00A784  25 m  2:34.69  2:39.69   
21  Hilaja Joonas  1999  PTU  99A478  25 m  2:35.92  2:40.92   
22  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  2:39.51  2:44.51   
23  Honni Roberto  1998  HTU  98A016  50 m  2:44.72  2:44.72   
24  Koskinen Jesse  1999  RiUS  99A889  25 m  2:43.25  2:48.25   
25  Saraneva Tuomas  2000  RiUS  00A326  50 m  2:51.74  2:51.74   
26  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  25 m  2:47.54  2:52.54   
27  Helstelä Otso  2000  RiUS  00A052  25 m  2:47.94  2:52.94   
28  Hanski Emil  1999  ÅSK  99A145  25 m  2:48.50  2:53.50   
29  Rislakki Ensio  2000  AUi  00A719  25 m  2:48.69  2:53.69   
30  Nevalainen Jere  2001  AUi  01A976  25 m  2:49.65  2:54.65   
31  Vänskä Mika  1998  HTU  98A047  50 m  2:54.73  2:54.73   
32  Sula Jani-Markus  1999  ÅSK  99A052  25 m  2:52.25  2:57.25   
33  Kaarto Onni  2000  SalU  00A371  25 m  2:53.91  2:58.91   
34  Seppä Otto  1999  RiUS  99A506  25 m  2:54.55  2:59.55   
35  Wikstedt Valtteri  1999  AUi  99A948  25 m  2:55.42  3:00.42   
36  Hynynen Oskari  2001  SalU  01A113  25 m  2:57.39  3:02.39   
37  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  2:58.37  3:03.37   
38  Kuosmanen Mikko  2000  RiUS  00A584  25 m  3:01.05  3:06.05   
39  Arvas Jussi  1999  ÅSK  99A397  25 m  3:02.02  3:07.02   
40  Konttinen Niklas  2001  ÅSK  01A292  25 m  3:02.79  3:07.79   
41  Leinonen Viktor  2001  ÅSK  01A341  25 m  3:09.57  3:14.57   
42  Virtanen Mikael  2002  RiUS  02A066  50 m  3:15.71  3:15.71   
43  Werdi Jesper  2001  ÅSK  01A888  25 m  3:13.83  3:18.83   
44  Kaipainen Ville  2000  SalU  00A494  25 m  3:14.60  3:19.60   
45  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  3:18.19  3:23.19   
46  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  50 m  3:25.07  3:25.07   
47  Koskinen Roni  2003  AUi  03A450  25 m  3:23.48  3:28.48   
48  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m  3:26.15  3:31.15   
49  Stolt Eero  1990  Cetus  90A100  25 m       
50  Salonen Panu  2002  AUi  02A169  25 m       
51  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m       
52  Vänskä Jere  1996  HTU  96A021  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
17_S
Laji 17, Naiset 4 x 50 m skuv 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Cetus 1  Cetus    50 m  1:58.98  1:58.98   
Aui Naiset Jt  AUi    50 m  2:06.22  2:06.22   
Cetus 2  Cetus    50 m  2:08.69  2:08.69   
Rius Naiset  RiUS    50 m  2:09.27  2:09.27   
Åsk Naiset 1  ÅSK    50 m  2:11.69  2:11.69   
Åsk Naiset 2  ÅSK    50 m  2:12.70  2:12.70   
Åsk Naiset 3  ÅSK    50 m  2:22.87  2:22.87   
Kove-Ve Naiset [2000]  2000  KoVe-Ve    50 m  2:24.95  2:24.95   
Aui Rollo1 [2002-2003]  1998  AUi    50 m  2:29.68  2:29.68   
10  Kove-Ve Naiset 1997  1997  KoVe-Ve    50 m  2:31.33  2:31.33   
11  Aui Rollo1 [2001]  1998  AUi    50 m  2:31.84  2:31.84   
12  Aui Rollo1 [2002]  1998  AUi    50 m  2:34.41  2:34.41   
13  Aui Iku 1 1  AUi    50 m  2:46.12  2:46.12   
14  Aui Iku 1 2  AUi    50 m  2:49.28  2:49.28   
15  Aui Rollo 3 1  AUi    50 m  3:24.84  3:24.84   
16  Åsk Rollo 2 Tytöt  ÅSK    50 m       
17  Aui Rollo 3 2  AUi    50 m       
18  Åsk Rollo 2 Flickor  ÅSK    50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 
18_S
Laji 18, Miehet 4 x 50 m skuv 
 
 
 
Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 









 
Cetus 1  Cetus    50 m  1:45.20  1:45.20   
Cetus 2  Cetus    50 m  1:48.64  1:48.64   
Rius Miehet  RiUS    50 m  1:51.49  1:51.49   
Åsk Miehet 2  ÅSK    50 m  1:57.36  1:57.36   
Aui Miehet [1997]  1997  AUi    50 m  2:00.21  2:00.21   
Åsk Miehet 3  ÅSK    50 m  2:01.72  2:01.72   
Htu Stadi Gossit 1  1997  HTU    50 m  2:08.29  2:08.29   
Åsk Miehet 1  ÅSK    50 m  2:14.71  2:14.71   
Htu Stadi Gossit 2  1997  HTU    50 m  2:16.69  2:16.69   
10  Åsk Miehet 4  ÅSK    50 m  2:23.90  2:23.90   
11  Aui Rollo1 [1997]  1997  AUi    50 m  2:28.41  2:28.41   
12  Åsk Rollo 2 Pojat  ÅSK    50 m       
13  Aui Rollo 3 1  AUi    50 m       
14  Aui Rollo 3 2  AUi    50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.22.00  Tulostuspäivämäärä  13 maaliskuu 2014 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  01:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner