Program for Vest Årgangs Mesterskaber Gruppe 1
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 28, 800m Frisvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Larsen Julie Lundorff | 2000 | SILKEBORG | 0018AC | 25 m | 9:24.92 | |
2 | 180 | Mogensen Klaudia W. | 2000 | SILKEBORG | 0008AC | 25 m | 9:28.88 | |
3 | 225 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 9:33.95 | |
4 | 232 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | THISTED | 0042AL | 25 m | 9:39.40 | |
5 | 79 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 9:44.51 | |
6 | 16 | Andersen Louise Bach | 2001 | BSK08 | 0164AM | 25 m | 9:46.30 | |
7 | 312 | Nielsen Ellen | 2001 | TRITON V | 0168AP | 25 m | 9:47.23 | |
8 | 95 | Bek Jennifer Thorius | 2000 | HORSENS | 0012AS | 25 m | 9:48.75 | |
9 | 13 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 0094AY | 25 m | 9:55.09 | |
10 | 221 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | 9:58.79 | |
11 | 135 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | 10:06.80 | |
12 | 173 | Bredahl Nicoline | 2000 | SILKEBORG | 0034AY | 25 m | 10:09.38 | |
13 | 190 | Baraviec Cecilie | 2000 | OSK | 0016AB | 25 m | 10:14.74 | |
14 | 20 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | 10:17.77 | |
15 | 307 | Christiansen Johanne A. | 2000 | TRITON V | 0074AO | 25 m | 10:20.18 | |
16 | 175 | Ellling Helena V. | 2000 | SILKEBORG | 0078AC | 25 m | 10:20.50 | |
17 | 309 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 10:20.51 | |
18 | 306 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | 10:22.57 | |
19 | 194 | Floor Sif | 2000 | OSK | 0018AR | 25 m | 10:23.61 | |
20 | 96 | Christensen Josefine Due | 2001 | HORSENS | 0166AT | 25 m | 10:25.37 | |
21 | 170 | Pedersen Marie Brandt | 2000 | S 68 | 0056AS | 25 m | 10:32.41 | |
22 | 295 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 10:34.53 | |
23 | 213 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SNDERBORG | 0018AS | 25 m | 10:35.06 | |
24 | 19 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | 10:36.15 | |
25 | 193 | Floor Gry | 2000 | OSK | 0028AR | 25 m | 10:36.33 | |
26 | 280 | Outzen Camilla | 2000 | AALBORG | 0092AK | 25 m | 10:36.62 | |
27 | 227 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 0066AP | 25 m | 10:37.40 | |
28 | 32 | Glargaard Maria Mller | 2001 | ESBJERG | 0182AE | 25 m | 10:37.88 | |
29 | 84 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 10:47.99 | |
30 | 110 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 25 m | 10:59.68 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 maj 2014 |
Licens til Ringe Svmme Klub | Udskriftstidspunkt | 16:19 |