Ohjelma TYR Vantaa Junior Meet
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Su ilta klo 16.00
Lähtölista Laji 27
|
Kilpailu |
TYR Vantaa Junior Meet 2014 |
|
Tulostuspäivämäärä |
03 maaliskuu 2014 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Vantaa |
|
Tulostusaika |
01:44 |
|
|
Järjestäjä |
SiWa |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
01 maaliskuu 2014 |
|
|
|
|
Laji 27, 200m VU T-13,15,17 |
Loppukilpailut (7) |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Matilda Laurila |
2001 |
01B077 |
SomE |
|
25m |
|
|
2 |
Sofia Harju |
2002 |
02A556 |
KeUi |
|
25m |
3:21.33 |
3:25.33 |
3 |
Elsa Pohjanvaara |
2001 |
01B062 |
VanVe |
|
25m |
3:08.86 |
3:12.86 |
4 |
Fanny Talonpoika |
2001 |
01A225 |
SiWa |
|
25m |
3:12.89 |
3:16.89 |
5 |
Vilma Adela Hottinen |
2002 |
02A532 |
SiWa |
|
25m |
|
|
6 |
Fanni Kansonen |
2001 |
01B162 |
KoUS |
|
25m |
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Paula Peltola |
2001 |
01B032 |
AUi |
|
50m |
2:59.86 |
2:59.86 |
2 |
Venla Salminen |
2002 |
02A046 |
SomE |
|
25m |
2:48.94 |
2:52.94 |
3 |
Lotta Anttila |
2000 |
00A120 |
PUS |
|
25m |
2:48.72 |
2:52.72 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Senni Mattila |
2003 |
03A003 |
PUS |
|
25m |
2:53.78 |
2:57.78 |
6 |
Veera Saarelainen |
2002 |
02A471 |
MiUS |
|
25m |
2:56.23 |
3:00.23 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Annika Niemi |
2000 |
00A451 |
SiWa |
|
25m |
2:42.59 |
2:46.59 |
2 |
Anniina Murto |
2001 |
01A677 |
PUS |
|
25m |
2:39.40 |
2:43.40 |
3 |
Vuokko Suomäki |
2001 |
01A939 |
AUi |
|
25m |
2:36.95 |
2:40.95 |
4 |
Emma-Sofia Hartman |
2000 |
00A123 |
SiWa |
|
25m |
2:37.88 |
2:41.88 |
5 |
Nea Eränpalo |
2001 |
01A211 |
Cetus |
|
50m |
2:44.25 |
2:44.25 |
6 |
Isabel Hagelin |
2001 |
01A083 |
SiWa |
|
50m |
2:46.59 |
2:46.59 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Rosalia Snellman |
1998 |
98A726 |
ORCA |
|
25m |
2:34.37 |
2:38.37 |
3 |
Peppi Siirtola |
2002 |
02A144 |
Cetus |
|
25m |
2:31.14 |
2:35.14 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Diana Lattu |
2001 |
01A500 |
Cetus |
|
50m |
2:39.44 |
2:39.44 |
6 |
Emma Ingberg |
1999 |
99B209 |
SiWa |
|
25m |
2:36.87 |
2:40.87 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Jessika Rissanen |
2001 |
01A646 |
JUK |
|
50m |
2:31.48 |
2:31.48 |
2 |
Nea Tiesmäki |
2000 |
00A689 |
Cetus |
|
25m |
2:25.77 |
2:29.77 |
3 |
Millie Kuusniemi Fishwick |
2000 |
00A428 |
HSS |
|
25m |
2:23.86 |
2:27.86 |
4 |
Sanni Kalliomäki |
2000 |
00A820 |
RaisU |
|
25m |
2:24.64 |
2:28.64 |
5 |
Ella Rautio |
2000 |
00A258 |
MiUS |
|
50m |
2:30.40 |
2:30.40 |
6 |
Aurora Kortelainen |
2000 |
00A357 |
RaisU |
|
50m |
2:33.75 |
2:33.75 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Emmi Kölhi |
2000 |
00A281 |
HSS |
|
25m |
2:22.42 |
2:26.42 |
2 |
Veera Kauppinen |
1998 |
98B125 |
JUK |
|
25m |
2:20.38 |
2:24.38 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Reetta Schroderus |
1997 |
97B069 |
JUK |
|
50m |
2:22.49 |
2:22.49 |
5 |
Emma Kotiranta |
2001 |
01A087 |
Cetus |
|
25m |
2:20.67 |
2:24.67 |
6 |
Saara Vesa |
1999 |
99A909 |
ORCA |
|
25m |
2:23.83 |
2:27.83 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Anniina Perkiö |
1999 |
99A549 |
VanVe |
|
25m |
2:14.54 |
2:18.54 |
2 |
Nina Haltia |
1999 |
99A009 |
Poseidon |
|
25m |
2:13.21 |
2:17.21 |
3 |
Wilma Jacobson |
2000 |
00A127 |
HSS |
|
50m |
2:14.88 |
2:14.88 |
4 |
Ida Konkka |
2000 |
00A573 |
ÅSK |
|
50m |
2:16.03 |
2:16.03 |
5 |
Ella Saarikko |
2000 |
00A369 |
LaUS |
|
25m |
2:13.49 |
2:17.49 |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.22.06 |
Tulostuspäivämäärä |
03 maaliskuu 2014 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda |
Tulostusaika |
01:44 |
|